Pirátský řečnický klub
Moderátor: PKS Stredocesky kraj
Pravidla fóra
- Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
- V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
- Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
- Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
- Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
- Jan.Hora
- Krajské předsednictvo
- Příspěvky: 2178
- Registrován: 19 led 2016, 15:51
- Profese: IT analytik / Software developer (MSSQL)
- Bydliště: Praha
- Dal poděkování: 3757 poděkování
- Dostal poděkování: 4467 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pirátský řečnický klub
Praha už podobný projekt chystá, teprve jsme ve stádiu příprav, ale opíráme se přímo o manuály Toastmasters (akorát řešíme jestli jim nebude vadit když náš klubík nazveme stejně a za jakých podmínek nám pomůžou to rozjet) 
Jan Hora
PKS Praha
MS Praha 4
zastupitel H. M. Prahy, zastupitel MČ Praha 4
jan.hora@pirati.cz
Keep calm and practise Iaido
- Tomas.Lenard
- Člen KS Středočeský kraj
- Příspěvky: 20
- Registrován: 25 říj 2013, 15:46
- Profese: Nezávislý filmař
- Bydliště: Říčany u Prahy
- Dal poděkování: 2 poděkování
- Dostal poděkování: 60 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pirátský řečnický klub
Super, tak to je ideál
Rád pomůžu s čímkoliv a rovnou můžem spojit a nemusíme řešit samostatně
Honza.Hora píše: ↑01 úno 2019, 16:23 Praha už podobný projekt chystá, teprve jsme ve stádiu příprav, ale opíráme se přímo o manuály Toastmasters (akorát řešíme jestli jim nebude vadit když náš klubík nazveme stejně a za jakých podmínek nám pomůžou to rozjet)![]()
Nezávislý filmař - http://2dstudio.cz
- Petra.Smutna
- Člen KS Středočeský kraj
- Příspěvky: 1264
- Registrován: 19 led 2017, 17:05
- Profese: ekonomka
- Bydliště: Mladá Boleslav
- Dal poděkování: 869 poděkování
- Dostal poděkování: 1210 poděkování
Re: Pirátský řečnický klub
Ahoj, Toastmasters club jsme měli na VŠ. Lze jej směšovat s politickou organizací?
- Tomas.Lenard
- Člen KS Středočeský kraj
- Příspěvky: 20
- Registrován: 25 říj 2013, 15:46
- Profese: Nezávislý filmař
- Bydliště: Říčany u Prahy
- Dal poděkování: 2 poděkování
- Dostal poděkování: 60 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pirátský řečnický klub
Ne zcela, ale je jedno, na jakém tématu se naučíš mluvit před lidmiPetra.Smutna píše: ↑05 úno 2019, 16:25 Ahoj, Toastmasters club jsme měli na VŠ. Lze jej směšovat s politickou organizací?
Nezávislý filmař - http://2dstudio.cz
- Jan.Hora
- Krajské předsednictvo
- Příspěvky: 2178
- Registrován: 19 led 2016, 15:51
- Profese: IT analytik / Software developer (MSSQL)
- Bydliště: Praha
- Dal poděkování: 3757 poděkování
- Dostal poděkování: 4467 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pirátský řečnický klub
Nejde to úplně propojit, ale lze koexistovat za určitých podmínek (členové klubu můžou být piráti a klub se může scházet v prostorách patřících pirátům, atd.)
Jdeme do finále s přípravami v Praze, nyní to musíme probrat na PKS a posvětit to
Jdeme do finále s přípravami v Praze, nyní to musíme probrat na PKS a posvětit to
Jan Hora
PKS Praha
MS Praha 4
zastupitel H. M. Prahy, zastupitel MČ Praha 4
jan.hora@pirati.cz
Keep calm and practise Iaido
- Tomas.Lenard
- Člen KS Středočeský kraj
- Příspěvky: 20
- Registrován: 25 říj 2013, 15:46
- Profese: Nezávislý filmař
- Bydliště: Říčany u Prahy
- Dal poděkování: 2 poděkování
- Dostal poděkování: 60 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pirátský řečnický klub
Ahoj, tak vše finálně vyřešené, máme i první datum. Na přání pražských kolegů a vzhledem k vytíženosti PICe jsme dali první termín na středu 15. května večer. Což by mělo být spoustu času se na vše připravit
Pokud tam ještě mluvit nechcete, není problém, je to demo meeting, abyste věděli, jak má správně vše fungovat.
