Stránka 42 z 71

Re: Žádosti o sdílení

Napsal: 07 bře 2014, 11:42
od Helena Jarolimkova
Prosím ještě o úpravu - změnu:

Tato akce je tedy zakletá..... 8-)
ale my jsme Piráti, my to dáme. Umíme reagovat pružně a věcně :fet:

Proísm o opravu začátku akce a celého časového rozpětí akce:

od 15h - 16,30h diskuze Franz a Bartoš
od 17,30h - 20h diskuze Bartoš a Kučera

Pokud se to tam nevejde, tak jen 15h - 21h

Díky

Re: Žádosti o sdílení

Napsal: 07 bře 2014, 13:56
od Mikulas.Ferjencik
V úterý od 15:00 mi to přijde fakt dost nešťastné, kdo je Kučera?

Re: Žádosti o sdílení

Napsal: 07 bře 2014, 14:27
od Helena Jarolimkova
Mikulas Ferjencik píše:V úterý od 15:00 mi to přijde fakt dost nešťastné, kdo je Kučera?
Roj :-D
Franz nema jinak cas... :-(

Re: Žádosti o sdílení

Napsal: 07 bře 2014, 14:44
od Mikulas.Ferjencik
v tom případě bych to odložil na někdy, kdy může později. Přijde mi hrozná škoda provařit potenciál téhle akce na špatném načasování.

Žádosti o sdílení

Napsal: 07 bře 2014, 15:13
od Jan.Louzek
Tak, konzultace o Autorském právu byly úspěšně ukončeny.

Je to překvapivé, ale DG Market dostal celkem 11 117 odpovědí od všech jednotlivců! Teď je otázka, co z toho komise upeče. Zlí jazykové (jedna paní povídala v Evropském úřadu pro ochranu spotřebitele), že v roce 2009 již podobné konzultace byly, ale protože se "plody" přelily až do volebního období další komise, nakonec z toho nic nevzniklo (resp. nová komise to zametla pod stůl).

Tak uvidíme, co bude. Do léta vypracují byrokraté v komisi papír, který by měl shrnovat výsledky toho, co lidé poslali, co jsou jejich (DG Markt) studie a uvede závěry, jak postupovat dále. A vlastně, to bude v EU advocacy reportu, který překládám do češtiny a jehož závěry doufám že se mi podaří v dohledné době zveřejnit, tak pak dostanete link.

Re: Žádosti o sdílení

Napsal: 07 bře 2014, 18:12
od Helena Jarolimkova
Mikulas Ferjencik píše:v tom případě bych to odložil na někdy, kdy může později. Přijde mi hrozná škoda provařit potenciál téhle akce na špatném načasování.
Miki, potencionál této akce se připravoval více jak měsíc a provařil ho ředitel školy. Ráda bych mu to nějak dala najevo, ale nevím přesně jak... :oops:

Franz i Ivan si tento termín pro mě zabukovali, bohužel, naáhradní termín teď žádný další nechtějí resp. nemohou naplánovat vzhledem k celkem naplněnému kalendáři, tak proto to uděláme alespoň takto.... Já doufám, že Franz bude ochotný ještě se někdy znovu setkat... ;-)

Re: Žádosti o sdílení

Napsal: 09 bře 2014, 15:01
od Helena Jarolimkova
Michal Ketner píše:
Helena Jarolimkova píše:Do Plzně přijedou spolu diskutovat Ivan Bartoš a Vladimír Franz. Přijďte si poslechnout názory a úvahy dvou zajímavých, netypických osobností naší politické scény.
KDY: úterý 11.3. od 15h - 21h
KDE: Zach`s Pub, Palackého nám.2, Plzeň

Téma bude "Proč Politik je sprosté slovo aneb Jsou politici stejně stigmatizovaní jako např. Romové?" nebo-li také "Politik a z toho vyplývající aspekty pro běžnou nepolitickou činnost....."

https://www.facebook.com/events/6812778 ... e&source=1
EDM Zach.png
já ti to pak zasdílím jako tu tiskovku , můžu se jí pokusit napsat, ale v momentální situaci nevim jak jí vydat, zkusím se poradit :fet:
Prosím, bylo by možné to nasdílet? Akce už bude za 48h... :-(

Re: Žádosti o sdílení

Napsal: 09 bře 2014, 15:27
od Michal.Ketner
Helena Jarolimkova píše:
Michal Ketner píše:
Helena Jarolimkova píše:Do Plzně přijedou spolu diskutovat Ivan Bartoš a Vladimír Franz. Přijďte si poslechnout názory a úvahy dvou zajímavých, netypických osobností naší politické scény.
KDY: úterý 11.3. od 15h - 21h
KDE: Zach`s Pub, Palackého nám.2, Plzeň

Téma bude "Proč Politik je sprosté slovo aneb Jsou politici stejně stigmatizovaní jako např. Romové?" nebo-li také "Politik a z toho vyplývající aspekty pro běžnou nepolitickou činnost....."

https://www.facebook.com/events/6812778 ... e&source=1
EDM Zach.png
já ti to pak zasdílím jako tu tiskovku , můžu se jí pokusit napsat, ale v momentální situaci nevim jak jí vydat, zkusím se poradit :fet:
Prosím, bylo by možné to nasdílet? Akce už bude za 48h... :-(
Ahoj Heleno,
přitom jak určitě se vyjadřuješ ke sdílení na facebooku tak víš co je edgerank a jak se tento aspekt chová.
Už několikrát jsem ti tu psal že události nebudu samotné sdílet protože to edgerank kazí.
Ty vždycky pošleš info na tři řádky a chceš to sdílet . Řikám že napíšu tiskovku a budu jí sdílet. Před chvíli jsem dorazil domu na tiskovce pracuju, dnes v podvečer to nasdíl, tak ím prosím tě jestli to chceš urychlit tak zde můžeš pomoc psát tiskovku. Já ted čekám na Ivana až mi k tomu napíše přímou řeč. :roll:

Re: Žádosti o sdílení

Napsal: 09 bře 2014, 20:37
od Helena Jarolimkova
Michal Ketner píše: Ahoj Heleno,
přitom jak určitě se vyjadřuješ ke sdílení na facebooku tak víš co je edgerank a jak se tento aspekt chová.
Už několikrát jsem ti tu psal že události nebudu samotné sdílet protože to edgerank kazí.
Ty vždycky pošleš info na tři řádky a chceš to sdílet . Řikám že napíšu tiskovku a budu jí sdílet. Před chvíli jsem dorazil domu na tiskovce pracuju, dnes v podvečer to nasdíl, tak ím prosím tě jestli to chceš urychlit tak zde můžeš pomoc psát tiskovku. Já ted čekám na Ivana až mi k tomu napíše přímou řeč. :roll:
Díky za info a těším se :-)

Re: Žádosti o sdílení

Napsal: 10 bře 2014, 21:28
od Jana Jirikova
Dnes uplynulo 55. let od krvavého potlačení velkého povstání proti čínské okupaci ve Lhase, při němž zemřelo nejméně 80 tisíc Tibeťanů.
Jsme přesvedčeni, že i ve složitých konfliktech mají být lidská práva na prvním místě, a proto se alespoň symbolickým sdílením zpodobnění vlajky exilové tibetské vlády připojujeme k uctění památky obětí zoufalého boje za svobodu/proti okupaci.
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci ... ic-ceskem/ +obrázek tibetské exilové vlajky