RV 62/2018 Odvolání kandidátky do zastupitelstva v Hranicích

Archivní fórum pro ukončená jednání Republikového výboru.


Moderátoři: asistent/ka RV, Předsedající RV, Jednatelé

Zamčeno
Uživatelský avatar
Lucie.Schwarzova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 59
Registrován: 24 úno 2015, 09:25
Profese: celní deklarant
Dal poděkování: 23 poděkování
Dostal poděkování: 87 poděkování

Re: RV 62/2018 Odvolání kandidátky do zastupitelstva v Hranicích

Příspěvek od Lucie.Schwarzova »

Petr Žurek:
Ahoj Lucko, mám na fóru Nick NEXPO( název firmy) - příspěvky pod nickem nejsou umožněny - než bych zařídil plný přístup pod nickem jméno příjmení mohlo by být pozdě. Mohu tě poprosit dát tam mé vyjádření ?
Jako současný lídr kandidátky setrvávám ve svém rozhodnutí pokračovat v kandidatuře. Tým je mladý ale jejich nadšeni je nepřehlédnutelné. Jako tým dokážeme v budoucnu obhájit Pirátský program.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lucie.Schwarzova za příspěvky (celkem 2):
Tomas.Svoboda, Petr.Tkadlec
Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4733
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4340 poděkování
Dostal poděkování: 3683 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: RV 62/2018 Odvolání kandidátky do zastupitelstva v Hranicích

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Lucie.Schwarzova píše: 13 zář 2018, 14:16 Petr Žurek:
Ahoj Lucko, mám na fóru Nick NEXPO( název firmy) - příspěvky pod nickem nejsou umožněny - než bych zařídil plný přístup pod nickem jméno příjmení mohlo by být pozdě. Mohu tě poprosit dát tam mé vyjádření ?
Jako současný lídr kandidátky setrvávám ve svém rozhodnutí pokračovat v kandidatuře. Tým je mladý ale jejich nadšeni je nepřehlédnutelné. Jako tým dokážeme v budoucnu obhájit Pirátský program.
Přidal jsem ho. Může se tedy vyjádřit i za sebe. ucp.php?i=ucp_groups&mode=manage&action=list&g=248
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Uživatelský avatar
Radim.Racek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 22
Registrován: 18 čer 2018, 18:51
Profese: Student
Bydliště: Hranice
Dal poděkování: 61 poděkování
Dostal poděkování: 33 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: RV 62/2018 Odvolání kandidátky do zastupitelstva v Hranicích

Příspěvek od Radim.Racek »

Tomas.Svoboda píše: 13 zář 2018, 12:04 Volal jsem Radima Račka, jako z mého pohledu nejaktivnějšího v událostech posledních dnů. Petr Žurek, nynější lídr nebere telefon, tomu jsem volal jako prvnímu.
Radim se postará o projednání situace čelními kandidáty, dodají ještě dnes na forum zápis. Zdůraznil jsem i význam účasti kandidátů zde, na fóru.
Je to teď na nich.
Z důvodu že by se schůze konala narychlo a než všichni členi kandidátky by se mohli schůze/online hovoru zůčastnit (z důvodu že , tak jsem jako řešení usoudil že čelo kandidátky dodá svoji závěrenou řeč zde. Petr s tímhle souhlasil a řeč dodal. Od Lukáše by se řeč mělo objevit večer. S Ladislavem jsem mluvil a že to ještě zváží a kdyžtak dodá. Na Martinu nemám telefoní číslo, nicméně ji požádám o vyjádření hned jak telefon seženu. Kromě čela se vyjádřil také nyní 6 člen kandidátky Tomáš Raček stím že je pro kandidátku s lídrem Petrem. Mám kontakt na Petru, která je na pozici někde u středu kandidátky, zavolám ji a pokud bude souhlasit dodám (předpokládám že není registrována na foru) její závěrečnou větu. Na ostatní členy kandidátky nemám číslo a nechci je vyloženě žádat o nějakou větu. Z důvodu že od 6 místa dál je už členské místo tzv. vyplňovací.
Jelikož to není schůze tak nemám z čeho dodat zápis.
Snad oceníte tuto možnost, více není v mojich silách.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Radim.Racek za příspěvky (celkem 4):
Tomas.Svoboda, Jan.Bednarik, Petr.Tkadlec, Martina.Seibertova
NEXPO
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3
Registrován: 11 dub 2018, 23:07
Profese: OSVČ, IT, Telekomunikace
Dostal poděkování: 11 poděkování

