Stránka 53 z 71

Re: Žádosti o sdílení

Napsal: 10 zář 2014, 22:21
od Roman.Kucera
Oslovení uživatelé (21.656) !!!!!!!!
Teda děcka, jste fakt BORCI! Smekám!!!!

Re: Žádosti o sdílení

Napsal: 11 zář 2014, 10:49
od Tomas.Martinek
Michal Ketner píše:
TradeCZ píše:Pokud bude možno sdílet:

Piráti kandidují také v České Lípě, podpořte je a sledujte na https://www.facebook.com/piraticl
vysvětli mi co chceš sdílet , pokud chceš jen to webovku , tak říkam ne , viz postup napiš( sežen někoho kdo napíše) tiskovku o kandidatuře tu nadílej na ty stránce a já to přesdílím , sdílet jinou stránku na fb skoro nemá žádný dosah :fet:
Dobrá, ale mohlo by mít smysl, dát do kupy seznam facebookových stránek pro různá města a pak odsdílet ty odkazy v jednom příspěvku - něco jako -

Piráty také najdete ve svém okolí, podpořte je:
Česká Lípa - https://www.facebook.com/piraticl
Mimoň - https://www.facebook.com/pages/Piráti-M ... 3124679033
Liberecký kraj - https://www.facebook.com/cpslbc
...

Jednotlivé stránky by tak mohli získat pár fanoušků navíc pro komunální volby ;-)

Re: Žádosti o sdílení

Napsal: 11 zář 2014, 11:47
od Michal.Ketner
TradeCZ píše:
Michal Ketner píše:
TradeCZ píše:Pokud bude možno sdílet:

Piráti kandidují také v České Lípě, podpořte je a sledujte na https://www.facebook.com/piraticl
vysvětli mi co chceš sdílet , pokud chceš jen to webovku , tak říkam ne , viz postup napiš( sežen někoho kdo napíše) tiskovku o kandidatuře tu nadílej na ty stránce a já to přesdílím , sdílet jinou stránku na fb skoro nemá žádný dosah :fet:
Dobrá, ale mohlo by mít smysl, dát do kupy seznam facebookových stránek pro různá města a pak odsdílet ty odkazy v jednom příspěvku - něco jako -

Piráty také najdete ve svém okolí, podpořte je:
Česká Lípa - https://www.facebook.com/piraticl
Mimoň - https://www.facebook.com/pages/Piráti-M ... 3124679033
Liberecký kraj - https://www.facebook.com/cpslbc
...

to už jsem kdysi dělal , ale opakuju ti že algortimus pro zobrazování takoýhle věcí je nastaven tak aby se toho ukazovalo minimálně proto je lepší sdílet odkazy které nesměřují na fb :)
Jednotlivé stránky by tak mohli získat pár fanoušků navíc pro komunální volby ;-)

Re: Žádosti o sdílení

Napsal: 15 zář 2014, 08:53
od Jiri.Stuna
Prosím o sdílení našeho povedeného klipu do komunálních voleb v Chrudimi.
https://www.facebook.com/video.php?v=14 ... =2&theater

Re: Žádosti o sdílení

Napsal: 15 zář 2014, 10:04
od Roman.Kucera
Myslím, že tohle albíčko ze zahájení kampaně by se sdílet mohlo.
https://www.flickr.com/photos/pirati/se ... 199617690/

Re: Žádosti o sdílení

Napsal: 15 zář 2014, 21:22
od Marcel.Kolaja
Frantisek Kopriva píše:Obrázek
BTW tento způsob zásahu do loga je v rozporu s grafickým manuálem.

Re: Žádosti o sdílení

Napsal: 17 zář 2014, 05:18
od Petr.Vileta
Mohl by prosím někdo sdílet tohle?
http://liborspacek.eu/node/20 nebo alespoň přímo z youtube.

Re: Žádosti o sdílení

Napsal: 17 zář 2014, 05:53
od Michal.Ketner
Petr Vileta píše:Mohl by prosím někdo sdílet tohle?
http://liborspacek.eu/node/20 nebo alespoň přímo z youtube.
myslíš to co jsem sdílel včera jen z jineho media ?

Re: Žádosti o sdílení

Napsal: 17 zář 2014, 09:59
od Dalibor.Zahora
Marcel Kolaja píše:OFFTOPIC[quote="Frantisek Kopriva"]Obrázek


BTW tento způsob zásahu do loga je v rozporu s grafickým manuálem.[/quote]

Ovšem zahraničí jsou tyto zásahy naprosto běžné a imho v některých případech i logické. ;)

Re: Žádosti o sdílení

Napsal: 17 zář 2014, 16:36
od Petr.Vileta
Michal Ketner píše:
Petr Vileta píše:Mohl by prosím někdo sdílet tohle?
http://liborspacek.eu/node/20 nebo alespoň přímo z youtube.
myslíš to co jsem sdílel včera jen z jineho media ?
Na Fejsbůku je takový bordel, že se to ke mě nedostalo. Nicméně můžeš občas propagovat http://liborspacek.eu ;)