List uživatelů skupiny

Technický odbor působí v oblasti správy, údržby a vývoje technických systémů strany a jejích technických zařízení a poskytuje servis ostatním orgánům strany.
Pravidla fóra
  • Sem vkládejte připomínky k činnosti technického odboru. Ke každému podnětu založte nové téma.
  • Na dotazy a podněty odpovídají dobrovolníci, buďte prosím ohleduplní. Svá podání pište slušně a požadavky formulujte dostatečně určitě.
  • Místo odkazů do jiných fór citujte celé texty, protože lidé mají zobrazování některých fór vypnuté.
  • V podatelně se nediskutuje a jakmile bylo podání vyřešeno, téma se zamyká.
Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Zamčeno
Uživatelský avatar
Michal.Ketner
Jednatel/ka republikového výboru
Příspěvky: 2889
Registrován: 09 pro 2012, 13:16
Profese: Panda všeho druhu
Dal poděkování: 1908 poděkování
Dostal poděkování: 3381 poděkování

List uživatelů skupiny

Příspěvek od Michal.Ketner »

Zdravím TO,
chtěl bych se zeptat jestli by nešlo implementovat nebo jestli už neexistuje do PHPBB něco co u odeslané zprávy skupině členů ukazovala list členů té skupiny a jestli zpráva byla přečtena či ne. Tak jak to u ukazuje pokud je to posílano jednotlivcům. Napadlo mě to v rámci oznámování rozhodčích nálezu kde jsou pevné lhůty stanoveny v rozhdočím řádu tak aby se lépe mohly dodržovat.
Díky

Nejhorsi je lidska ublíženost :fet:

Sebeonanující popisky jaký mám funkce a jak jsem důležitej. :fet:

Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21689
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor počítačové bezpečnosti
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5190 poděkování
Dostal poděkování: 12547 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: List uživatelů skupiny

Příspěvek od Lukas.Novy »

Pri dorucovani rozodnuti apod. se uplatnuje fikce doruceni a zprava je dorucena odeslanim. Krom toho, pokud chces skutecne vedet, kdo ze skupiny si to jiz precetl (podle me nepotrebujes), tak to muze vzdycjy poslat po jednom.

Takze podani se zamita. Lock.

Demokracie je diskuse.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Tel: 777-5-KRTEK

Zamčeno

Zpět na „Podatelna technického odboru“