Stránka 12 z 29
Re: Krajské volby 2012
Napsal: 07 čer 2012, 14:56
od Vitezslav Praks
Vaclav Malek píše:A jak ten jeho případ se zrovna teď vyvíjí? Dělá něco město? Jaké je aktuální stanovisko radnice?
Snaží se s ním vydrbat. Město hraje na to, že soud rozhodne až za velmi dlouho. Už tam alespoň přestali vozit nové odpadky.
Re: Krajské volby 2012
Napsal: 08 čer 2012, 12:26
od Simona.Skorepova
Ubytování krajská kampaň - včera jsme se domluvili s Martinem Schánilem, že kapela, kterou MS zajistil /4kluci/ může v rámci turné po SčK přespat u mne /vedle Říčan/ a následně u něho /Sadská/, aby nemuseli jezdit zpátky do Děčína. Pokud máte návrh na další ubytování /mimo Příbram, psal Víta viz níže/, tak jak se budeme točit kolem Prahy, bylo by to fajn.
Re: Krajské volby 2012
Napsal: 09 čer 2012, 08:55
od Vitezslav Praks
Včera jsme se Simonou a Shamanem byli v Příbrami, čekalo nás 5 lidí: Dvě mladé slečny, 1 mladý kluk, 2 paní středního věku, z toho jedna regionální novinářka, fajn ženská. Měli jsme s nimi zajímavé diskuse. V Příbrami mají docela tuhý režim. Volební program se jim moc líbil. Kandidátka též. Dva lidé nám odevzdali přihlášky ihned (mladý kluk a paní středního věku. Ten mladý kluk studuje na dentistu, paní je vychovatelka - těší se, že s ní probereme sociální program. Zúčastní se akcí v Kutné Hoře, zaujaly ji ty soc. témata a guerrilla gardening). Když to shrnu: V Příbrami vzniká nová Pirátská buňka! Určitě tam nejsme naposled...
Re: Krajské volby 2012
Napsal: 10 čer 2012, 02:21
od Lukas.Findeis
Vitezslav Praks píše:Další věc: Pan Šebela na podzim chystá na svém pozemku hudební festival se záměrem upozornit na tento svůj problém. Tak kdybyste někdo věděli o kapelách, které by si chtěly takto zahrát (Martine?), bude rád. Nevadilo by mu ani techno. Přímo navrhoval, abychom tu akci třeba spolupořádali společně.
Vyosení.
Re: Krajské volby 2012
Napsal: 10 čer 2012, 21:33
od Vitezslav Praks
Nová tiskovka: Už je to tak. Příbramská radnice se bojí Pirátů.
https://www.pirati.cz/regiony/strednicechy/start
A za poslední týden nám na facebooku přibylo 100 fanoušků.
Re: Krajské volby 2012
Napsal: 10 čer 2012, 23:42
od Jana.Syrovatkova
Nedaleko Příbrami bydlí i jiný Pirát, který sice nestíhá, ale třeba by se přes léto mohl přidat. Rozhodně kdyby tam vznikla pirátská buňka, může to pro něj být zajímavé.
Re: Krajské volby 2012
Napsal: 10 čer 2012, 23:51
od Vitezslav Praks
Jana Syrovatkova píše:Nedaleko Příbrami bydlí i jiný Pirát, který sice nestíhá, ale třeba by se přes léto mohl přidat. Rozhodně kdyby tam vznikla pirátská buňka, může to pro něj být zajímavé.
Senza, skvělý nápad! Pošli mi na něj kontakt, zprostředkuji to. Nebo mu dej pls obratem vědět. V Příbrami vzniknou velké věci. Lidé jsou tam nasraní. Ani se jim nedivím, já bych to nebyl schopen nečinně snášet ani minutu.
Re: Krajské volby 2012
Napsal: 11 čer 2012, 12:11
od Simona.Skorepova
Ještě jsem udělala téma "pirátský deníček", jak budeme jezdit. Bylo by fajn, když budete mít kdokoliv chuť do něj psát krátké "imprese". Můžeme ho po kampani dát třeba na fcb.
Re: Krajské volby 2012
Napsal: 11 čer 2012, 18:50
od Vaclav.Malek
Dvě poznámky:
- asi by bylo dobré nechat text obtékat zprava obrázky? (dá se to naklikat při vkládání a nebo se udělá mezera vpravo před "|" v kódu)
- štítky článků a vůbec všude kde se vyskytují, tak oddělovat čárkami, ne mezerami.
Upravil jsem takhle tento článek:
https://www.pirati.cz/regiony/strednice ... oji_piratu
Re: Krajské volby 2012
Napsal: 11 čer 2012, 21:48
od Simona.Skorepova
Omlouvám se za svojí aktivitu, ale bylo by možné setkání středočechů ještě koncem června? Tím myslím, abychom se zkusili sejít "všichni" a říct si, co kdo může udělat v krajské kampani, pls!