Žádosti o sdílení
Moderátor: Odbor - medialni
Pravidla fóra
- Sem vkládejte připomínky k činnosti mediálního odboru. Ke každému podnětu založte nové téma.
- Na dotazy a podněty odpovídají dobrovolníci, buďte prosím ohleduplní. Svá podání pište slušně a požadavky formulujte dostatečně určitě.
- Místo odkazů do jiných fór citujte celé texty, protože lidé mají zobrazování některých fór vypnuté.
- V podatelně se nediskutuje a jakmile bylo podání vyřešeno, téma se zamyká.
- Stránka mediálního odboru
- Fórum mediálního odboru
- Přehled grafických materiálů
- Grafické šablony (dopisy, vizitky, prohlášení atd.)
-
Adam.Skorepa
- Asistent/ka poslance/poslankyně
- Příspěvky: 4725
- Registrován: 27 dub 2009, 20:50
- Profese: živnostník
- Dal poděkování: 851 poděkování
- Dostal poděkování: 6845 poděkování
Re: Žádosti o sdílení
Smlouvy na Internet (až bude prostor): https://www.pirati.cz/tiskove-zpravy/pi ... stru_smluv
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Skorepa za příspěvek:
- Marcel.Kolaja
Author Sensei Tyrant Pervert
- Jana Jirikova
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 424
- Registrován: 21 lis 2013, 19:27
- Profese: student
- Dal poděkování: 350 poděkování
- Dostal poděkování: 568 poděkování
Re: Žádosti o sdílení
Je třeba vydat tohle, pokud možno co nejdřív: http://pastebin.com/sGWcr0Kq
I've distributed some pamphlets to the plants, but not all were willing to accept them. (Breton, Less time)
- Michal.Ketner
- Předseda/předsedkyně místního sdružení
- Příspěvky: 2738
- Registrován: 09 pro 2012, 13:16
- Profese: Panda všeho druhu
- Dal poděkování: 1844 poděkování
- Dostal poděkování: 3053 poděkování
Re: Žádosti o sdílení
jo už ten paskvil upravuju pak to vydámJana Jirikova píše:Je třeba vydat tohle, pokud možno co nejdřív: http://pastebin.com/sGWcr0Kq
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Ketner za příspěvek:
- Ondrej.Profant
-----BEGIN GEEK CODE BLOCK-----
Version: 3.1
GM/IT/MU/S/CS/P/SS d--- s+:+ a? C++++ U++ P+ L++ E--- W++ N* o-- w--- K+++++ O- M-- V- PS+++ PE-- Y ++ PGP+ t+ 5+ X+ R+++ !tv b+++ DI- D+++ G++++ e h+ r-- z*
------END GEEK CODE BLOCK------
Version: 3.1
GM/IT/MU/S/CS/P/SS d--- s+:+ a? C++++ U++ P+ L++ E--- W++ N* o-- w--- K+++++ O- M-- V- PS+++ PE-- Y ++ PGP+ t+ 5+ X+ R+++ !tv b+++ DI- D+++ G++++ e h+ r-- z*
------END GEEK CODE BLOCK------
- Roman.Kucera
- Příspěvky: 15166
- Registrován: 14 zář 2010, 10:04
- Profese: IT
- Bydliště: Praha, Letná
- Dal poděkování: 9751 poděkování
- Dostal poděkování: 17930 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Žádosti o sdílení
Prosím o sdílení https://romankucera.info/clanek.php?t=2 nejlépe zítra 10.9.
Nespěchá, zatím budu rád když lajknete https://www.facebook.com/volimkuceru, zbývá mi 12 lajků do 100
Článexamotný pak nabízím i Pirlistům, ale taky spíš nějakou dobu počkat.
Nespěchá, zatím budu rád když lajknete https://www.facebook.com/volimkuceru, zbývá mi 12 lajků do 100
Článexamotný pak nabízím i Pirlistům, ale taky spíš nějakou dobu počkat.
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
- Michal.Ketner
- Předseda/předsedkyně místního sdružení
- Příspěvky: 2738
- Registrován: 09 pro 2012, 13:16
- Profese: Panda všeho druhu
- Dal poděkování: 1844 poděkování
- Dostal poděkování: 3053 poděkování
Re: Žádosti o sdílení
ok vysvětlím ti lepší princip nasdílej to zítra a pošli mi sem link na ten prispevek sdílenej u tebe , přesdílím to a lidi co zajimáš, by ti měli liknout pak profilRoman Kucera píše:Prosím o sdílení https://romankucera.info/clanek.php?t=2 nejlépe zítra 10.9.
Nespěchá, zatím budu rád když lajknete https://www.facebook.com/volimkuceru, zbývá mi 12 lajků do 100
Článexamotný pak nabízím i Pirlistům, ale taky spíš nějakou dobu počkat.
-----BEGIN GEEK CODE BLOCK-----
Version: 3.1
GM/IT/MU/S/CS/P/SS d--- s+:+ a? C++++ U++ P+ L++ E--- W++ N* o-- w--- K+++++ O- M-- V- PS+++ PE-- Y ++ PGP+ t+ 5+ X+ R+++ !tv b+++ DI- D+++ G++++ e h+ r-- z*
------END GEEK CODE BLOCK------
Version: 3.1
GM/IT/MU/S/CS/P/SS d--- s+:+ a? C++++ U++ P+ L++ E--- W++ N* o-- w--- K+++++ O- M-- V- PS+++ PE-- Y ++ PGP+ t+ 5+ X+ R+++ !tv b+++ DI- D+++ G++++ e h+ r-- z*
------END GEEK CODE BLOCK------
- Dominika.Michailidu
- Republikový výbor
- Příspěvky: 3515
- Registrován: 28 črc 2011, 22:13
- Profese: výtvarník
- Bydliště: Krnsko
- Dal poděkování: 7685 poděkování
- Dostal poděkování: 5946 poděkování
Re: Žádosti o sdílení
kopíruju z podatelny MO žádost o sdílení..
