Stránka 59 z 71

Re: Žádosti o sdílení

Napsal: 19 led 2015, 14:37
od Martin.Smida
Adam Skorepa píše:Ke sdílení během zítřka: https://www.pirati.cz/tiskove-zpravy/po ... _z_islandu
lupnu to tam.

Re: Žádosti o sdílení

Napsal: 26 led 2015, 14:37
od Adam.Skorepa
Zadávám ke sdílení: http://www.prahavolijinak.cz/londyn.html

Článek obsahuje užitečné linky na průběh řešení OpenCard z pirátského pohledu (vhodné zmínit - není to jen zprávička o účasti na konferenci).

Re: Žádosti o sdílení

Napsal: 26 led 2015, 16:59
od Mikulas.Ferjencik
Nasdílel jsem na pražském FB, jinak doporučuju spíše tuto url: http://praha.pirati.cz/londyn.html

Re: Žádosti o sdílení

Napsal: 26 led 2015, 18:28
od Mikulas.Ferjencik
http://www.piratskelisty.cz/clanek-1398 ... eho-odpadu - článek ke kauze svoz odpadu v Praze

Re: Žádosti o sdílení

Napsal: 29 led 2015, 15:59
od Martin.Smida

Re: Žádosti o sdílení

Napsal: 04 úno 2015, 03:11
od Stanislav.Stipl
Prosím o sdílení následující události. Je to sice lokální akce, ale zrovna náš kraj potřebuje přilákat nové zájemce.

Piráti v Hradci Králové kopírují nedávnou úspěšnou akci z Brna a Prahy. Pořádají promítání filmu The internet's own boy, který zobrazuje osud génia a hacktivisty Aarona Swartze. Promítání se uskuteční v úterý 9. února od 19 hodin v kavárně Mlsoun (Boromeum).

https://www.facebook.com/events/1537722313156263/

Děkuji.

Re: Žádosti o sdílení

Napsal: 04 úno 2015, 17:24
od Mikulas.Ferjencik
Stanislav Stipl píše:Prosím o sdílení následující události. Je to sice lokální akce, ale zrovna náš kraj potřebuje přilákat nové zájemce.

Piráti v Hradci Králové kopírují nedávnou úspěšnou akci z Brna a Prahy. Pořádají promítání filmu The internet's own boy, který zobrazuje osud génia a hacktivisty Aarona Swartze. Promítání se uskuteční v úterý 9. února od 19 hodin v kavárně Mlsoun (Boromeum).

https://www.facebook.com/events/1537722313156263/

Děkuji.

Na FB sdíleno

Re: Žádosti o sdílení

Napsal: 16 úno 2015, 10:28
od Dalibor.Zahora
Přimlouvám se za support na crowdfunding pro IURE

http://www.katalyzator.cz/projekt/18-ch ... e-soukromi

Re: Žádosti o sdílení

Napsal: 16 úno 2015, 14:16
od Marek.Necada
Dalibor Zahora píše:Přimlouvám se za support na crowdfunding pro IURE

http://www.katalyzator.cz/projekt/18-ch ... e-soukromi
S provizí pro Supraphon... Rozhodně jim raději pošlu prachy přímo.

Re: Žádosti o sdílení

Napsal: 16 úno 2015, 16:50
od Dalibor.Zahora
Marek Necada píše:OFFTOPIC[quote="Dalibor Zahora"]Přimlouvám se za support na crowdfunding pro IURE

http://www.katalyzator.cz/projekt/18-ch ... e-soukromi

S provizí pro Supraphon... Rozhodně jim raději pošlu prachy přímo.[/quote]
Díky za info, Startovač sem nelustroval, a ejhle!