Žádosti o sdílení

Mediální odbor působí v oblasti komunikace mezi stranou a veřejností, resp. sdělovacími prostředky; mediální odbor vydává tiskové zprávy a stanoviska strany, monitoruje média, propaguje akce strany atd.

Moderátor: Odbor - medialni

Pravidla fóra
  • Sem vkládejte připomínky k činnosti mediálního odboru. Ke každému podnětu založte nové téma.
  • Na dotazy a podněty odpovídají dobrovolníci, buďte prosím ohleduplní. Svá podání pište slušně a požadavky formulujte dostatečně určitě.
  • Místo odkazů do jiných fór citujte celé texty, protože lidé mají zobrazování některých fór vypnuté.
  • V podatelně se nediskutuje a jakmile bylo podání vyřešeno, téma se zamyká.
Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Odpovědět
Helena Jarolimkova
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2490
Registrován: 26 dub 2013, 08:06
Profese: Anarchista
Dal poděkování: 6617 poděkování
Dostal poděkování: 1231 poděkování

Re: Žádosti o sdílení

Příspěvek od Helena Jarolimkova »

:fet: já lituju, že nehulím, asi by mi bylo líp... ;-) :-)

SORRY, ALE tiskovky psát nebudu a poprosím MO, aby tedy napsal tiskovku, jestliže si myslí, že je to tak zajímavá akce (což já si myslím samozřejmě také, že je), protože předpokládám, že od toho tady MO je.

Já jsem obyčejný člen, který ani není hoden spravovat FB, protože to neumí a nezná a nemá praxi a dělá amatérské chyby ve svých příspěvcích, takže PROBOHA, jak bych mohla zvládnout tiskovku??

To je sakra odborná, specializovaná novinářská záležitost a předpokládám, že přesně proto máme MO, aby se to dělalo dobře a fundovaně, abychom nevypadali jako amatéři.

Protože k čemu by jinak byl, kdyby tam nebyli odborníci...?? Notabene, když ani nejsem schopná poznat, u jakého příspěvku je tiskovka nutná a u jakého ne?

Takže dík za sdílení a tiskovku, pokud je nutná.
A neber to osobně, MO asi má nějakou auru, která zasáhne postupně všechny spolupracovníky... nebo nevím :-(
Tito uživatelé poděkovali autorovi Helena Jarolimkova za příspěvek:
Vojtech.Pikal
Uživatelský avatar
Michal.Ketner
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 2738
Registrován: 09 pro 2012, 13:16
Profese: Panda všeho druhu
Dal poděkování: 1844 poděkování
Dostal poděkování: 3053 poděkování

Re: Žádosti o sdílení

Příspěvek od Michal.Ketner »

-----BEGIN GEEK CODE BLOCK-----
Version: 3.1
GM/IT/MU/S/CS/P/SS d--- s+:+ a? C++++ U++ P+ L++ E--- W++ N* o-- w--- K+++++ O- M-- V- PS+++ PE-- Y ++ PGP+ t+ 5+ X+ R+++ !tv b+++ DI- D+++ G++++ e h+ r-- z*
------END GEEK CODE BLOCK------
Helena Jarolimkova
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2490
Registrován: 26 dub 2013, 08:06
Profese: Anarchista
Dal poděkování: 6617 poděkování
Dostal poděkování: 1231 poděkování

Re: Žádosti o sdílení

Příspěvek od Helena Jarolimkova »

:-) jj MO....Jak výstižné
Adam.Skorepa
Asistent/ka poslance/poslankyně
Příspěvky: 4725
Registrován: 27 dub 2009, 20:50
Profese: živnostník
Dal poděkování: 851 poděkování
Dostal poděkování: 6845 poděkování

Re: Žádosti o sdílení

Příspěvek od Adam.Skorepa »

Nezanášejte mi pracovní vlákno offtopicy. Pro tento účel využijte Podpalubí.

Nevidím problém v tom událost s komentářem sdílet, když nikdo nedodal novinku a já nemám čas ji psát.
Author Sensei Tyrant Pervert
Janek.Wagner
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 3170
Registrován: 26 úno 2012, 19:46
Profese: ICT konsultant, novinář
Dal poděkování: 3864 poděkování
Dostal poděkování: 4261 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádosti o sdílení

Příspěvek od Janek.Wagner »

Helena Jarolimkova píše:Prosím o sdílení v pondělí:

28.1. - mezinárodní Den ochrany osobních údajů
Zítra se v několika městech republiky můžete potkat s našima Pirátama a diskutovat s nima na téma Ochrana osobních údajů.
Budeme rozdávat základní informace s odkazama na odborné weby, vaše dotazy zodpovíme hned nebo písemně. Nebuďte otroky státu - buďte informovaní! Více info zde: https://www.facebook.com/events/449598835146407/
Dovolil jsem si mírnou korekturu:
28. 1. - mezinárodní Den ochrany osobních údajů

Zítra se v několika městech republiky můžete potkat s Piráty a diskutovat s nimi na téma ochrany osobních údajů.

Připraveny budou základní informace k tématu s odkazy na odborné weby, vaše dotazy Piráti zodpoví buď ihned nebo písemně. Nebuďte otroky státu - buďte informovaní!

