SORRY, ALE tiskovky psát nebudu a poprosím MO, aby tedy napsal tiskovku, jestliže si myslí, že je to tak zajímavá akce (což já si myslím samozřejmě také, že je), protože předpokládám, že od toho tady MO je.
Já jsem obyčejný člen, který ani není hoden spravovat FB, protože to neumí a nezná a nemá praxi a dělá amatérské chyby ve svých příspěvcích, takže PROBOHA, jak bych mohla zvládnout tiskovku??
To je sakra odborná, specializovaná novinářská záležitost a předpokládám, že přesně proto máme MO, aby se to dělalo dobře a fundovaně, abychom nevypadali jako amatéři.
Protože k čemu by jinak byl, kdyby tam nebyli odborníci...?? Notabene, když ani nejsem schopná poznat, u jakého příspěvku je tiskovka nutná a u jakého ne?
Takže dík za sdílení a tiskovku, pokud je nutná.
A neber to osobně, MO asi má nějakou auru, která zasáhne postupně všechny spolupracovníky... nebo nevím