RV 41/2019 Program zasedání v Rožnově p. R.

Republikovému výboru je svěřena moc zákonodárná. Republikový výbor schvaluje stranické předpisy, programové dokumenty a kandidátní listiny.
Pravidla fóra
Do fóra mohou psát členové skupin Republikový výbor, Vedoucí orgánů, Garanti a Účastníci. Do skupiny Účastníci se přidává na základě oprávněné žádosti v podatelně RV nebo jednateli, eventuálně předsedajícímu. Jednáním předsedají Jednatelé eventuálně Předsedající.
Do fóra hlasování píšou jen členové republikového výboru a předsedající.
Vojtech.Pikal
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: poslanec, informatik
Dal poděkování: 25900 poděkování
Dostal poděkování: 18883 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: RV 41/2019 Program zasedání v Rožnově p. R.

Příspěvek od Vojtech.Pikal » 13 srp 2019, 18:28

Dotazník k připomínkám před nočním rozesláním zde: https://forms.gle/KdGBeF36RNyzzDz99
člen RV, AO, ZO, FT a předsedající CF;
místopředseda sněmovny a poslanec za Olomoucký kraj, člen AO OlK
Profil|fb| Tel: 776635258

Petr.Tkadlec
Republikový výbor
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Dal poděkování: 2465 poděkování
Dostal poděkování: 2099 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Tkadlec » 14 srp 2019, 00:11

Vojtech.Pikal píše:
13 srp 2019, 18:28
Dotazník k připomínkám před nočním rozesláním zde: https://forms.gle/KdGBeF36RNyzzDz99
Proč je tam páteční jednání dopoledne? Nemá to být odpoledne?
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete

Vojtech.Pikal
Poslanec Parlamentu ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojtech.Pikal » 14 srp 2019, 00:42

Petr.Tkadlec píše:
14 srp 2019, 00:11
Vojtech.Pikal píše:
13 srp 2019, 18:28
Proč je tam páteční jednání dopoledne? Nemá to být odpoledne?
Díky vypadla tam možnost odpolední jednání.

Daniel.Halamicek
Republikový výbor
Profese: Podnikatel,galanterní výroba,merchandise
Dal poděkování: 81 poděkování
Dostal poděkování: 106 poděkování

Příspěvek od Daniel.Halamicek » 15 srp 2019, 01:03

Vážení a milí spolučlenové RV

Ještě jednou bych se rád pokusil shrnout a objasnit smysl rozšířeného zasedání, jež je v této podobě již skoro zcela připravené.
Hlavní devízou má být rozšíření časového prostoru pro diskusi uvnitř našeho výboru i pro osobní kontakt s Piráty z místních sdružení, kde se zasedání koná. Stmelovací aktivity teambildingového charakteru i já považuji za sice důležité, ale v tomto kontextu druhotné. Proto jako stěžejní díl sobotního programu neformálního dne považuji pracovní snídani, kde bychom s dostatečnou časovou dotací v uvolněné atmosféře prodiskutovali členskou základnou navrhované procesní změny ve fungování vrcholného řízení Pirátů.V odpolední politické diskusi bychom před veřejností měli prokázat schopnost vésti erudovanou disputaci a tím zvyšovat prestiž RV.
Věřím, že takovouto podobu zasedání bude naprostá většina členů ochotno přijmout, co by experiment, který poté společně vyhodnotíme.
A nyní už k poněkud nejasné situaci ohledně vyhlášení zasedání. Náš nejerudovanější strážce procesní čistoty Vojta Pikal má za to, že se většinová část RV nevyjádřila jasně pro takovýto koncept zasedání, respektive usuzuje o dání na vědomí, že se člen zúčastní zasedání v celé takové šíři neznamená automaticky jeho podporu. To možná opravdu neznamená, ovšem hlasy proti, jimiž Vojta argumentuje, netvoří náležitou procesní alternativu se získanou podporou. Jedná se pouze Andreje, který se do tohoto konceptu zasedání snaží hodit vidle všemožnými způsoby s podporou jediné Lenky Kozlové. Troufám si tvrdit, že na druhé straně stojí nejméně 15 lidí, což je více než dostatečná usnášeníschopná nepřehlasovatelná část. Jmenovitě potvrdili svou osobní účast na zasedání od původně navrhovaného termíno-časového začátku ( to je pátečního dopoledne) tito členové RV: Jitka Novotná, Tomáš Trčka, Ondřej Tůma, Dan Leština, Lydie Bartošová, Lucie Trčková, Michal Marcinyszyn, Roman Kučera, Kamil Kubica, Lukáš Blažej, Martin Šmída, Aleš Demel, František Kopřiva a samozřejmě Petr Tkadleci já Daniel Halamíček. Od pátečního odpoledne respektive sobotního rána se z důvodu pracovní nebo politické zaneprázdněnosti určitě připojí Petra Smutná a Lukáš Černohorský. Podporu i přes svou předpokládanou osobní nepřítomnost má tento koncept i u Daniely Weissové.
Za této konstelace mi nová anketní aktivita v řase za 5 minut 12 k rožnovskému zasedání od Vojty Pikala přijde jako nadbytečná a kontraproduktivní. Nicméně asi by bylo dobré, kdyby shora jmenování palcem pod tímto mým příspěvkem podpořili mnou navrhovanou strukturu zasedání:
Pátek 6. 9. První jednací den 10.00-19.00 s možným případným prodloužením do 20.30. Poté společná večeře a společenský oddychový program (bowling)

Sobota 7. 9. Neformální program začínající v 8.30 hod. Republikovou pracovní snídaní v plenéru a dále viz můj příspěvek zde.