Omlouvám se, že trvalo déle, ale dojednali jsme vše s organizací Toastmasters a pojedeme i podle jejich řečnických manuálů. Do začátku bude potřeba mít celkem 20 podepsaných členů, aby mohlo vše správně fungovat. Vyplňte se prosím v přiložené tabulce. Budeme schůzovat pak každých 14 dnů. Pokud budete chtít jiný den než středa, napište prosím do tabulky a můžeme střídat dny, aby vyhovovalo z dlouhodobého hlediska všem. https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... f000#gid=0. A na závěr pro zájemce, řečnické kluby Toastmasters fungují od pondělí do pátku každý večer jak v češtině, tak v angličtině. Pokud budete mít nějaký den volno, napište a můžem vyrazit spolu, ať máte větší představu
Omlouvám se, že trvalo déle, ale dojednali jsme vše s organizací Toastmasters a pojedeme i podle jejich řečnických manuálů. Do začátku bude potřeba mít celkem 20 podepsaných členů, aby mohlo vše správně fungovat. Vyplňte se prosím v přiložené tabulce. Budeme schůzovat pak každých 14 dnů. Pokud budete chtít jiný den než středa, napište prosím do tabulky a můžeme střídat dny, aby vyhovovalo z dlouhodobého hlediska všem. https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... f000#gid=0. A na závěr pro zájemce, řečnické kluby Toastmasters fungují od pondělí do pátku každý večer jak v češtině, tak v angličtině. Pokud budete mít nějaký den volno, napište a můžem vyrazit spolu, ať máte větší představu
Nezávislý filmař - http://2dstudio.cz
- Tomas.Lenard
- Člen KS Středočeský kraj
- Příspěvky: 20
- Registrován: 25 říj 2013, 15:46
- Profese: Nezávislý filmař
- Bydliště: Říčany u Prahy
- Dal poděkování: 2 poděkování
- Dostal poděkování: 60 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pirátský řečnický klub
Ahoj, blíží se volby a nastal čas znovu otevřít toto téma
Jedno setkání již proběhlo někdy kolem května/června, další jsme museli zrušit z důvodu nízké účasti (léto, prázdniny). Teď už skončila všechna hektická období - září, vánoce atd. a je tedy čas začít se pořádně učit řečnit před lidmi
Bude se nám to hodit v příštích dvou důležitých Volbách a v práci v potenciálních krajských zastupitelstvech...
Už tento pátek bude v PiCe v 19h Toastmasters Legends Academy. Jediný pokročilý Toastmasters klub ve střední Evropě. Bude v angličtině, ale ideál příležitost podívat se, jak funguje nejefektivnější program učení se mluvení na veřejnosti. Vystupuju tam jako moderátor improvizovaných projevů. https://www.facebook.com/events/2214422128861624/
Od února budu startovat čistě Pirátský klub, ze začátku s přispěním profesionálů, které můžete vidět v pátek a pak následně další akce. Šiřte prosím co nejvíce, ať konečně můžem naplno odstartovat
Díky
Jedno setkání již proběhlo někdy kolem května/června, další jsme museli zrušit z důvodu nízké účasti (léto, prázdniny). Teď už skončila všechna hektická období - září, vánoce atd. a je tedy čas začít se pořádně učit řečnit před lidmi
Už tento pátek bude v PiCe v 19h Toastmasters Legends Academy. Jediný pokročilý Toastmasters klub ve střední Evropě. Bude v angličtině, ale ideál příležitost podívat se, jak funguje nejefektivnější program učení se mluvení na veřejnosti. Vystupuju tam jako moderátor improvizovaných projevů. https://www.facebook.com/events/2214422128861624/
Od února budu startovat čistě Pirátský klub, ze začátku s přispěním profesionálů, které můžete vidět v pátek a pak následně další akce. Šiřte prosím co nejvíce, ať konečně můžem naplno odstartovat
Nezávislý filmař - http://2dstudio.cz
- Jana.Skopalikova
- Krajské předsednictvo
- Příspěvky: 751
- Registrován: 08 kvě 2018, 23:07
- Profese: Krajský zastupitel SčK, doktorand
- Dal poděkování: 1234 poděkování
- Dostal poděkování: 1279 poděkování
Re: Pirátský řečnický klub
Na který den v týdnu to plánujete a jak často to cca bude? Nebo bude nějaká anketa?
- Tomas.Lenard
- Člen KS Středočeský kraj
- Příspěvky: 20
- Registrován: 25 říj 2013, 15:46
- Profese: Nezávislý filmař
- Bydliště: Říčany u Prahy
- Dal poděkování: 2 poděkování
- Dostal poděkování: 60 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pirátský řečnický klub
Ups, jsem tvůj příspěvek přehlédl
Dá se k tomuhle tématu přidat nahoru anketa a nebo musím založit téma nové?
Nezávislý filmař - http://2dstudio.cz
- Jana.Skopalikova
- Krajské předsednictvo
- Příspěvky: 751
- Registrován: 08 kvě 2018, 23:07
- Profese: Krajský zastupitel SčK, doktorand
- Dal poděkování: 1234 poděkování
- Dostal poděkování: 1279 poděkování
Re: Pirátský řečnický klub
Tobě už ten úvodní příspěvek asi upravit nepůjde, ale mě jo a vypadá to, že by tam anketa přidat šla. Tak dej případně vědět, jestli a jakou tam chceš...Tomas.Lenard píše: ↑29 led 2020, 11:47 Ups, jsem tvůj příspěvek přehlédlDá se k tomuhle tématu přidat nahoru anketa a nebo musím založit téma nové?