Žádost o radu - Spíš taková legrce, ale 100x nic?

Kontrolní komise je kontrolním orgánem strany, dohlíží na hospodaření a dodržování předpisů a vyšetřuje stížnosti na jejich porušení, které předává rozhodčí komisi.
Pravidla fóra
  • Sem vkládejte připomínky k činnosti kontrolní komise. Ke každému podnětu založte nové téma.
  • Prostřednictvím tohoto fóra také můžete podat oficiální stížnost kontrolní komisi.
  • Na dotazy a podněty odpovídají dobrovolníci, buďte prosím ohleduplní. Svá podání pište slušně a požadavky formulujte dostatečně určitě.
  • Místo odkazů do jiných fór citujte celé texty, protože lidé mají zobrazování některých fór vypnuté.
  • V podatelně se nediskutuje a jakmile bylo podání vyřešeno, téma se zamyká.
Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Uživatelský avatar
Mikulas.Peksa
Poslanec/poslankyně Evropského parlamentu
Příspěvky: 4625
Registrován: 29 lis 2012, 08:33
Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
Dal poděkování: 7811 poděkování
Dostal poděkování: 11919 poděkování

Re: Žádost o radu - Spíš taková legrce, ale 100x nic?

Příspěvek od Mikulas.Peksa »

Petr.Bajgar píše:....
Rád si přečtu, že I.B. například souhlasí, aby PP-CZ třeba společně se SZ a časopisem Legalizace rozjela celostátní když už ne celoevropskou petici za legalizaci konopí především pro léčebné použití a pokud možno i víc. Tedy nejen že se zaťatými zuby souhlasí, ale že bude jednat s předsedy krajských sdružení aby pod tuto petici v krajích sistematicky sbírali podpisy a propagovali ukončení absurní nesmyslné a neúčinné prohibice která slouží jen zločincům. Komunikace s PP ve státech kde už legalizaci přijali by byl konkrétní úkol pro ZO a informování o přínosech legalizace pro MO.
...
Hele, co kdyby teda nějaký aktivista - třeba Petr Bajgar - vyrobil příslušný text petice, podpisové archy, které by bylo možno tisknout, kampaňovou stránku, kterou by bylo možno na FB odkazovat, atp. Aby teda jakože bylo o čem jednat. :)

ZO/RP můžou s kde-kým jednat o kde-čem, ale jsou tu pro to, aby podporovaly aktivitu ostatních členů. Nevyvíjí-li členská základna aktivitu sama, nestane se nic.

EDIT: sry, ale musel jsem si ulevit. Absurdita světa opět přesahuje všechny rozumné meze.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Peksa za příspěvky (celkem 4):
Pavel.Moravec, Rostislav.Reha, Dominika.Michailidu, V__
Mám blog, jsem na Facebooku, Twitteru, Instagramu a Mastodonu.

Chcete se zapojit do evropské politiky? Náš konzultační tým na Mattermostu evropských Pirátů najdete zde!
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34638
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31593 poděkování
Dostal poděkování: 25701 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o radu - Spíš taková legrce, ale 100x nic?

Příspěvek od Petr.Vileta »

Mikulas.Peksa píše:Hele, co kdyby teda nějaký aktivista - třeba Petr Bajgar - vyrobil příslušný text petice, podpisové archy, které by bylo možno tisknout, kampaňovou stránku, kterou by bylo možno na FB odkazovat, atp. Aby teda jakože bylo o čem jednat. :)
A pak přijde nějaký psychotrop a celou iniciativu zabije, protože mu bude legalizace léčebného užití a samopěstování málo. :roll: On přece chce legalizovat i heroin. :fet:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvky (celkem 2):
Petr.Bajgar, V__

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Petr.Bajgar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7457
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, Na Šancích 1180
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3623 poděkování

Re: Žádost o radu - Spíš taková legrce, ale 100x nic?

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Petr.Vileta píše: A pak přijde nějaký psychotrop a celou iniciativu zabije, protože mu bude legalizace léčebného užití a samopěstování málo. :roll: On přece chce legalizovat i heroin. :fet:
To už tady přece bylo s celoevropskou peticí promluvme si o konopí (WLtT).

