Re: Krajské volby 2012
Napsal: 03 čer 2012, 14:05
nechci do veřejného fora psát login a heslo, takže to máš v mailu.
http://www.kr-stredocesky.cz/portal/sam ... -zasedani/Od 10:00 se uskuteční mimořádné zasedání zastupitelů, kteří by měli zvolit nového hejtmana místo Davida Ratha obviněného z korupce. (Krajský úřad Středočeského kraje, Praha 5)
Hmm, já jsem přešel z .net na .eu, protože piratepad.net mi úplně zmrznul a skoro jsem přišel o celou přípravu.....Ivan Sirko píše:Vitjo s tím piráte-padem problém, protože použité ten německy, který je pořad vyvíjí, a pánově jak vypadá ani ne vědě-jí co chtějí.
A proto doporučím používat originál Piratepad.net, který je v pohodě i za celou dobu ne spadl ani jednou.
Podívej se sem: http://piratepad.net/LrUd3vNq2c
Daniele, můžeš poslat URL toho co tobě zmrzlo? Pravděpodobně, že ne mrzne piratepad.net ale tvoje připojení!Daniel Hradsky píše: Hmm, já jsem přešel z .net na .eu, protože piratepad.net mi úplně zmrznul a skoro jsem přišel o celou přípravu.....