Senátní volby: Tachovsko a Chebsko
Nový příspěvekod Libor Spacek » 10 zář 2014, 08:35
Tuto sobotu, 13.9. pořádáme motorkářskou akci ve Stříbře v rámci mé kampaně do senátu.
Sraz je v 11:00 u pumpy AGIP ve Stříbře. Trasa: Stříbro, Tachov, Cheb.
Tachov a Cheb jsou okresní města obou okresů které tvoří senátní volební okrsek č.3 ve kterém kandiduji.
Jsem kandidát číslo 5.
Pokud včas dojdou, budu rozdávat náramky.
Prosím o okamžité zveřejnění.
Senátní volby: Tachovsko a Chebsko
Nový příspěvekod Libor Spacek » 10 zář 2014, 08:35
Tuto sobotu, 13.9. pořádáme motorkářskou akci ve Stříbře v rámci mé kampaně do senátu.
Sraz je v 11:00 u pumpy AGIP ve Stříbře. Trasa: Stříbro, Tachov, Cheb.
Tachov a Cheb jsou okresní města obou okresů které tvoří senátní volební okrsek č.3 ve kterém kandiduji.
Jsem kandidát číslo 5.
Pokud včas dojdou, budu rozdávat náramky.
Prosím o okamžité zveřejnění.
77S 2I 3I 3I
- Libor.Spacek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2222
- Registrován: 16 říj 2012, 09:30
- Dal poděkování: 2636 poděkování
- Dostal poděkování: 4247 poděkování
Re: Žádosti o sdílení
Prosím také o průběžné zveřejňování či oznamování mých článků v Parlamentních Listech:
http://www.parlamentnilisty.cz/profily/ ... Ph-D-49011
a z dalších zdrojů v mém podpisu níže.
Obvzlášť sdílení na stranické stránce z mé stránky na FaceBooku, kam píši denně.
http://www.parlamentnilisty.cz/profily/ ... Ph-D-49011
a z dalších zdrojů v mém podpisu níže.
Obvzlášť sdílení na stranické stránce z mé stránky na FaceBooku, kam píši denně.
Senilní dědouch a troll.
-
Adam.Skorepa
- Asistent/ka poslance/poslankyně
- Příspěvky: 4725
- Registrován: 27 dub 2009, 20:50
- Profese: živnostník
- Dal poděkování: 851 poděkování
- Dostal poděkování: 6845 poděkování
Re: Žádosti o sdílení
@Roj @Libor:
Bylo by možné, abyste to udělali, jak navrhuje Michal? Tedy nejprve sdílet článek/komentář/jiný obsah u vás a následně sem umístit odkaz přímo na FB post? Je to užitečné v tom, že vám tím děláme lepší propagaci zaměřenou přímo na kandidující osoby.
Bylo by možné, abyste to udělali, jak navrhuje Michal? Tedy nejprve sdílet článek/komentář/jiný obsah u vás a následně sem umístit odkaz přímo na FB post? Je to užitečné v tom, že vám tím děláme lepší propagaci zaměřenou přímo na kandidující osoby.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Skorepa za příspěvek:
- Martin.Smida
Author Sensei Tyrant Pervert
- Roman.Kucera
- Příspěvky: 15166
- Registrován: 14 zář 2010, 10:04
- Profese: IT
- Bydliště: Praha, Letná
- Dal poděkování: 9751 poděkování
- Dostal poděkování: 17930 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Žádosti o sdílení
Mohl bys to vysvětlit na příkladě? Moc to totiž nechápu.
Jsem Mikyska, což je poměrně populární FB user. Mikyska adminuje Kučeru, což je trapná sanátorská stránka, kterou Mikyska moc nepropaguje, jednak nechce přijít o faloufry, kteří jsou přesyceni politikou, jednaxe doslechl, že propagace stránky, kterou adminuje, na osobním profilu, dává záporný efekt.
Napsal jsem článek na třetí (ne FB) web a dal na něj link coby Kučera na FB stránce Kučery. Co včil? Je to tak správně?
Jsem Mikyska, což je poměrně populární FB user. Mikyska adminuje Kučeru, což je trapná sanátorská stránka, kterou Mikyska moc nepropaguje, jednak nechce přijít o faloufry, kteří jsou přesyceni politikou, jednaxe doslechl, že propagace stránky, kterou adminuje, na osobním profilu, dává záporný efekt.
Napsal jsem článek na třetí (ne FB) web a dal na něj link coby Kučera na FB stránce Kučery. Co včil? Je to tak správně?
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
- Libor.Spacek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2222
- Registrován: 16 říj 2012, 09:30
- Dal poděkování: 2636 poděkování
- Dostal poděkování: 4247 poděkování
Re: Žádosti o sdílení
Postuji na své veřejné stránce tak třikrát denně, ale dobře.
Linky na jednotlivé články mi to jaksi nedělá. Jenom na celou stránku, kterou stejně máte v podpisu:
https://www.facebook.com/spacek.cz#
PS. ten včerejší s tou fotkou z Karlových Var má už dosah 1100 i bez vás!
Linky na jednotlivé články mi to jaksi nedělá. Jenom na celou stránku, kterou stejně máte v podpisu:
https://www.facebook.com/spacek.cz#
PS. ten včerejší s tou fotkou z Karlových Var má už dosah 1100 i bez vás!
Senilní dědouch a troll.