Neděle 8. 9. Druhý jednací den 9.00-14.00.

Doufám a věřím, že mohu tento svůj příspěvek zakončit zvoláním: Na Viděnou a v pohodě v Rožnově pod Radhoštěm! A dále se odpovědně a náležitě věnovat přípravám zasedání RV.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniel.Halamicek za příspěvky (celkem 5):
Petr.Tkadlec, Ondrej.Tuma, Lydie.Bartosova, Tomas.Trcka, Vojtech.Pikal
Daniel Halamíček

"Nikdy jsem nechtěl žít nezajímavý život, proto si na jeho útrapy zajisté stěžovat nemůžu"

Lydie.Bartosova
Republikový výbor
Profese: vychovatelka
Dal poděkování: 665 poděkování
Dostal poděkování: 610 poděkování

Příspěvek od Lydie.Bartosova » 15 srp 2019, 07:44

O tom, že bude zářijové zasedání netradiční, jsme se rozhodli nebo to akceptovali dlouho předem. Chápu, že někomu nesedí jednání v pátek a v neděli, taky mám do konce roku poslední tři dny dovolený. Ale je to první příležitost být spolu den neformálně a možná to mezi jednacími dny přinese i nějaký dobro. Pojďme tenhle neobvyklý formát zkusit, v nejhorším případě budeme mít vzorové never more. Díky organizátorům za vloženou energii, výjezdu do Rožnova zdar!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lydie.Bartosova za příspěvky (celkem 2):
Petr.Tkadlec, Vojtech.Pikal

Petr.Tkadlec
Republikový výbor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Tkadlec » 15 srp 2019, 11:04

Akorát teda tento sobotní celodenní besední program asi vynechám. Přidám se někdy později odpoledne. Případně se zúčastním nějaké jiné alternativní aktivity, ale celodenní neformální besedování zase není nic pro mě.

Andrej.Ramaseuski
Republikový výbor
Profese: programátor
Dal poděkování: 1150 poděkování
Dostal poděkování: 1659 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Andrej.Ramaseuski » 15 srp 2019, 12:32

Petr.Tkadlec píše:
15 srp 2019, 11:04
Akorát teda tento sobotní celodenní besední program asi vynechám. Přidám se někdy později odpoledne. Případně se zúčastním nějaké jiné alternativní aktivity, ale celodenní neformální besedování zase není nic pro mě.
no, ty si to muzes dovolit. pro me cesta jednim smerem trva aspon tri a pul hodiny. takze kdybych chtel misto sobotnich zabav se venovat rodine, nebo vyvezt par kolecek hnoje od prasat, znamenalo by to 7 hodin ve vlaku. a to nejsem ten kdo zije nejdal od roznova. fakt, super napad to rozbit uprostred.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Andrej.Ramaseuski za příspěvky (celkem 2):
Lenka.Kozlova, Jana.Kolarikova
two beers or not two beers?

Petr.Tkadlec
Republikový výbor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Tkadlec » 15 srp 2019, 12:53

Andrej.Ramaseuski píše:
15 srp 2019, 12:32
Petr.Tkadlec píše:
15 srp 2019, 11:04
no, ty si to muzes dovolit. pro me cesta jednim smerem trva aspon tri a pul hodiny. takze kdybych chtel misto sobotnich zabav se venovat rodine, nebo vyvezt par kolecek hnoje od prasat, znamenalo by to 7 hodin ve vlaku. a to nejsem ten kdo zije nejdal od roznova. fakt, super napad to rozbit uprostred.
Jinak to udělat nešlo, aby to fungovalo. Navíc tuto myšlenku rozjela už dávno Liduška a všichni souhlasili, tak fakt nechápu, proč jste do toho takto hodili vidle a celé to ***. Tento alternativní program mi díky tobě a Lence Kozlové teda absolutně nevyhovuje a nikdy bych se k němu neupsal.

Vojtech.Pikal
Poslanec Parlamentu ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojtech.Pikal » 15 srp 2019, 21:32

Mno, já jsem se toho ujal až když Petr zrušil svolané časy a nevypadala to, že by jsme mohli dojít k nějakému konsenzu.

Děkuji všem co se zúčastnili a jdu svolat zasedání tam, kde bylo původně svoláno;
Znovusvoláno zde: viewtopic.php?f=248&t=48020&p=631315#p631315

Ještě budu něco doplňovat a ověřovat zítra, než to rozešlu, ale tyhle časy jsou autoritativně final, pokud někdo nepovolá mimořádný přezkum nebo něco.

Vojtech.Pikal
Poslanec Parlamentu ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojtech.Pikal » 16 srp 2019, 23:01

Tak, vzhledem k tomu, že bylo svoláno, pokud by nikdo nebyl proti, zkrátil bych dobu na navrhování bodů na zasedání do 23.8. včetně, ať v případě potřeby je prostor na nějaká hlasování.

Odpovědět

Zpět na „Republikový výbor“