Stránka 52 z 71
Re: Žádosti o sdílení
Napsal: 10 zář 2014, 12:09
od Michal.Ketner
Roman Kucera píše:Mohl bys to vysvětlit na příkladě? Moc to totiž nechápu.
Jsem Mikyska, což je poměrně populární FB user. Mikyska adminuje Kučeru, což je trapná sanátorská stránka, kterou Mikyska moc nepropaguje, jednak nechce přijít o faloufry, kteří jsou přesyceni politikou, jednaxe doslechl, že propagace stránky, kterou adminuje, na osobním profilu, dává záporný efekt.
Napsal jsem článek na třetí (ne FB) web a dal na něj link coby Kučera na FB stránce Kučery. Co včil? Je to tak správně?
ted jsem hod ten link ze stránky Kučery který odkazuje na ten článek na zdi toho profilu , to se pak nasdílí na hlavním FB a mělo by ti to přitáhnout lidi kteří o tebe mají zájem
Re: Žádosti o sdílení
Napsal: 10 zář 2014, 12:12
od Adam.Skorepa
Libora jsem sdílel, Rojův článek nechám na Michalovi za pár hodin.
Re: Žádosti o sdílení
Napsal: 10 zář 2014, 12:57
od Roman.Kucera
Jak dostaneš z té stránky odkaz na konkrétní článek? Furt tam je
https://www.facebook.com/volimkuceru a když na něco kliknu, hodí mě to přímo na odkazovaný web. S tím nehnu, nebo nevím jak.
Re: Žádosti o sdílení
Napsal: 10 zář 2014, 12:58
od Michal.Ketner
Roman Kucera píše:Jak dostaneš z té stránky odkaz na konkrétní článek? Furt tam je
https://www.facebook.com/volimkuceru a když na něco kliknu, hodí mě to přímo na odkazovaný web. S tím nehnu, nebo nevím jak.
Klikni na datum
Re: Žádosti o sdílení
Napsal: 10 zář 2014, 13:05
od Roman.Kucera
No jo!!!! Bomba!

Takže
https://www.facebook.com/volimkuceru/po ... 2554382148
dosah zatím 322
BTW rekord má zatím můj první článek, dosah 1177, můžete ještě něco přisypat sem:
https://www.facebook.com/volimkuceru/po ... 3272141743
A díky za osvětu!!

Re: Žádosti o sdílení
Napsal: 10 zář 2014, 13:14
od Libor.Spacek
Můj dnešní článek - aktuální! Na Parlamentních Listech a odkaz i na FB.
https://www.facebook.com/spacek.cz/post ... 4807805255
Drogová politika, to vás snad bude zajímat

Re: Žádosti o sdílení
Napsal: 10 zář 2014, 13:17
od Michal.Ketner
Myslím na tebe Libore , jen mám dneska moc frmol.
Re: Žádosti o sdílení
Napsal: 10 zář 2014, 13:44
od Tomas.Martinek
Pokud bude možno sdílet:
Piráti kandidují také v České Lípě, podpořte je a sledujte na
https://www.facebook.com/piraticl
Re: Žádosti o sdílení
Napsal: 10 zář 2014, 14:09
od Michal.Ketner
vysvětli mi co chceš sdílet , pokud chceš jen to webovku , tak říkam ne , viz postup napiš( sežen někoho kdo napíše) tiskovku o kandidatuře tu nadílej na ty stránce a já to přesdílím , sdílet jinou stránku na fb skoro nemá žádný dosah

Re: Žádosti o sdílení
Napsal: 10 zář 2014, 20:17
od Michal.Ketner
Liborův i Rojuv clánek nasdílen , jeste zitra nasdilím ten druhej ROji