Zneužití pravomocí AO.

Kontrolní komise je kontrolním orgánem strany, dohlíží na hospodaření a dodržování předpisů a vyšetřuje stížnosti na jejich porušení, které předává rozhodčí komisi.
Pravidla fóra
  • Sem vkládejte připomínky k činnosti kontrolní komise. Ke každému podnětu založte nové téma.
  • Prostřednictvím tohoto fóra také můžete podat oficiální stížnost kontrolní komisi.
  • Na dotazy a podněty odpovídají dobrovolníci, buďte prosím ohleduplní. Svá podání pište slušně a požadavky formulujte dostatečně určitě.
  • Místo odkazů do jiných fór citujte celé texty, protože lidé mají zobrazování některých fór vypnuté.
  • V podatelně se nediskutuje a jakmile bylo podání vyřešeno, téma se zamyká.
Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Uživatelský avatar
Zdenek.Frolec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 592
Registrován: 28 říj 2013, 16:02
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 217 poděkování

Zneužití pravomocí AO.

Příspěvek od Zdenek.Frolec »

Píši to sem jelikož jde o zneužití pravomocí AO. Tudíš je blbost aby to řešila AO.

Předem bych rád aby si každý z KK osvěžil paměť stanovou o informací:https://www.pirati.cz/program/svoboda_informaci

Hlavní je ovšem výňatek: ,,Svoboda informací znamená právo člověka využívat

veřejně dostupné informace a požívat výhody vyplývající z jejich užití. Pod svobodu informací spadá
svoboda studovat informace a uplatňovat znalosti z nich získané,
svoboda šířit informace a
svoboda zpracovávat informace a zpracované informace dále šířit.
Cenzura je nepřípustná. Omezení svobody informací považujeme za legitimní pouze v obdobných případech jako omezení svobody projevu
,,



Informace a její způsob šíření nemá být omezováno.
Nikdo není bůh, aby určil či jde o spam nebo o důležitou informaci. Pro někoho to je důležité pro někoho spam. Z mojich SZ co jsem poslal všem mi došlo hodně odpovědí a z 70% pozitivních, které mohu i screenem klidně předložit. Čili s enejednalo o spam, jelikož převažovalo nad 70% kladných a podpořujících odpovědí.

AO si nastavilo proti stanovní předpis o spamu. Který jé ze své podstaty nelogicky a proti stanovní.
Nikdo nemá mít právo řídit či omezovat informaci. Pokud tak dělaá je fašista.

Proto požaduji, aby se mi celé AO omluvilo a sthálo můj BAN na hromadné zprávy, jelikož jejich předpis porušuje Stanovy, čili by neměl ani existovat.

Každý má mít možnost šířit informaci/zprávu všema prostředky. Omezování je proti Stanovní.
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D
Uživatelský avatar
Pavel.Moravec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2764
Registrován: 27 dub 2011, 17:25
Profese: IT
Bydliště: Brno Bystrc
Dal poděkování: 12424 poděkování
Dostal poděkování: 5915 poděkování

Re: Zneužití pravomocí AO.

Příspěvek od Pavel.Moravec »

Než to některý můj kolega převezme jako zpravodaj (což já nebudu protože se beru jako podjatý), rád bych upozornil, že AO pravomoce nezneužilo. Jednalo dle pravidel fóra (https://www.pirati.cz/ao/pravidla/forum#moderovani, bod 4) , kdy posílání hromadných SZ má svá pravidla. Dá se leda tak bavit se o tom, jestli tento předpis má být změněn (protože možná neodpovídá svobodě informací), ale to nespadá do kompetence KK.

Jinak je legrační se obracet na KK když:

1) napíšeš hromadnou zprávu kde explicitně píšeš o tom že porušuješ tím předpisy
2) dostaneš krátký ban abys věděl že se to nemá
3) dostaneš SZ že se to fakt nemá
4) uděláš to zase

Jestliže sám jsi psal že porušuješ předpisy odesláním hromadné SZ, na co si tedy stěžuješ?

