Stránka 3 z 3
Re: Ukradený účet
Napsal: 08 lis 2013, 16:12
od Ivo.Vasicek
M__Wagner píše:...Takový Vašíček tu na foru píše, že to je vlastně celé MOJE HRA, kdy se snažím OCERNIT kampan Pirátů z JMK. Tak můžu vám říct, že mě zvedlo (ze židle, kde jsem od voleb relaxoval s

v ústech) ze židle až to, kdy nějací asi velmi chytří lidé (Bártek, Vašíček, Kadeřávek sen.) začali roznášet lži o mé osobě a začali mě s tím spojovat.
Nikde jsem nic takového nepsal ani na fóru.
Re: Ukradený účet
Napsal: 08 lis 2013, 17:03
od Martin Broz
Ty tri hnupy sem zabanoval osobne ja.
Re: Ukradený účet
Napsal: 08 lis 2013, 21:26
od vlastikcz
Pro ucty s nadstandardnimy pravy byva dobrym zvykem vicefaktorova autentizace. OTP, Google Authenticator...
Re: Ukradený účet
Napsal: 08 lis 2013, 23:14
od Vojtech.Pikal
Účet mám zpět.
Útok byl podniknut přes můj osobní emailový účet.
Účet fóra je nyní odkázán na jiný můj starší účet, přičemž na všech těchto účtech mám nová hesla případně další zabezpečující kroky.
Práce bude pokračovat jako normálně.
lock.