Re: Pirátský kalendář akcí
Napsal: 15 zář 2013, 05:16
Tisková konference k představení volebního programu Pirátů bude 19. 9. od 15:00 na lodi Kristian Marco (www.kristian-marco.cz) v Praze poblíž Palackého náměstí.
Ahoj Plzenští Piráti!
Další schůze krajského fóra bude v galerii Artefakta na Mikulášském náměstí v Plzni v úterý 17.9. v 18:00.
Schůze bude probíhat cca do 20:00. Zde jsou zápisy z minulých schůzí.
Mějte se pěkně a těšíme se na vás!
Petr
Místopředseda KS
Petr Kopac píše:Ahoj Plzenští Piráti!
Další schůze krajského fóra bude v galerii Artefakta na Mikulášském náměstí v Plzni v úterý 17.9. v 18:00.
Schůze bude probíhat cca do 20:00. Zde jsou zápisy z minulých schůzí.
Mějte se pěkně a těšíme se na vás!
Petr
Místopředseda KS
Další schůze krajského fóra bude v galerii Artefakta na Mikulášském náměstí v Plzni v úterý 17.9. v 18:00Helena Jarolimkova píše:Petr Kopac píše:Ahoj Plzenští Piráti!
Další schůze krajského fóra bude v galerii Artefakta na Mikulášském náměstí v Plzni v úterý 17.9. v 18:00.
Schůze bude probíhat cca do 20:00. Zde jsou zápisy z minulých schůzí.
Mějte se pěkně a těšíme se na vás!
Petr
Místopředseda KS
Petre, schuze je od 17. hodin !!!!
Chybí mi tam místo a čas. Prosím přidej to.Helena Jarolimkova píše:Akce: MILUJEME SVOBODNÝ ŽIVOT!
Termín spanilé jízdy je již určený!! Všichni, kteří si chtějí užít zábavu a přitom podpořit Piráty, se sejdou, resp. sjedou v neděli 6.10.2013 a rozjedem to na plný plyn !! Budou rozdány vlajky, pojede se ve všech městech, kde se lidi spolu domluví, natočí se videa.. Odměnou vám bude dobrá nálada a dortíček s kávičkou na závěr. Hlavní organizátor: plzeňská buňka a tudíž přihlášky (jsou nutné z důvodu koordinace) a následné přesné info v odpovědích na adrese: moto.pirati2013@artefacta.cz
Diky všem, kteří se nám již přihlásili (Plzeň hlásí 9 lidí!!) a těšíme se na další!!
Přidáno.Helena Jarolimkova píše:Mikulášské náměstí 19, Plzeň - Slovany, Galerie Art e Facta, sraz na parkovišti u galerie, 14h. Odjezd v 15h ...
Diky.