Stránka 11 z 29

Re: Krajské volby 2012

Napsal: 03 čer 2012, 14:05
od Vitezslav Praks
nechci do veřejného fora psát login a heslo, takže to máš v mailu.

Re: Krajské volby 2012

Napsal: 03 čer 2012, 16:21
od Vaclav.Malek
Kalendář bych dal doprava jako na titulce a twitter také jako facebook.

Re: Krajské volby 2012

Napsal: 03 čer 2012, 22:21
od Vitezslav Praks
Pirate Pad už zase nejde, definitivně s ním končím.
Data jsou zde:
https://docs.google.com/document/d/1Hno ... edit?pli=1

Chtěl jsem tam doplnit, že jsem objevil jsem dneska zajímavý cloudový software pro vyrábění plakátů, http://www.glogster.com
Vyráběl jsem tam tu pozvánku do Příbrami:
https://www.pirati.cz/regiony/strednice ... v_pribrami

Re: Krajské volby 2012

Napsal: 04 čer 2012, 07:48
od Vitezslav Praks
Tak dneska budeme mít asi nového hejtmana:
Od 10:00 se uskuteční mimořádné zasedání zastupitelů, kteří by měli zvolit nového hejtmana místo Davida Ratha obviněného z korupce. (Krajský úřad Středočeského kraje, Praha 5)
http://www.kr-stredocesky.cz/portal/sam ... -zasedani/

Re: Krajské volby 2012

Napsal: 05 čer 2012, 13:47
od Ivan Sirko
Vitjo s tím piráte-padem problém, protože použité ten německy, který je pořad vyvíjí, a pánově jak vypadá ani ne vědě-jí co chtějí.
A proto doporučím používat originál Piratepad.net, který je v pohodě i za celou dobu ne spadl ani jednou.

Podívej se sem: http://piratepad.net/LrUd3vNq2c

Re: Krajské volby 2012

Napsal: 06 čer 2012, 10:10
od Vitezslav Praks
Diskusní večer ke školství se včera moc povedl. Fundovaná, detailní a přitom zábavná diskuse. Naše kandidátka má vůbec nejlepší školskou politiku. Mám z toho velkou radost. Díky Lence, Jankovi, Ondrovi a jejich hostům!
Záznam je zde:
http://www.anymeeting.com/WebConference ... 50DA89854E

Re: Krajské volby 2012

Napsal: 06 čer 2012, 13:30
od Daniel.Hradsky
Ivan Sirko píše:Vitjo s tím piráte-padem problém, protože použité ten německy, který je pořad vyvíjí, a pánově jak vypadá ani ne vědě-jí co chtějí.
A proto doporučím používat originál Piratepad.net, který je v pohodě i za celou dobu ne spadl ani jednou.

Podívej se sem: http://piratepad.net/LrUd3vNq2c
Hmm, já jsem přešel z .net na .eu, protože piratepad.net mi úplně zmrznul a skoro jsem přišel o celou přípravu.....

Re: Krajské volby 2012

Napsal: 06 čer 2012, 19:39
od Ivan Sirko
Daniel Hradsky píše: Hmm, já jsem přešel z .net na .eu, protože piratepad.net mi úplně zmrznul a skoro jsem přišel o celou přípravu.....
Daniele, můžeš poslat URL toho co tobě zmrzlo? Pravděpodobně, že ne mrzne piratepad.net ale tvoje připojení!

Re: Krajské volby 2012

Napsal: 07 čer 2012, 12:26
od Vitezslav Praks
Včera proběhla schůzka s panem Šebelou v Berouně.

Výsledky:
* Pan Šebela je zajímavý týpek, líbí se mi. Samorost, v podstatě kovboj, má hezký historický statek, hospodu, chová koně, kozy - a bojuje s radnicí, která mu na pozemek i přes jeho nesouhlas navezla desítky tisíc tun azbestu a dalšího nebezpečného odpadu. (Besser z TOP09).
* Studoval jsem ten případ a podle mne je to vyloženě třaskavé téma: Mafiánské praktiky, padělané smlouvy, plynulé prorůstání mafie a veřejné správy, fakt mazec. Problém má řešení - na dlouho. Krátkodobě se dá tento problém využít: všem zúčastněným stranám, které tento problém způsobily, v tom vymáchat ústa a donutit je zaplatit za to alespoň - politicky.
* pana Šebelu i jeho tajemníka se mi podařilo nadchnout pro Piráty. Souhlasí s tím, abychom jeho kauzu zpolitizovali a využili v předvolební kampani.

Mám tedy v úmyslu sehnat pro toto téma spojence a partnery (OSF? Arnika? Duha?). Pořádně to využít v předvolební kampani. Když už nic, alespoň se na tento problém upozorní a to je samo o sobě užitečné. Celé je to v Chráněné krajinné oblasti, dokonce v prvním pásmu. Okolí je velmi krásné. Co by kamenem dohodil od Berounky. Napadlo mne obrátit se i na Zelené, ale ve středočeském kraji mají úplně mrtvou buňku. Tím důležitější je, abychom ve Středočeském kraji uspěli.

Další věc: Pan Šebela na podzim chystá na svém pozemku hudební festival se záměrem upozornit na tento svůj problém. Tak kdybyste někdo věděli o kapelách, které by si chtěly takto zahrát (Martine?), bude rád. Nevadilo by mu ani techno. Přímo navrhoval, abychom tu akci třeba spolupořádali společně.

Vita

Další tip. Pro výjezdy do regionů se dá využít levná forma ubytování: http://www.couchsurfing.net Zkusil jsem se tam zaregistrovat a prubnout ubytování v Příbrami. A opravdu: Ozvala se mi paní, která mne bezplatně ubytuje, protože fandí Pirátům! Sranda!

Re: Krajské volby 2012

Napsal: 07 čer 2012, 14:16
od Vaclav.Malek
A jak ten jeho případ se zrovna teď vyvíjí? Dělá něco město? Jaké je aktuální stanovisko radnice?