Pirátský řečnický klub

Moderátor: PKS Stredocesky kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.

Chci se scházet:

1x měsíčne - čtvrtek 19h
5
50%
1x měsíčně - pátek 19h
2
20%
2x měsíčně - jednou čtvrtek jednou pátek 19h
2
20%
2x měsíčně - dva pátky 19h
1
10%
 
Celkem hlasujících: 8 - Celkem hlasů: 10

Uživatelský avatar
Jan.Hora
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 2178
Registrován: 19 led 2016, 15:51
Profese: IT analytik / Software developer (MSSQL)
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 3757 poděkování
Dostal poděkování: 4467 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pirátský řečnický klub

Příspěvek od Jan.Hora »

Praha už podobný projekt chystá, teprve jsme ve stádiu příprav, ale opíráme se přímo o manuály Toastmasters (akorát řešíme jestli jim nebude vadit když náš klubík nazveme stejně a za jakých podmínek nám pomůžou to rozjet) ;)

Jan Hora
PKS Praha
MS Praha 4
zastupitel H. M. Prahy, zastupitel MČ Praha 4
jan.hora@pirati.cz
Keep calm and practise Iaido

Uživatelský avatar
Tomas.Lenard
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 20
Registrován: 25 říj 2013, 15:46
Profese: Nezávislý filmař
Bydliště: Říčany u Prahy
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 60 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pirátský řečnický klub

Příspěvek od Tomas.Lenard »

Super, tak to je ideál :-) Rád pomůžu s čímkoliv a rovnou můžem spojit a nemusíme řešit samostatně :-)
Honza.Hora píše: 01 úno 2019, 16:23 Praha už podobný projekt chystá, teprve jsme ve stádiu příprav, ale opíráme se přímo o manuály Toastmasters (akorát řešíme jestli jim nebude vadit když náš klubík nazveme stejně a za jakých podmínek nám pomůžou to rozjet) ;)
Nezávislý filmař - http://2dstudio.cz
Uživatelský avatar
Petra.Smutna
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 1264
Registrován: 19 led 2017, 17:05
Profese: ekonomka
Bydliště: Mladá Boleslav
Dal poděkování: 869 poděkování
Dostal poděkování: 1210 poděkování

Re: Pirátský řečnický klub

Příspěvek od Petra.Smutna »

Ahoj, Toastmasters club jsme měli na VŠ. Lze jej směšovat s politickou organizací?
Uživatelský avatar
Tomas.Lenard
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 20
Registrován: 25 říj 2013, 15:46
Profese: Nezávislý filmař
Bydliště: Říčany u Prahy
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 60 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pirátský řečnický klub

Příspěvek od Tomas.Lenard »

Petra.Smutna píše: 05 úno 2019, 16:25 Ahoj, Toastmasters club jsme měli na VŠ. Lze jej směšovat s politickou organizací?
Ne zcela, ale je jedno, na jakém tématu se naučíš mluvit před lidmi :-) Klub bude založen v nejbližších dnech, budu informovat.
Nezávislý filmař - http://2dstudio.cz
Uživatelský avatar
Jan.Hora
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 2178
Registrován: 19 led 2016, 15:51
Profese: IT analytik / Software developer (MSSQL)
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 3757 poděkování
Dostal poděkování: 4467 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pirátský řečnický klub

Příspěvek od Jan.Hora »

Nejde to úplně propojit, ale lze koexistovat za určitých podmínek (členové klubu můžou být piráti a klub se může scházet v prostorách patřících pirátům, atd.)

Jdeme do finále s přípravami v Praze, nyní to musíme probrat na PKS a posvětit to :)

Jan Hora
PKS Praha
MS Praha 4
zastupitel H. M. Prahy, zastupitel MČ Praha 4
jan.hora@pirati.cz
Keep calm and practise Iaido

Uživatelský avatar
Tomas.Lenard
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 20
Registrován: 25 říj 2013, 15:46
Profese: Nezávislý filmař
Bydliště: Říčany u Prahy
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 60 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pirátský řečnický klub

Příspěvek od Tomas.Lenard »

