Stránka 59 z 71
Re: Žádosti o sdílení
Napsal: 19 led 2015, 14:37
od Martin.Smida
Re: Žádosti o sdílení
Napsal: 26 led 2015, 14:37
od Adam.Skorepa
Zadávám ke sdílení:
http://www.prahavolijinak.cz/londyn.html
Článek obsahuje užitečné linky na průběh řešení OpenCard z pirátského pohledu (vhodné zmínit - není to jen zprávička o účasti na konferenci).
Re: Žádosti o sdílení
Napsal: 26 led 2015, 16:59
od Mikulas.Ferjencik
Nasdílel jsem na pražském FB, jinak doporučuju spíše tuto url:
http://praha.pirati.cz/londyn.html
Re: Žádosti o sdílení
Napsal: 26 led 2015, 18:28
od Mikulas.Ferjencik
Re: Žádosti o sdílení
Napsal: 29 led 2015, 15:59
od Martin.Smida
Re: Žádosti o sdílení
Napsal: 04 úno 2015, 03:11
od Stanislav.Stipl
Prosím o sdílení následující události. Je to sice lokální akce, ale zrovna náš kraj potřebuje přilákat nové zájemce.
Piráti v Hradci Králové kopírují nedávnou úspěšnou akci z Brna a Prahy. Pořádají promítání filmu The internet's own boy, který zobrazuje osud génia a hacktivisty Aarona Swartze. Promítání se uskuteční v úterý 9. února od 19 hodin v kavárně Mlsoun (Boromeum).
https://www.facebook.com/events/1537722313156263/
Děkuji.
Re: Žádosti o sdílení
Napsal: 04 úno 2015, 17:24
od Mikulas.Ferjencik
Stanislav Stipl píše:Prosím o sdílení následující události. Je to sice lokální akce, ale zrovna náš kraj potřebuje přilákat nové zájemce.
Piráti v Hradci Králové kopírují nedávnou úspěšnou akci z Brna a Prahy. Pořádají promítání filmu The internet's own boy, který zobrazuje osud génia a hacktivisty Aarona Swartze. Promítání se uskuteční v úterý 9. února od 19 hodin v kavárně Mlsoun (Boromeum).
https://www.facebook.com/events/1537722313156263/
Děkuji.
Na FB sdíleno
Re: Žádosti o sdílení
Napsal: 16 úno 2015, 10:28
od Dalibor.Zahora
Re: Žádosti o sdílení
Napsal: 16 úno 2015, 14:16
od Marek.Necada
S provizí pro Supraphon... Rozhodně jim raději pošlu prachy přímo.
Re: Žádosti o sdílení
Napsal: 16 úno 2015, 16:50
od Dalibor.Zahora
S provizí pro Supraphon... Rozhodně jim raději pošlu prachy přímo.[/quote]
Díky za info, Startovač sem nelustroval, a ejhle!