Jo a prosím, to se netýká jen tvých 2 hromadných spamů, přestaň s okolím komunikovat jednosměrně a netransparentně. SZ hromadný spam je jednosměrná komunikace, bez možnosti si to vyříkat. Odpovědi jsou netransparentní, nikdo kromě odesilatele a tebe je nezná. Správně je o tom založit vlákno a TAM to probrat, ať každý může transparentně napsat svůj názor a ostatní získají další informace. Ne porušovat pravidla fóra a netrasparentně to řešit přes SZ.

Ad svoboda informací: nikdo tě necenzuruje. Říkej si co chceš, ale na místě kde je to dovoleno. Tvoje svoboda šířit informace končí tam, kde začíná mé právo na soukromí (ochrany před spamem v SZ). Prosím respektuj práva ostatních lidí.
Bývalý správce @PiratiJMK i @PiratePartyCZ, bývalý člen KK.
Uživatelský avatar
Zdenek.Frolec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 592
Registrován: 28 říj 2013, 16:02
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 217 poděkování

Re: Zneužití pravomocí AO.

Příspěvek od Zdenek.Frolec »

Pavel.Moravec píše:Než to některý můj kolega převezme jako zpravodaj (což já nebudu protože se beru jako podjatý), rád bych upozornil, že AO pravomoce nezneužilo. Jednalo dle pravidel fóra (https://www.pirati.cz/ao/pravidla/forum#moderovani, bod 4) , kdy posílání hromadných SZ má svá pravidla. Dá se leda tak bavit se o tom, jestli tento předpis má být změněn (protože možná neodpovídá svobodě informací), ale to nespadá do kompetence KK.

Jinak je legrační se obracet na KK když:

1) napíšeš hromadnou zprávu kde explicitně píšeš o tom že porušuješ tím předpisy
2) dostaneš krátký ban abys věděl že se to nemá
3) dostaneš SZ že se to fakt nemá
4) uděláš to zase

Jestliže sám jsi psal že porušuješ předpisy odesláním hromadné SZ, na co si tedy stěžuješ?

Jo a prosím, to se netýká jen tvých 2 hromadných spamů, přestaň s okolím komunikovat jednosměrně a netransparentně. SZ hromadný spam je jednosměrná komunikace, bez možnosti si to vyříkat. Odpovědi jsou netransparentní, nikdo kromě odesilatele a tebe je nezná. Správně je o tom založit vlákno a TAM to probrat, ať každý může transparentně napsat svůj názor a ostatní získají další informace. Ne porušovat pravidla fóra a netrasparentně to řešit přes SZ.

Ad svoboda informací: nikdo tě necenzuruje. Říkej si co chceš, ale na místě kde je to dovoleno. Tvoje svoboda šířit informace končí tam, kde začíná mé právo na soukromí (ochrany před spamem v SZ). Prosím respektuj práva ostatních lidí.

Porušuji předpis, který porušuje stanovy. Čili stanovy neporušuji. porušuji předpis který porušuje stanovy. S tím souhlasím.
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D
Tobias.Esner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7802
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování

Re: Zneužití pravomocí AO.

Příspěvek od Tobias.Esner »

I když Ti bude stažen BAN na hromadný zprávy, což je nepravděpodobné, tak stejně nebudeš moci posílat HZ, jelikož jsi řadový člen.

A už ti to jinde vysvětloval Jakub.
Uživatelský avatar
Zdenek.Frolec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 592
Registrován: 28 říj 2013, 16:02
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 217 poděkování

Re: Zneužití pravomocí AO.

Příspěvek od Zdenek.Frolec »

Tobias.Esner píše:I když Ti bude stažen BAN na hromadný zprávy, což je nepravděpodobné, tak stejně nebudeš moci posílat HZ, jelikož jsi řadový člen.

A už ti to jinde vysvětloval Jakub.
Váš fašizující předpis mě naprosto nezajímá. Je proti stanovám.
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D
Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18655
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33839 poděkování

Re: Zneužití pravomocí AO.

Příspěvek od Martin.Kucera »

Zdenek.Frolec píše:Váš fašizující předpis mě naprosto nezajímá. Je proti stanovám.
To nijak nesouvisí s předpisem. Řadoví členové tu možnost vůbec nemají zapnutou.

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Uživatelský avatar
Zdenek.Frolec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 592
Registrován: 28 říj 2013, 16:02
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 217 poděkování

Re: Zneužití pravomocí AO.

