Stránka 38 z 71

Re: Žádosti o sdílení

Napsal: 26 led 2014, 18:12
od Adam.Skorepa
Byli byste tak laskavi a přestali tohle vlákno používat jako univerzální pracovní prostor? Od příště jakýkoli offtopic naprosto nemilosrdně smažu. Na vydání novinky se podívám zítra, pokud příště nepoužijete podatelnu, budu to ignorovat.

Re: Žádosti o sdílení

Napsal: 26 led 2014, 21:40
od Adam.Skorepa
Zde ty osobní údaje, odkaz na událost je v textu: https://www.pirati.cz/stanoviska/den_oc ... nich_udaju
Tady ještě článek o škrtech ve státní správě, kde odpovídal Ivo: http://finmag.penize.cz/ekonomika/28037 ... rad-zrusit

Re: Žádosti o sdílení

Napsal: 27 led 2014, 13:08
od Jan.Louzek
Milí piráti,

Do 5. února už zbývá jen týden. Copywrongs.eu se zdá se konečně probudili a k vidění už je český překlad: http://copywrongs.eu/cz/

Re: Žádosti o sdílení

Napsal: 28 led 2014, 11:12
od Petr.Kopac

Re: Žádosti o sdílení

Napsal: 02 úno 2014, 15:24
od Adam.Skorepa
http://www.pirati.cz/stanoviska/konzult ... eho_brezna

Na FB jsem změnil cover, vypusťte dle uvážení.

Re: Žádosti o sdílení

Napsal: 03 úno 2014, 09:42
od Adam.Skorepa

Re: Žádosti o sdílení

Napsal: 05 úno 2014, 19:47
od Petr.Kopac
http://pp3.cz/ Konference PP3 v Plzni v breznu.

Re: Žádosti o sdílení

Napsal: 05 úno 2014, 23:23
od Jana Jirikova

Re: Žádosti o sdílení

Napsal: 05 úno 2014, 23:37
od Adam.Skorepa
Jeden z Janiných linků je rozbitý, zde je ten funkční: https://cs.necessaryandproportionate.or ... action/ORG

Plus blog Vaška Urbana, na který jsem narazil ve vlákně úlevném (aneb MO děkuje, že využíváte obě jeho podatelny): http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/v ... emid=22190

Re: Žádosti o sdílení

Napsal: 06 úno 2014, 13:58
od Michal.Ketner
Adam Skorepa píše:Jeden z Janiných linků je rozbitý, zde je ten funkční: https://cs.necessaryandproportionate.or ... action/ORG

Plus blog Vaška Urbana, na který jsem narazil ve vlákně úlevném (aneb MO děkuje, že využíváte obě jeho podatelny): http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/v ... emid=22190
obě letí po internetech