Stránka 1 z 4
Klikací HRA (:D) s AO
Napsal: 04 lis 2013, 13:11
od Michal Wagner
Ahoj AO,
navrhuju nehrát klikací hru na náměty Reg.P.

Ráčej si uvědomit, že pokud se zprotivěj Michálkovic smyšlenýmu příkazu, pravděpodobně se nestane nic jiného, že budou stát na té správné straně
A nebo můžem obě strani neustále a pořád dokola kvůli demenci jednoho robotka tratit čas, kterého já mám fakt hodně, víme, no ni?

Re: Klikací HRA (:D) s AO
Napsal: 04 lis 2013, 15:27
od Michal.Ketner
JSI ZRMD
vzkazuje ti to i JANKA 
Re: Klikací HRA (:D) s AO
Napsal: 04 lis 2013, 18:00
od Vojtech.Pikal
Jako hra fajná. Ale tahám za delší provaz, asi.
Pojedu podle předpisů - morální otázky mi řešit nepatří a důvod pro vzepření tu nevidím, naopak z hlediska dlouhodobého vývoje by tento spor mohl vést k rozumnému statutu registrovaných příznivců kdy stanovy, předpisy a realita budou ve vzájemném souladu.
@Michal Ketner: Já, nebo Michal? 
Re: Klikací HRA (:D) s AO
Napsal: 04 lis 2013, 19:03
od Michal.Ketner
to bylo na michala protože jsme prohráli
Re: Klikací HRA (:D) s AO
Napsal: 04 lis 2013, 21:44
od Adam.Soukal
Nechť hry započnou. AO ať si počítá puntíčky za to kolikrát Wagnera zbaví statut regp

Re: Klikací HRA (:D) s AO
Napsal: 04 lis 2013, 22:26
od Jindrich.Bartek
naopak z hlediska dlouhodobého vývoje by tento spor mohl vést k rozumnému statutu registrovaných příznivců kdy stanovy, předpisy a realita budou ve vzájemném souladu.
Naopak z hlediska dlouhodobého vývoje, by taky mohla odejít půlka strany a druhá půlka zůstat celkem slušně demotivovaná, než se stane to, co popisujěš.
Vojtech Pikal píše:pojedu podle předpisů - morální otázky mi řešit nepatří a důvod pro vzepření tu nevidím,
Tohle je taky docela odvážný tvrzení. Ty nechceš v AO řešit morální otázky? Pokud vím, tak vyhlášky AO můžeš tvořit podle svého. Čili reagovat na vnější situace můžeš, ale pokud to odmítáš dělat jen proto, že odmítáš řešit morální otázky, pak se stala někde asi velká chyba.
Re: Klikací HRA (:D) s AO
Napsal: 04 lis 2013, 22:41
od Vojtech.Pikal
Vytvořením vyhlášky jen ztěží změním faktický stav že technický systém strany mi nedovoluje to pořádně hlídat aniž bych zabránil příchodu nových členů (yeah).
"Morální otázkou" zde je, jestli je v pořádku, že RP může podle předpisu rozhodnout v odůvodněných případech o odebrání statusu RegP. Což jako AO nebudu řešit. (Případně jestli Michal Wagner poškozuje nebo nepoškozuje stranu, k čemuž mám jedině rozporuplné informace.)
Konec diskuze v podatelně.
(3 puntíky)
Re: Klikací HRA (:D) s AO
Napsal: 05 lis 2013, 00:13
od Tomas.Klapka
Doplnil bych Michalovo podani:
Tato rezoluce:
1. Republikové předsednictvo ruší registraci Michala Wagnera příznivcem České pirátské strany.
2. Administrativnímu odboru se zakazuje opětovná registrace Michala Wagnera příznivcem České pirátské strany a pokud se tak stane, ukládá mu v souladu s bodem 1. tohoto usnesení provést nápravu.
3. Toto usnesení účinkuje vyhlášením.
- je podle me nesmyslna:
Opetovna registrace Michala Wagnera se zakazuje Administrativnimu odboru, ne Michalovi Wagnerovi. AO nikoho priznivcem neregistruje.
- je podle me v rozporu s nasimi stanovami:
Čl. 2 odst. 3 stanov píše: Česká pirátská strana chce všemi zákonnými prostředky bojovat proti
a) zneužívání zákonů k omezování svobody,
b) cenzuře, násilí, rasismu, strachu, nejistotě a pochybám ve společnosti a proti potlačování lidských práv.
Protoze me velmi znejistila a mam nyni z RP strach a pochybuji o tom, ze to byl posledni exces soucasneho RP.
- je nerealizovatelna:
Jeho registrovani nelze zastavit, a pokud by to slo, neexistuje zadna sila mu zabranit v tom se tu registrovat pod pseudonymem.
Doporucuji AO prestat rusit registraci Michala Wagnera.
V pripade, ze si myslite, ze tu rezoluci musite dale vykonavat, pak vas vyzyvam k rezignaci.
a mimochodem, prohravam, stale prohravam
Re: Klikací HRA (:D) s AO
Napsal: 05 lis 2013, 00:21
od Ondra.kl
Tomas Klapka píše:Doplnil bych Michalovo podani:
Tato rezoluce ...je podle me v rozporu s nasimi stanovami:
Čl. 2 odst. 3 stanov píše: Česká pirátská strana chce všemi zákonnými prostředky bojovat proti
a) zneužívání zákonů k omezování svobody,
b) cenzuře, násilí, rasismu, strachu, nejistotě a pochybám ve společnosti a proti potlačování lidských práv.
Protoze me velmi znejistila a mam nyni z RP strach a pochybuji o tom, ze to byl posledni exces soucasneho RP.
a, jakým způsobem odebrání statusu RegP omezuje sobody MW?
b, jakým způsobem odebrání statusu RegP šíří strach, nejistoty a pochyby ve společnosti, případně jak potlačuje lidská práva? Znamená to sand že Piráti nebudou usilovat o transparentost protože stávající politici mají strach o své penězovody?
Re: Klikací HRA (:D) s AO
Napsal: 05 lis 2013, 00:37
od Tomas.Klapka
Ondra.kl píše:Tomas Klapka píše:Doplnil bych Michalovo podani:
Tato rezoluce ...je podle me v rozporu s nasimi stanovami:
Čl. 2 odst. 3 stanov píše: Česká pirátská strana chce všemi zákonnými prostředky bojovat proti
a) zneužívání zákonů k omezování svobody,
b) cenzuře, násilí, rasismu, strachu, nejistotě a pochybám ve společnosti a proti potlačování lidských práv.
Protoze me velmi znejistila a mam nyni z RP strach a pochybuji o tom, ze to byl posledni exces soucasneho RP.
a, jakým způsobem odebrání statusu RegP omezuje sobody MW?
b, jakým způsobem odebrání statusu RegP šíří strach, nejistoty a pochyby ve společnosti, případně jak potlačuje lidská práva? Znamená to sand že Piráti nebudou usilovat o transparentost protože stávající politici mají strach o své penězovody?
a, o svobodách MW jsem nic nenapsal, citoval jsem stejnou částí, kterou citovalo RP při hlasování zde:
hlasovani-republikoveho-predsednictva-f ... 19653.html
b, nejde jen o akt odebrání statusu RegP, ale i o způsob provedení. A stejně jako Michal Wagner může vyvolávat strach, nejistotu a provádět násilí (jaké vlastně?), tak úplně stejně RP ve mě může takovouto zmatenou a nerealizovatelnou rezolucí vyvolávat nejistotu a pochybnosti a vyvolává ve mě strach, protože mám nyní velké obavy o osud České pirátské strany.