Zrizeni pristupovych uctu ve flexibee?

Finanční odbor plánuje finance strany, spravuje transparentní účet a vede transparentní účetnictví.
Pravidla fóra
  • Sem vkládejte finančnímu odboru dotazy, oznámení a připomínky k jeho činnosti. Na každý podnět založte nové téma.
  • Na dotazy a podněty odpovídá vedoucí co nejdříve. Svá podání pište pokud možno dostatečně určitě.
  • Můžete používat i odkazy do jiných fór, pokud nejsou uzavřená.
  • V podatelně je možné v nutné míře i diskutovat, ale pokud předpokládáte delší diskusi, použijte raději fórum FO.
  • Moderování podatelny provádí výhradně vedoucí FO, nebo jím pověřený spolupracovník FO.
  • Po vyřešení se téma zamyká.
Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21689
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor počítačové bezpečnosti
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5189 poděkování
Dostal poděkování: 12547 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Zrizeni pristupovych uctu ve flexibee?

Příspěvek od Lukas.Novy »

Předmět: Zrizeni pristupovych uctu ve flexibee?
Petr.Vileta píše:
Lukas.Novy píše:
Petr.Vileta píše:Např. role JENCIST může vidět jen malou část , kdežto role HOSPODAR uvidí víc, role KONTROLNIKOMISE uvidí úplně všechno atd.
A z jakeho duvodu jako nevdi verejnost vystavene faktury? Ses posral ne?
A z jakého důvodu nechápeš význam zkratky "např." :o Já tam ty faktury vidím, dokonce na zmrdovi
Kdyz pouzijes napriklad a k tomu vyjmenujes existujici role, tak se to napriklad vztahuje k tem rolim ne k jejich opravneni.
Lukas.Novy píše:Protoze ve smlouve je napsano, ze ucetnicctvi zpracovava prikazce na zaklade predanych podkladu a to mesicne. Tedy vedouci FO sbira podklady a ty preda prikazci.
A je tam napsáno, jakým způsobem sbíráme ty podklady a jakým způsobem je předáme? Můžeme to klidně předávat přes OneNote, mailem, SZ na fóru, po Skype, ale klidně to můžeme sbírat a zároveň i předávat přímo ve Flexibee. Není to tam specifikováno.
A jaka je teda oficialni dohoda na predavani?
Lukas.Novy píše:
Petr.Vileta píše:A co tam uvidí? Naprogramuješ import z flexibee do wiki?
Uvidi tam vsechno. Ne nenaprogramuju nic.
A jak se to do wiki dostane, když to nenaprogramuješ ty, ani nikdo jiný? Že by ruční obsluhou? To se mi ani nechce věřit, že by takový IT guru na něco takového vůbec jen pomyslel. :fet:

LDH, podání se zamítá jako neopodstatněné.
Jo rucne, zadaji to tam hospodari zejo.
Flexibee má samostatný a na našich systémech nezávislý způsob přihlašování, proto jsem se nezdržoval s přístupovými jmény a také jsem v té době nevěděl, jaké znaky jsou v loginu přípustné. Mohu je kdykoliv změnit. Máme na to předpis? pro přihlašování do externích systémů strany ;)
Mame

§7 Internetové fórum

(1) Fórum je autoritativní systém pro vedení seznamu členů, seznamu funkcí, správu přístupových oprávnění a hesel pro systémy strany.

Demokracie je diskuse.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Tel: 777-5-KRTEK

Odpovědět

Zpět na „Podatelna finančního odboru“