Stránka 10 z 17

Re: Krajské volby 2012

Napsal: 31 kvě 2012, 11:20
od Martin.Shanil
piratepad uz se mi nacetl jejich home , tak jsem aspon podle návodu

Was kann ich machen wenn mein Pad nicht mehr lädt?
Das ist ein Fehler in der Software von "Etherpad Lite" der noch nicht behoben werden konnte. Sollte das Pad nicht mehr laden, kann der Text über den Zusatz "/export/html" am Link exportiert werden (z. B. http://piratenpad.de/p/padname/export/html). Das funktioniert nur bei öffentlichen Pads

ulozil do souboru html ( musel jsem to dat do raru , aby to proslo do přílohy )

tak aspon nejaka zachrana

Re: Krajské volby 2012

Napsal: 31 kvě 2012, 13:56
od Dominika.Michailidu
Vitezslav Praks píše: Transparent - teď myslíš páteční Benešov?
No, myslela jsem tak povšechně.. Takový obecný pirátský "plakát" se základními lajtmotívy, ale trvanlivý :-) Prostě příští týden posílám objednávku tisků na látky, myslela jsem, že bych k tomu něco pirátského přifařila.

Re: Krajské volby 2012

Napsal: 31 kvě 2012, 14:14
od Vitezslav Praks
Než začne zase fungovat Piratenpad, přesunul jsem data, která Martin zachránil, zatím do google docs, ať nás to nebrzdí, takže úkolovník je teď tady:
https://docs.google.com/document/d/1Hno ... NKeRw/edit

(Pochopil jsem to tak, že teď s PP něco kutí, takže to chvíli pojede, chvíli nepojede, což by nás mohlo brzdit).

Re: Krajské volby 2012

Napsal: 31 kvě 2012, 14:18
od Vaclav.Malek
Vitezslav Praks píše:Než začne zase fungovat Piratenpad, přesunul jsem data, která Martin zachránil, zatím do google docs, ať nás to nebrzdí, takže úkolovník je teď tady:
https://docs.google.com/document/d/1Hno ... NKeRw/edit

(Pochopil jsem to tak, že teď s PP něco kutí, takže to chvíli pojede, chvíli nepojede, což by nás mohlo brzdit).
Já bych to vůbec nepoužíval a používal bych spíš naše systémy jako wiki....

Re: Krajské volby 2012

Napsal: 01 čer 2012, 00:42
od Martin.Shanil
http://piratenpad.de/p/UkolovnikSCK už zas funguje. Hurá.

Re: Krajské volby 2012

Napsal: 02 čer 2012, 12:19
od Vitezslav Praks
Martin Shanil píše:http://piratenpad.de/p/UkolovnikSCK už zas funguje. Hurá.
Vraťme se tedy prosím zase k původnímu Úkolovníku v PiratePadu.

Re: Krajské volby 2012

Napsal: 02 čer 2012, 13:34
od Vitezslav Praks
Zpráva z včerejšího setkání s občany Benešova.
Hezky jsme si to se Shamanem užili:
https://www.pirati.cz/regiony/strednice ... v_benesove

Re: Krajské volby 2012

Napsal: 03 čer 2012, 11:00
od Vitezslav Praks
Založil jsem pro Středočeské piráty účet na twitteru a vypropagoval jej na stránky Středočeských pirátů.
https://www.pirati.cz/regiony/strednicechy/start
login i heslo je stejné jako u kalendáře.
Tak můžete sdílet myšlenky.

Re: Krajské volby 2012

Napsal: 03 čer 2012, 11:20
od Vitezslav Praks
Neměl by někdo z vás čas dorazit na tuto akci?

http://www.facebook.com/events/30715871 ... er_invited

Resp. zde:
http://www.masarykovaakademie.cz/index. ... kino-atlas

Pokud tam někdo z vás půjde (já nemůžu), vypropagujte ji pls i do kalendáře Sčk.

Re: Krajské volby 2012

Napsal: 03 čer 2012, 13:56
od Daniel.Hradsky
Vitezslav Praks píše:Založil jsem pro Středočeské piráty účet na twitteru a vypropagoval jej na stránky Středočeských pirátů.
https://www.pirati.cz/regiony/strednicechy/start
login i heslo je stejné jako u kalendáře.
Tak můžete sdílet myšlenky.
Promiň zase mi něco uteklo, to víš nejsem už tak dynamickej, kosti vržou, v mozku se ukládá vápník..... jenom játra, ty mám jako kámen.. ;) Takže jakej login a heslo???