Legalizace konopí na úrovni EU
a následně
Petice na konopí - děravá jak cedník :-)
a taky vlákno Legalizace které vzniklo od prvního příspěvku s poukazem na petici WLtT.

Jak mne Ivánek k práci motivoval...
Really jen Bajgar ? Ty furt nechapes ze jsem prestal cokoliv delat protoze si picoval , ze delame jen hulení a není nic jinyho videt tak jsem se na to vymrdal... Ted pracuju na spolku ktery sepisuje novelu zakona a má v plánu zakládat CSC , ale kdyz to neni hotove tak s tim nejdu jeste ven , cekame na resgistraci spolku na ministerstvu už jen ale je to asi tri mesice protoze se jim furt neco nelibilo ... grower nakonec nejede majitel to zapichnul ... Ne já nazivo mluvim stejne s clovekem jako jinde ale se Zdenkem se dalo bavit ... nemele jen tu svoji pravdu ... Jo jasne ty hrdino vseho zvladnes granat, na MMM jsme mohli mit o dost lepsi prezentaci kdyby si me to nechal udelat ale to je pozde ... Ne nechovas se slusne lzes a fabulujes coz je pro me horsi nez kdyz clovek je sprostej :fet:

Jinak co jsem jeste udelal napsal jsem asi z garantzu nejvic stanovisek se koukni ... S Robertem jsem prepracoval programovy bod ... Udelal jsem spousty doplnujici materialu k tomu programovemu bodu a mel jsem s tim spousty planu ale pak prisel chlapec ktery si myslel ze by ho to mohlo pripravit o kresilko a rikal at toho nedelame tolik , tak jsem to prestal delat protoze me nebavilo poslouchat kecy za to ze neco delam.....


Jak tak pátrám na fóru po vyjádřeních I.B. k legalizaci, zjišťuji čím dál víc, že sitace je ještě horší než jsem si myslel a I.B. naprosto jasně zajímají opakovaně pouze a jen MMM na kterých se může veřejně prezentovat a producírovat. V tom jsou si s maskotem velice podobní.

Vypadá to že je nejvyšší čas napsat R.Veverkovi, že z něho Ibánek dělá pěkného vola a s podporováním legalizace ho tak akorát tahá za frňák.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Bajgar za příspěvek:
V__
Uživatelský avatar
Jan.Koci
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 427
Registrován: 17 úno 2012, 13:21
Profese: Podnikatel
Dal poděkování: 216 poděkování
Dostal poděkování: 322 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o radu - Spíš taková legrce, ale 100x nic?

Příspěvek od Jan.Koci »

Ivane ty jsi troska :D Aby ses neposral, ze ti dal Peta ochutnat vlastni meducinu.... To, ze sam delas mnoha lidem to same, uz je vedlejsi, ze :))) jeste jdes zalovat ke KK :) soucitim s tebou, chudacku nas... znam to, mne nejakej Ivan dela uz delsi dobu to samy...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Koci za příspěvek:
V__
Uživatelský avatar
Dominika.Michailidu
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 3691
Registrován: 28 črc 2011, 22:13
Profese: výtvarník
Bydliště: Krnsko
Dal poděkování: 8302 poděkování
Dostal poděkování: 6372 poděkování

Re: Žádost o radu - Spíš taková legrce, ale 100x nic?

Příspěvek od Dominika.Michailidu »

Petr.Bajgar píše: Jak tak pátrám na fóru po vyjádřeních I.B. k legalizaci, zjišťuji čím dál víc, že sitace je ještě horší než jsem si myslel a I.B. naprosto jasně zajímají opakovaně pouze a jen MMM na kterých se může veřejně prezentovat a producírovat. V tom jsou si s maskotem velice podobní.

Vypadá to že je nejvyšší čas napsat R.Veverkovi, že z něho Ibánek dělá pěkného vola a s podporováním legalizace ho tak akorát tahá za frňák.
Otázka, na kterou čekám dlouhou odpověď:
Proč nejseš takhle upřímný a striktně spravedlivě rozhněvaný i na své spoluobčany, kteří na nějakou demokracii kdákají ve velkém a kteří jsou hlavní příčinou všech sraček, které tu máme? Proč se obouváš do lidí, kterým je to u prdele (Klaus) nebo do lidí, kteří si to ne úplně zaslouží (IBan), protože se s tím snaží dělat aspoň něco (a je mi úplně jedno, jestli to dělají pro svůj profit, hlavně že se to pohne žádoucím směrem)?

