Re: Žádosti o sdílení
Napsal: 10 zář 2014, 22:21
Oslovení uživatelé (21.656) !!!!!!!!
Teda děcka, jste fakt BORCI! Smekám!!!!
Teda děcka, jste fakt BORCI! Smekám!!!!
Dobrá, ale mohlo by mít smysl, dát do kupy seznam facebookových stránek pro různá města a pak odsdílet ty odkazy v jednom příspěvku - něco jako -Michal Ketner píše:vysvětli mi co chceš sdílet , pokud chceš jen to webovku , tak říkam ne , viz postup napiš( sežen někoho kdo napíše) tiskovku o kandidatuře tu nadílej na ty stránce a já to přesdílím , sdílet jinou stránku na fb skoro nemá žádný dosahTradeCZ píše:Pokud bude možno sdílet:
Piráti kandidují také v České Lípě, podpořte je a sledujte na https://www.facebook.com/piraticl
TradeCZ píše:Dobrá, ale mohlo by mít smysl, dát do kupy seznam facebookových stránek pro různá města a pak odsdílet ty odkazy v jednom příspěvku - něco jako -Michal Ketner píše:vysvětli mi co chceš sdílet , pokud chceš jen to webovku , tak říkam ne , viz postup napiš( sežen někoho kdo napíše) tiskovku o kandidatuře tu nadílej na ty stránce a já to přesdílím , sdílet jinou stránku na fb skoro nemá žádný dosahTradeCZ píše:Pokud bude možno sdílet:
Piráti kandidují také v České Lípě, podpořte je a sledujte na https://www.facebook.com/piraticl
Piráty také najdete ve svém okolí, podpořte je:
Česká Lípa - https://www.facebook.com/piraticl
Mimoň - https://www.facebook.com/pages/Piráti-M ... 3124679033
Liberecký kraj - https://www.facebook.com/cpslbc
...
to už jsem kdysi dělal , ale opakuju ti že algortimus pro zobrazování takoýhle věcí je nastaven tak aby se toho ukazovalo minimálně proto je lepší sdílet odkazy které nesměřují na fb
Jednotlivé stránky by tak mohli získat pár fanoušků navíc pro komunální volby
BTW tento způsob zásahu do loga je v rozporu s grafickým manuálem.Frantisek Kopriva píše:Obrázek
myslíš to co jsem sdílel včera jen z jineho media ?Petr Vileta píše:Mohl by prosím někdo sdílet tohle?
http://liborspacek.eu/node/20 nebo alespoň přímo z youtube.
Marcel Kolaja píše:
Na Fejsbůku je takový bordel, že se to ke mě nedostalo. Nicméně můžeš občas propagovat http://liborspacek.euMichal Ketner píše:myslíš to co jsem sdílel včera jen z jineho media ?Petr Vileta píše:Mohl by prosím někdo sdílet tohle?
http://liborspacek.eu/node/20 nebo alespoň přímo z youtube.