Stránka 38 z 71
Re: Žádosti o sdílení
Napsal: 26 led 2014, 18:12
od Adam.Skorepa
Byli byste tak laskavi a přestali tohle vlákno používat jako univerzální pracovní prostor? Od příště jakýkoli offtopic naprosto nemilosrdně smažu. Na vydání novinky se podívám zítra, pokud příště nepoužijete podatelnu, budu to ignorovat.
Re: Žádosti o sdílení
Napsal: 26 led 2014, 21:40
od Adam.Skorepa
Zde ty osobní údaje, odkaz na událost je v textu:
https://www.pirati.cz/stanoviska/den_oc ... nich_udaju
Tady ještě článek o škrtech ve státní správě, kde odpovídal Ivo:
http://finmag.penize.cz/ekonomika/28037 ... rad-zrusit
Re: Žádosti o sdílení
Napsal: 27 led 2014, 13:08
od Jan.Louzek
Milí piráti,
Do 5. února už zbývá jen týden. Copywrongs.eu se zdá se konečně probudili a k vidění už je český překlad:
http://copywrongs.eu/cz/
Re: Žádosti o sdílení
Napsal: 28 led 2014, 11:12
od Petr.Kopac
Re: Žádosti o sdílení
Napsal: 02 úno 2014, 15:24
od Adam.Skorepa
Re: Žádosti o sdílení
Napsal: 03 úno 2014, 09:42
od Adam.Skorepa
Re: Žádosti o sdílení
Napsal: 05 úno 2014, 19:47
od Petr.Kopac
http://pp3.cz/ Konference PP3 v Plzni v breznu.
Re: Žádosti o sdílení
Napsal: 05 úno 2014, 23:23
od Jana Jirikova
Re: Žádosti o sdílení
Napsal: 05 úno 2014, 23:37
od Adam.Skorepa
Jeden z Janiných linků je rozbitý, zde je ten funkční:
https://cs.necessaryandproportionate.or ... action/ORG
Plus blog Vaška Urbana, na který jsem narazil ve vlákně úlevném (aneb MO děkuje, že využíváte obě jeho podatelny):
http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/v ... emid=22190
Re: Žádosti o sdílení
Napsal: 06 úno 2014, 13:58
od Michal.Ketner