Ivan přeci nemůže všechna témata, kterých furt přibývá, řešit jen sám.. Jakkoli můžu mít výhrady k jeho osobě, tak to, co po něm chceme - reprezentovat stranu - dělá na max a nejlíp z nás.

Aleš Jakl nebo Janek Wagner se taky nerozčilujou, že se Ivan nevěnuje extra zvlášť a kontinuálně programovým bodům Zemědělství a Vzdělání, který jsou MNOHEM důležitější než nějaká trapná legalizace jedný rostliny. Kdyby všichni jedli kvalitní žrádlo a pohybovali se dost na čerstvém vzduchu s otevřenou myslí, tak svoje trapný psychický nebo fyzický problémy prakticky nemají.

Robertovi radši napiš, ať už jde dělat garanta, prý už o tom byla řeč.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dominika.Michailidu za příspěvky (celkem 6):
Marek.Necada, Lenka.Kozlova, Petr.Vileta, Robert.Magni, Mikulas.Peksa, V__

Svobodný internet nedáme. Ale vemte si místo něj válku proti drogám.
Me gusta myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Jan.Koci
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 427
Registrován: 17 úno 2012, 13:21
Profese: Podnikatel
Dal poděkování: 216 poděkování
Dostal poděkování: 322 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o radu - Spíš taková legrce, ale 100x nic?

Příspěvek od Jan.Koci »

Dominika.Michailidu píše:
Petr.Bajgar píše: Jak tak pátrám na fóru po vyjádřeních I.B. k legalizaci, zjišťuji čím dál víc, že sitace je ještě horší než jsem si myslel a I.B. naprosto jasně zajímají opakovaně pouze a jen MMM na kterých se může veřejně prezentovat a producírovat. V tom jsou si s maskotem velice podobní.

Vypadá to že je nejvyšší čas napsat R.Veverkovi, že z něho Ibánek dělá pěkného vola a s podporováním legalizace ho tak akorát tahá za frňák.
Otázka, na kterou čekám dlouhou odpověď:
Proč nejseš takhle upřímný a striktně spravedlivě rozhněvaný i na své spoluobčany, kteří na nějakou demokracii kdákají ve velkém a kteří jsou hlavní příčinou všech sraček, které tu máme? Proč se obouváš do lidí, kterým je to u prdele (Klaus) nebo do lidí, kteří si to ne úplně zaslouží (IBan), protože se s tím snaží dělat aspoň něco (a je mi úplně jedno, jestli to dělají pro svůj profit, hlavně že se to pohne žádoucím směrem)?

Ivan přeci nemůže všechna témata, kterých furt přibývá, řešit jen sám.. Jakkoli můžu mít výhrady k jeho osobě, tak to, co po něm chceme - reprezentovat stranu - dělá na max a nejlíp z nás.

Aleš Jakl nebo Janek Wagner se taky nerozčilujou, že se Ivan nevěnuje extra zvlášť a kontinuálně programovým bodům Zemědělství a Vzdělání, který jsou MNOHEM důležitější než nějaká trapná legalizace jedný rostliny. Kdyby všichni jedli kvalitní žrádlo a pohybovali se dost na čerstvém vzduchu s otevřenou myslí, tak svoje trapný psychický nebo fyzický problémy prakticky nemají.

Robertovi radši napiš, ať už jde dělat garanta, prý už o tom byla řeč.

Podle mne se Ivan akorat tvari, ze pomaha a pritom dela opak. Pro koho dela, uz je vedlejsi.

Trapna legalizace jedny rostliny ma tak dalekosahly dopady, ze skoro povazuju za hloupy to jak to tu podavas.

Ano, Robert souhlasil, ze polozi post v Legalizaci a pujde delat garanta na muj popud. Pote se s nim sesel Ketner, nabulikoval mu ze ma koncepci a chce makat a pak se zas 2 roky nic nedelo...

Petrovo rozhorceni plne chapu, lidi jako on je hromada.

