Stránka 39 z 93

Re: Pirátský kalendář akcí

Napsal: 15 zář 2013, 05:16
od Mikulas.Ferjencik
Tisková konference k představení volebního programu Pirátů bude 19. 9. od 15:00 na lodi Kristian Marco (www.kristian-marco.cz) v Praze poblíž Palackého náměstí.

Re: Pirátský kalendář akcí

Napsal: 15 zář 2013, 15:56
od Petr.Kopac
Ahoj Plzenští Piráti!

Další schůze krajského fóra bude v galerii Artefakta na Mikulášském náměstí v Plzni v úterý 17.9. v 18:00.
Schůze bude probíhat cca do 20:00. Zde jsou zápisy z minulých schůzí.

Mějte se pěkně a těšíme se na vás!

Petr
Místopředseda KS

Re: Pirátský kalendář akcí

Napsal: 16 zář 2013, 08:31
od Petr.Kopecny
Vše přidáno.

Re: Pirátský kalendář akcí

Napsal: 16 zář 2013, 11:27
od Helena Jarolimkova
Petr Kopac píše:
Ahoj Plzenští Piráti!

Další schůze krajského fóra bude v galerii Artefakta na Mikulášském náměstí v Plzni v úterý 17.9. v 18:00.
Schůze bude probíhat cca do 20:00. Zde jsou zápisy z minulých schůzí.

Mějte se pěkně a těšíme se na vás!

Petr
Místopředseda KS

Petre, schuze je od 17. hodin !!!!

Re: Pirátský kalendář akcí

Napsal: 16 zář 2013, 11:29
od Helena Jarolimkova
Akce: MILUJEME SVOBODNÝ ŽIVOT!
Termín spanilé jízdy je již určený!! Všichni, kteří si chtějí užít zábavu a přitom podpořit Piráty, se sejdou, resp. sjedou v neděli 6.10.2013 a rozjedem to na plný plyn !! Budou rozdány vlajky, pojede se ve všech městech, kde se lidi spolu domluví, natočí se videa.. Odměnou vám bude dobrá nálada a dortíček s kávičkou na závěr. Hlavní organizátor: plzeňská buňka a tudíž přihlášky (jsou nutné z důvodu koordinace) a následné přesné info v odpovědích na adrese: moto.pirati2013@artefacta.cz
Diky všem, kteří se nám již přihlásili (Plzeň hlásí 9 lidí!!) a těšíme se na další!!

Re: Pirátský kalendář akcí

Napsal: 16 zář 2013, 13:08
od Petr.Kopecny
Helena Jarolimkova píše:
Petr Kopac píše:
Ahoj Plzenští Piráti!

Další schůze krajského fóra bude v galerii Artefakta na Mikulášském náměstí v Plzni v úterý 17.9. v 18:00.
Schůze bude probíhat cca do 20:00. Zde jsou zápisy z minulých schůzí.

Mějte se pěkně a těšíme se na vás!

Petr
Místopředseda KS

Petre, schuze je od 17. hodin !!!!
Další schůze krajského fóra bude v galerii Artefakta na Mikulášském náměstí v Plzni v úterý 17.9. v 18:00
V popisu bylo napsáno 18:00 a ne 17.

Re: Pirátský kalendář akcí

Napsal: 16 zář 2013, 13:10
od Petr.Kopecny
Helena Jarolimkova píše:Akce: MILUJEME SVOBODNÝ ŽIVOT!
Termín spanilé jízdy je již určený!! Všichni, kteří si chtějí užít zábavu a přitom podpořit Piráty, se sejdou, resp. sjedou v neděli 6.10.2013 a rozjedem to na plný plyn !! Budou rozdány vlajky, pojede se ve všech městech, kde se lidi spolu domluví, natočí se videa.. Odměnou vám bude dobrá nálada a dortíček s kávičkou na závěr. Hlavní organizátor: plzeňská buňka a tudíž přihlášky (jsou nutné z důvodu koordinace) a následné přesné info v odpovědích na adrese: moto.pirati2013@artefacta.cz
Diky všem, kteří se nám již přihlásili (Plzeň hlásí 9 lidí!!) a těšíme se na další!!
Chybí mi tam místo a čas. Prosím přidej to.

Re: Pirátský kalendář akcí

Napsal: 16 zář 2013, 14:39
od Helena Jarolimkova
Mikulášské náměstí 19, Plzeň - Slovany, Galerie Art e Facta, sraz na parkovišti u galerie, 14h. Odjezd v 15h ...
Diky.

Re: Pirátský kalendář akcí

Napsal: 16 zář 2013, 14:41
od Helena Jarolimkova
Petre, schuze je od 17. hodin !!!![/quote]
Další schůze krajského fóra bude v galerii Artefakta na Mikulášském náměstí v Plzni v úterý 17.9. v 18:00
V popisu bylo napsáno 18:00 a ne 17.[/quote]

Ano, Petr Kopac to spletl. Na minule schuze se dohodlo, ze to bude od 17h. To bylo na Petra Kopace :-) ale prosim o opravu v kalendari, diky Petre Kopecny :-)

Re: Pirátský kalendář akcí

Napsal: 16 zář 2013, 14:43
od Petr.Kopecny
Helena Jarolimkova píše:Mikulášské náměstí 19, Plzeň - Slovany, Galerie Art e Facta, sraz na parkovišti u galerie, 14h. Odjezd v 15h ...
Diky.
Přidáno.