Příspěvek od Zdenek.Frolec »

Martin.Kucera píše:
Zdenek.Frolec píše:Váš fašizující předpis mě naprosto nezajímá. Je proti stanovám.
To nijak nesouvisí s předpisem. Řadoví členové tu možnost vůbec nemají zapnutou.

5eknimi máš vystudovaný aspon základy ,,céčka,, Je ti jasné že tu diskutujeme o blbém scryptu co si mohu sám napsat a pak mi to bude rozesílat jednotlivě bot všem čili pošlu všem SZ a nic tím neporuším jelikož SZ posílat nemohu.

Ty mi zakazuješ využívat scrypt který ti napíše i školčátko. Víš vůbec jak hromadná zpráva funguje? Technicky? Nebo jen klikáš co tě kdo naučil???

Mluvíš nelogické nesmyysli chápete že zakazujete jen magorský scrypt který si i sám napíši????? A nehlásáme navíc že software by měl být všem dostupný ???
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D
Uživatelský avatar
Pavel.Moravec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2764
Registrován: 27 dub 2011, 17:25
Profese: IT
Bydliště: Brno Bystrc
Dal poděkování: 12424 poděkování
Dostal poděkování: 5915 poděkování

Re: Zneužití pravomocí AO.

Příspěvek od Pavel.Moravec »

Mno tak zrovna na toto bych jazyk C asi nepoužíval :D .

Jednak nechápeš skupinovou SZ, a druhak fajn, napiš takový skript. A nezapomeň jej zveřejnit když se tím pořád oháníš. Já pak napíšu skript který bude blokovat uživatele XY. Ty napíšeš skript který bude blokovat můj skript. Já napíšu bota, ty provedeš DDOS útok,.. A proč vlastně?

Není lepší se domluvit na pravidlech slušného chování, a ta dodržovat? A když si někdo myslí, že jsou pravidla špatná, tak nezačne odvolávat celé AO, ale dá konstruktivní návrh na změnu pravidel?

Udělal jsi to? Už jsi navrhl změnu té vyhlášky?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Moravec za příspěvek:
Vojtech.Pikal
Bývalý správce @PiratiJMK i @PiratePartyCZ, bývalý člen KK.
Uživatelský avatar
Zdenek.Frolec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 592
Registrován: 28 říj 2013, 16:02
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 217 poděkování

Re: Zneužití pravomocí AO.

Příspěvek od Zdenek.Frolec »

Pavel.Moravec píše:Mno tak zrovna na toto bych jazyk C asi nepoužíval :D .

Jednak nechápeš skupinovou SZ, a druhak fajn, napiš takový skript. A nezapomeň jej zveřejnit když se tím pořád oháníš. Já pak napíšu skript který bude blokovat uživatele XY. Ty napíšeš skript který bude blokovat můj skript. Já napíšu bota, ty provedeš DDOS útok,.. A proč vlastně?

Není lepší se domluvit na pravidlech slušného chování, a ta dodržovat? A když si někdo myslí, že jsou pravidla špatná, tak nezačne odvolávat celé AO, ale dá konstruktivní návrh na změnu pravidel?

Udělal jsi to? Už jsi navrhl změnu té vyhlášky?

Slušné chování je nebránit používat všem scrypt na posílání zpráv. Kdo komu dal moc, že jen někteří mohou rozhodovat kdo může a kdo ne. Tohle je u mě diktatura a né svoboda.
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D
Uživatelský avatar
Jan.Novak
Republikový výbor
Příspěvky: 2445
Registrován: 22 čer 2010, 19:12
Profese: Politolog, Historik
Bydliště: Týn nad Vltavou
Dal poděkování: 4042 poděkování
Dostal poděkování: 2936 poděkování

Re: Zneužití pravomocí AO.

Příspěvek od Jan.Novak »

Hele, všim sis, že Tě ani Tvůj GruppenKrtek nepodpořil? Čím to asi bude, že?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Novak za příspěvky (celkem 3):
Pavel.Moravec, Ondrej.Kotas, Tobias.Esner

Člen RV za JčK
Předseda kontrolního výboru zastupitelstva Jihočeského kraje
Zastupitel města Týn nad Vltavou

Odpovědět

Zpět na „Podatelna kontrolní komise“