Ahoj, tak vše finálně vyřešené, máme i první datum. Na přání pražských kolegů a vzhledem k vytíženosti PICe jsme dali první termín na středu 15. května večer. Což by mělo být spoustu času se na vše připravit :-) Pokud tam ještě mluvit nechcete, není problém, je to demo meeting, abyste věděli, jak má správně vše fungovat.
Omlouvám se, že trvalo déle, ale dojednali jsme vše s organizací Toastmasters a pojedeme i podle jejich řečnických manuálů. Do začátku bude potřeba mít celkem 20 podepsaných členů, aby mohlo vše správně fungovat. Vyplňte se prosím v přiložené tabulce. Budeme schůzovat pak každých 14 dnů. Pokud budete chtít jiný den než středa, napište prosím do tabulky a můžeme střídat dny, aby vyhovovalo z dlouhodobého hlediska všem. https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... f000#gid=0. A na závěr pro zájemce, řečnické kluby Toastmasters fungují od pondělí do pátku každý večer jak v češtině, tak v angličtině. Pokud budete mít nějaký den volno, napište a můžem vyrazit spolu, ať máte větší představu :-)
Nezávislý filmař - http://2dstudio.cz
Uživatelský avatar
Tomas.Lenard
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 20
Registrován: 25 říj 2013, 15:46
Profese: Nezávislý filmař
Bydliště: Říčany u Prahy
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 60 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pirátský řečnický klub

Příspěvek od Tomas.Lenard »

Ahoj, blíží se volby a nastal čas znovu otevřít toto téma :-)

Jedno setkání již proběhlo někdy kolem května/června, další jsme museli zrušit z důvodu nízké účasti (léto, prázdniny). Teď už skončila všechna hektická období - září, vánoce atd. a je tedy čas začít se pořádně učit řečnit před lidmi :-) Bude se nám to hodit v příštích dvou důležitých Volbách a v práci v potenciálních krajských zastupitelstvech...

Už tento pátek bude v PiCe v 19h Toastmasters Legends Academy. Jediný pokročilý Toastmasters klub ve střední Evropě. Bude v angličtině, ale ideál příležitost podívat se, jak funguje nejefektivnější program učení se mluvení na veřejnosti. Vystupuju tam jako moderátor improvizovaných projevů. https://www.facebook.com/events/2214422128861624/

Od února budu startovat čistě Pirátský klub, ze začátku s přispěním profesionálů, které můžete vidět v pátek a pak následně další akce. Šiřte prosím co nejvíce, ať konečně můžem naplno odstartovat :-) Díky
Nezávislý filmař - http://2dstudio.cz
Uživatelský avatar
Jana.Skopalikova
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 751
Registrován: 08 kvě 2018, 23:07
Profese: Krajský zastupitel SčK, doktorand
Dal poděkování: 1234 poděkování
Dostal poděkování: 1279 poděkování

Re: Pirátský řečnický klub

Příspěvek od Jana.Skopalikova »

Na který den v týdnu to plánujete a jak často to cca bude? Nebo bude nějaká anketa?
Uživatelský avatar
Tomas.Lenard
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 20
Registrován: 25 říj 2013, 15:46
Profese: Nezávislý filmař
Bydliště: Říčany u Prahy
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 60 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pirátský řečnický klub

Příspěvek od Tomas.Lenard »

Ups, jsem tvůj příspěvek přehlédl :( Dá se k tomuhle tématu přidat nahoru anketa a nebo musím založit téma nové?
Nezávislý filmař - http://2dstudio.cz
Uživatelský avatar
Jana.Skopalikova
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 751
Registrován: 08 kvě 2018, 23:07
Profese: Krajský zastupitel SčK, doktorand
Dal poděkování: 1234 poděkování
Dostal poděkování: 1279 poděkování

Re: Pirátský řečnický klub

Příspěvek od Jana.Skopalikova »

Tomas.Lenard píše: 29 led 2020, 11:47 Ups, jsem tvůj příspěvek přehlédl :( Dá se k tomuhle tématu přidat nahoru anketa a nebo musím založit téma nové?
Tobě už ten úvodní příspěvek asi upravit nepůjde, ale mě jo a vypadá to, že by tam anketa přidat šla. Tak dej případně vědět, jestli a jakou tam chceš...
Odpovědět

Zpět na „Středočeský kraj“