K tomu, ze nekoho pomlouva, by mel Ivan drzet hubu asi nejvic, nebo zacnu vodit na schuze ty lidi, pred kterejma si pousti hubu s dost nesmyslnejma historkama o lidech kolem sebe, o kterejch ani nic nevi...

EDIT: Strana se da urcite reprezentovat lepe, nez se fotit pri kazde prilezitosti s nalepkama antify a sirit debilni pomluvy...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Koci za příspěvek:
V__
Horsedriver aka Dneska_spasime_svet_a_je_mi_jedno_ze_zitra_musis_do_skoly
Obrázek
OFFTOPICObrázek

Jabber: horsedriver[ta svinuta blbovina]jabber.cz
Mail: jan[ta svinuta blbovina]jankoci.cz

-Poridte si konecne uz tu telepatickou helmu, kdyz vam to bez ni nejde
-Opensource je ta nejkratsi cesta k ovladnuti sveta
-Evoluce vedomi namisto glorifikace prace a konzumu
-Šlem jako zakladni lidske pravo!!
Uživatelský avatar
Dominika.Michailidu
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 3691
Registrován: 28 črc 2011, 22:13
Profese: výtvarník
Bydliště: Krnsko
Dal poděkování: 8302 poděkování
Dostal poděkování: 6372 poděkování

Re: Žádost o radu - Spíš taková legrce, ale 100x nic?

Příspěvek od Dominika.Michailidu »

ten edit nerozporuju.. ale nikdo to nedělá, víme?

..já jsem ten konfrontační tón zvolila schválně, víš, že takhle normálně nepíšu a víš, že legalizaci beru vážně, ale vytáčí mě, jak si tady dost lidí myslí, že jen ten jeho problém je důležitý. + Petrovo fixní přesvědčení, že za to může jeden konkrétní člověk..
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dominika.Michailidu za příspěvky (celkem 2):
Robert.Magni, V__

Svobodný internet nedáme. Ale vemte si místo něj válku proti drogám.
Me gusta myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Jan.Koci
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 427
Registrován: 17 úno 2012, 13:21
Profese: Podnikatel
Dal poděkování: 216 poděkování
Dostal poděkování: 322 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o radu - Spíš taková legrce, ale 100x nic?

Příspěvek od Jan.Koci »

Dominika.Michailidu píše:ten edit nerozporuju.. ale nikdo to nedělá, víme?

..já jsem ten konfrontační tón zvolila schválně, víš, že takhle normálně nepíšu a víš, že legalizaci beru vážně, ale vytáčí mě, jak si tady dost lidí myslí, že jen ten jeho problém je důležitý. + Petrovo fixní přesvědčení, že za to může jeden konkrétní člověk..
Nikdo, kdo to chtel delat, nebyl pres jiste osoby pripusten nikam, kde by to delat bylo mozne... to taky vime...

A tenhle jeden konkretni clovek muze za spoustu sracek. Bohuzel je sprofanovanej mezi haldou ovecek, ktery jen zvedaji ruku, misto aby uvazovali. Nikdy jsem o Ivanovi nerekl krive slovo, dokud mi po pratelich a obchodnich partnerech nedoputovalo, co siri kolem sebe za nesmysly a co je to za zmrda... Ted kdyz mu dal nekdo vypit vlastni chcanky, tak s tim jde ke KK... Normalni chudak...
Navic mne dojima, jak vzdycky kdyz neco schvalne dojebe, tak nad tim nasi liberalove mavnou rukou a reknou, ze se to uci, a ze je vlastne naivni trubka co se nechala svest z cesty... :D
Tohle tema zamknout a pan pomlouvac at se s pomluvama vyporada sam, tak jako ostatni...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Koci za příspěvek:
V__
Horsedriver aka Dneska_spasime_svet_a_je_mi_jedno_ze_zitra_musis_do_skoly
Obrázek
OFFTOPICObrázek

Jabber: horsedriver[ta svinuta blbovina]jabber.cz
Mail: jan[ta svinuta blbovina]jankoci.cz

-Poridte si konecne uz tu telepatickou helmu, kdyz vam to bez ni nejde
-Opensource je ta nejkratsi cesta k ovladnuti sveta
-Evoluce vedomi namisto glorifikace prace a konzumu
-Šlem jako zakladni lidske pravo!!
Petr.Bajgar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7457
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, Na Šancích 1180
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3623 poděkování

Re: Žádost o radu - Spíš taková legrce, ale 100x nic?