Re: RV 62/2018 Odvolání kandidátky do zastupitelstva v Hranicích

Příspěvek od NEXPO »

Jako současný lídr kandidátky setrvávám ve svém rozhodnutí pokračovat v kandidatuře. Tým je mladý, ale jejich nadšení je nepřehlédnutelné. Jako tým dokážeme v budoucnu obhájit Pirátský program. Petr Žurek
Tito uživatelé poděkovali autorovi NEXPO za příspěvky (celkem 4):
Tomas.Svoboda, Jan.Bednarik, Petr.Tkadlec, Andrej.Ramaseuski
Martina.Seibertova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3
Registrován: 06 črc 2018, 23:26
Profese: student
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 13 poděkování

Re: RV 62/2018 Odvolání kandidátky do zastupitelstva v Hranicích

Příspěvek od Martina.Seibertova »

Na mém vyjádření se nic nezměnilo.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martina.Seibertova za příspěvky (celkem 4):
Tomas.Svoboda, Radim.Racek, Ladislav.Rajcan, Daniel.Halamicek
Uživatelský avatar
Tomas.Svoboda
Člen KS Olomoucký kraj
Příspěvky: 667
Registrován: 22 lis 2014, 08:03
Profese: osvč
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 906 poděkování
Dostal poděkování: 447 poděkování

Re: RV 62/2018 Odvolání kandidátky do zastupitelstva v Hranicích

Příspěvek od Tomas.Svoboda »

Pokud jsem pochopil Radima, neproběhne dnes schůzka hranickych kandidátů za účelem vyjasnění si osobních i společných záměrů. Z důvodu mnohé nepřítomnosti etc. Radim nechť prosím upřesní.
Místo toho se mají členové "sejít" zde na fóru a tady dojít ke společnému postoji. Tak mi bylo oznámeno.
Sám jsem zvědav jak mocná bude vlna jednoty a odhodlání vzít odpovědnost nad městem do vlastních rukou a čtyři roky makat a učit se.
Já očekávám něco.., co má proběhnout zde a co bude důkazem, že jednotka v Hranicích je připravená. Že to, co píše Petr Žurek, zazní i tady od kandidátů. Že jim jde o udržení kandidátky. Že ví, že je její existence v ohrožení. Že to nehodlají dopustit a přesvědčí členy RV hlasovat pro její zachování. Že je to priorita tohoto večera. Ve vlaku, v práci, na pláži, na ulici, to je jedno. Mobilní síť je spojuje.
A jsou schopni zde jednotným hlasem zaburácet.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Svoboda za příspěvky (celkem 2):
Jan.Bednarik, Radim.Racek
Der Mann ohne Eigenschaften

Tomáš Svoboda
733 252 652
Uživatelský avatar
Radim.Racek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 22
Registrován: 18 čer 2018, 18:51
Profese: Student
Bydliště: Hranice
Dal poděkování: 61 poděkování
Dostal poděkování: 33 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: RV 62/2018 Odvolání kandidátky do zastupitelstva v Hranicích

Příspěvek od Radim.Racek »