Více informací zde: https://www.facebook.com/events/449598835146407/
Tito uživatelé poděkovali autorovi Janek.Wagner za příspěvky (celkem 2):
Helena Jarolimkova, Vojtech.Pikal
Janek.Wagner
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 3170
Registrován: 26 úno 2012, 19:46
Profese: ICT konsultant, novinář
Dal poděkování: 3864 poděkování
Dostal poděkování: 4261 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádosti o sdílení

Příspěvek od Janek.Wagner »

Mám ještě dotaz: jak souvisí heslo
Nebuďte otroky státu - buďte informovaní!
s tématem Dne ochrany osobních údajů?
Helena Jarolimkova
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2490
Registrován: 26 dub 2013, 08:06
Profese: Anarchista
Dal poděkování: 6617 poděkování
Dostal poděkování: 1231 poděkování

Re: Žádosti o sdílení

Příspěvek od Helena Jarolimkova »

Janek Wagner píše:Mám ještě dotaz: jak souvisí heslo
Nebuďte otroky státu - buďte informovaní!
s tématem Dne ochrany osobních údajů?
No, přece s tím, abychom byli informovaní o svých právech ... tentokrát ohledně ochrany osobních údajů. Kdo není spraávně informovaný, není svobodný - je otrokem někoho, kdo má více informací a může je zneužívat....
Janek.Wagner
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 3170
Registrován: 26 úno 2012, 19:46
Profese: ICT konsultant, novinář
Dal poděkování: 3864 poděkování
Dostal poděkování: 4261 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádosti o sdílení

Příspěvek od Janek.Wagner »

Helena Jarolimkova píše:No, přece s tím, abychom byli informovaní o svých právech ... tentokrát ohledně ochrany osobních údajů. Kdo není spraávně informovaný, není svobodný - je otrokem někoho, kdo má více informací a může je zneužívat....
Tu vazbu tam skutečně stále nevidím. Tedy nejde jen o boj proti státu, ale především proti soukromým subjektům.

Problém je bohužel IMHO jinde: http://www.lupa.cz/clanky/eu-odlozila-r ... ich-udaju/, připomínám loňský článek http://ec.europa.eu/ceskarepublika/news ... aju_cs.htm.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Janek.Wagner za příspěvek:
Ondrej.Profant
Uživatelský avatar
Michal.Ketner
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 2738
Registrován: 09 pro 2012, 13:16
Profese: Panda všeho druhu
Dal poděkování: 1844 poděkování
Dostal poděkování: 3053 poděkování

Re: Žádosti o sdílení

Příspěvek od Michal.Ketner »

Helena Jarolimkova píše:Prosím o sdílení v pondělí:

28.1. - mezinárodní Den ochrany osobních údajů
Zítra se v několika městech republiky můžete potkat s našima Pirátama a diskutovat s nima na téma Ochrana osobních údajů.
Budeme rozdávat základní informace s odkazama na odborné weby, vaše dotazy zodpovíme hned nebo písemně. Nebuďte otroky státu - buďte informovaní! Více info zde: https://www.facebook.com/events/449598835146407/
DOU_Pirati_Rokycany1.jpg
zase jsem se vytočil a rychle tu něco sesmolím tak to zeditujte kdyžtak trochu . http://pad.pirati.cz/p/AKCE :fet: Prosím adama at to dnes vydá potom a já to zítra zasdílím
jen mi tam adame dej kdyžtak v pravo ty odkazy no prostě určitě víš jak :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Ketner za příspěvky (celkem 2):
Helena Jarolimkova, Ondrej.Profant
-----BEGIN GEEK CODE BLOCK-----
Version: 3.1
GM/IT/MU/S/CS/P/SS d--- s+:+ a? C++++ U++ P+ L++ E--- W++ N* o-- w--- K+++++ O- M-- V- PS+++ PE-- Y ++ PGP+ t+ 5+ X+ R+++ !tv b+++ DI- D+++ G++++ e h+ r-- z*
------END GEEK CODE BLOCK------
Helena Jarolimkova
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2490
Registrován: 26 dub 2013, 08:06
Profese: Anarchista
Dal poděkování: 6617 poděkování
Dostal poděkování: 1231 poděkování

Re: Žádosti o sdílení

Příspěvek od Helena Jarolimkova »

Janek Wagner píše:
Helena Jarolimkova píše:No, přece s tím, abychom byli informovaní o svých právech ... tentokrát ohledně ochrany osobních údajů. Kdo není spraávně informovaný, není svobodný - je otrokem někoho, kdo má více informací a může je zneužívat....
Tu vazbu tam skutečně stále nevidím. Tedy nejde jen o boj proti státu, ale především proti soukromým subjektům.

Problém je bohužel IMHO jinde: http://www.lupa.cz/clanky/eu-odlozila-r ... ich-udaju/, připomínám loňský článek http://ec.europa.eu/ceskarepublika/news ... aju_cs.htm.
Já se nebráním jinému výstižnějšímu heslu, jen mě žádné nenapadá :-( Klidně navrhujte :-)
Odpovědět

Zpět na „Podatelna mediálního odboru“