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Dominika.Michailidu píše:Otázka, na kterou čekám dlouhou odpověď:
1) Proč nejseš takhle upřímný a striktně spravedlivě rozhněvaný i na své spoluobčany, kteří na nějakou demokracii kdákají ve velkém a kteří jsou hlavní příčinou všech sraček, které tu máme?
2) Proč se obouváš do lidí, kterým je to u prdele (Klaus)
3) nebo do lidí, kteří si to ne úplně zaslouží (IBan), protože se s tím snaží dělat aspoň něco (a je mi úplně jedno, jestli to dělají pro svůj profit, hlavně že se to pohne žádoucím směrem)?
4) Ivan přeci nemůže všechna témata, kterých furt přibývá, řešit jen sám.. Jakkoli můžu mít výhrady k jeho osobě, tak to, co po něm chceme - reprezentovat stranu - dělá na max a nejlíp z nás.
5) Aleš Jakl nebo Janek Wagner se taky nerozčilujou, že se Ivan nevěnuje extra zvlášť a kontinuálně programovým bodům Zemědělství a Vzdělání, který jsou MNOHEM důležitější než nějaká
6) trapná legalizace jedný rostliny.
Kdyby všichni jedli kvalitní žrádlo a pohybovali se dost na čerstvém vzduchu s otevřenou myslí, tak svoje trapný psychický nebo fyzický problémy prakticky nemají.
7) Robertovi radši napiš, ať už jde dělat garanta, prý už o tom byla řeč.
1) Jsem a to při každé vhodné příležitosti a to proto, aby přestali svým mlčení podporovat zlo.
2) Této otázce nerozumím jak je myšlena
3) Protože mi nestačí, že Ibánek jen předstírá podporu legalizace a ve skutečnosti ji zařezává, aby mu nekazila pověst u tv obdivovatelů. Pokud tobě stačí jeden krůček následovaný dvěma couvnutími ...
4) Nejde vůbec o to aby něketrá natož všechna témata řešil (kdokoliv) "sám", jde o to aby nedestruoval činnost ostatních z pozice vedoucího.
5) Problém je vůbec to jak trapně vede Ibánek Pirátskou stranu víceméně k pasivitě dříve zapálených lidí aby mohl být nejviditelnější postavičkou. Ten se snad bojí i trpasliků v zahrádkách jestli nejsou důležitější než on.
6) Konopí pomáhá tisícům lidí a to pro mě není trapný. Navíc je to úhelný kámen, na kterém se láme čemu a proč se bráníme a o co bojujeme.
7) Kdyby měl dělat Robert garanta pod Ibánkem, asi by to byly rovnou čtyři nebo spíš víc kroků zpátky.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Bajgar za příspěvek:
V__
Uživatelský avatar
Janka.Michailidu
Republikový výbor
Příspěvky: 2908
Registrován: 21 dub 2012, 19:19
Profese: Akademička na VŠCHT (biotechnologie)
Dal poděkování: 3751 poděkování
Dostal poděkování: 5970 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o radu - Spíš taková legrce, ale 100x nic?

Příspěvek od Janka.Michailidu »

Jan.Koci píše: Ano, Robert souhlasil, ze polozi post v Legalizaci a pujde delat garanta na muj popud. Pote se s nim sesel Ketner, nabulikoval mu ze ma koncepci a chce makat a pak se zas 2 roky nic nedelo...
tak o tuhle informaci si teda napíšu i druhé straně, protože s Robertem v kontaktu docela jsem a nikdy jsem od něj nic takového neslyšela :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Janka.Michailidu za příspěvek:
V__

  • vedoucí meziresortního týmu Návykové chování
  • zástupkyně vedoucího pracovní skupiny Duševní zdraví
  • členka republikového výboru
  • členka správní rady π

zulip: Janka Michailidu | mastodon: malajanka | matrix: malajanka | tel: 7▼7▼6 8▼6▼6 3▼1▼6
Podporuji myšlenky Renesance Pirátů.

Odpovědět

Zpět na „Podatelna kontrolní komise“