Tomas.Svoboda píše: 13 zář 2018, 19:29 Pokud jsem pochopil Radima, neproběhne dnes schůzka hranickych kandidátů za účelem vyjasnění si osobních i společných záměrů. Z důvodu mnohé nepřítomnosti etc. Radim nechť prosím upřesní.
Místo toho se mají členové "sejít" zde na fóru a tady dojít ke společnému postoji. Tak mi bylo oznámeno.
Sám jsem zvědav jak mocná bude vlna jednoty a odhodlání vzít odpovědnost nad městem do vlastních rukou a čtyři roky makat a učit se.
Já očekávám něco.., co má proběhnout zde a co bude důkazem, že jednotka v Hranicích je připravená. Že to, co píše Petr Žurek, zazní i tady od kandidátů. Že jim jde o udržení kandidátky. Že ví, že je její existence v ohrožení. Že to nehodlají dopustit a přesvědčí členy RV hlasovat pro její zachování. Že je to priorita tohoto večera. Ve vlaku, v práci, na pláži, na ulici, to je jedno. Mobilní síť je spojuje.
A jsou schopni zde jednotným hlasem zaburácet.
Pochopil jsi to dobře. Je to z důvodů že Petr je v čechách a nabízený čas skype hovoru byl neslučitelný s volným časem ostatních členů. Lukáš by vyjádřemí dodal měl (alespoň tak mě ujistil do SMS), Ladislav si vzal čas na rozmyšlenou a že vyjádření dodá. Z důvodu že bychom se nesešli jsem martinu požádal o vyjádření rovnou.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Radim.Racek za příspěvek:
Jan.Bednarik
Uživatelský avatar
Radim.Racek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 22
Registrován: 18 čer 2018, 18:51
Profese: Student
Bydliště: Hranice
Dal poděkování: 61 poděkování
Dostal poděkování: 33 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: RV 62/2018 Odvolání kandidátky do zastupitelstva v Hranicích

Příspěvek od Radim.Racek »

Nevím jestli se znovu opakovat ale z čistě logických důvodů bych byl pro setrvání kandidátky s Petrem jako lídrem. Důvody jsem psal někde dříve
Uživatelský avatar
Lukas.Peklansky
Člen KS Olomoucký kraj
Příspěvky: 12
Registrován: 09 črc 2018, 18:09
Dal poděkování: 12 poděkování
Dostal poděkování: 35 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: RV 62/2018 Odvolání kandidátky do zastupitelstva v Hranicích

Příspěvek od Lukas.Peklansky »

Omlouvam se ze se k tomu vyjadruji az ted,ale chtel jsem si vse dukladne promyslet. Debatu sleduji od zacatku a muj prvotni nazor k ni byl pro zruseni cele kandidatky a to z duvodu nesouhry a nerozhodnosti kandidatu jako celek a i k jiste nevrazivosti k dosavadnimu lidrovi,kdy jejich nazory se menili asi podle toho jake bylo zrovna pocasi. Ale i pres tohle vsechno u nich stale vidim jistou snahu pokracovat dale. A pokud to opravdu mysli vazne a chteji jit do toho naplno i za situace ktera v poslednich dnes nastala,tak v tom pripade jsem i ja pro aby kandidatka pokracovala v nynejsim seskupeni. Dekuji a preji hezky zbytek vecera. Lukas Peklansky (kandidat c.2)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Peklansky za příspěvky (celkem 3):
Tomas.Svoboda, Jan.Bednarik, Radim.Racek
Uživatelský avatar
Jan.Bednarik
Administrativní odbor
Příspěvky: 2788
Registrován: 24 říj 2017, 00:23
Profese: vývojář SW
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 6106 poděkování
Dostal poděkování: 7195 poděkování

Re: RV 62/2018 Odvolání kandidátky do zastupitelstva v Hranicích

Příspěvek od Jan.Bednarik »

Martina.Seibertova píše: 13 zář 2018, 17:47 Na mém vyjádření se nic nezměnilo.
Ještě jedna otázka, která z toho vyjádření není jasná. Pokud RV neodvolá všechny kandidáty z kandidátky (včetně tebe), máš v plánu kandidovat a jít do toho se 100% nasazením, nebo se vzdát kandidatury?

Kdo jste se ještě nevyjádřili, můžete odpovědět na tu samou otázku.

A máme informace, kdo z kandidátů se vzdal nebo vzdá kandidatury spolu s Hynkem?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Bednarik za příspěvek:
Tomas.Svoboda

„Vidíš-li, že se člověk mýlí, nehněvej se naň. Pomni, že není možné mýlit se schválně.“ Seneca

člen CF • člen a dělník v TO (vývoj a správa systémů) • člen AO • předsedající CF
RV (11/2019–3/2023) • předseda OLK (6/2018–11/2019) • místopředseda MS Olomouc (12/2017–6/2018)
jan.bednarik@pirati.cz • 603 439 481 • pište mi na Zulip

Zamčeno

Zpět na „[Archiv RV]“