[OT] Spolupráce na Praze 18, dotaz na vyjednavače za Piráty

Rozhodčí komise rozhoduje ve stranických sporech, vydává předběžná opatření, rozhoduje o omezení práv člena za porušení předpisů a o jeho vyloučení, rozhoduje o platnosti právních aktů, odpovídá na předběžné otázky.

Moderátoři: asistent/ka RV, Rozhodčí komise

Pravidla fóra
Zamčeno
Uživatelský avatar
Michal.Ketner
Jednatel/ka republikového výboru
Příspěvky: 2889
Registrován: 09 pro 2012, 13:16
Profese: Panda všeho druhu
Dal poděkování: 1908 poděkování
Dostal poděkování: 3381 poděkování

[OT] Spolupráce na Praze 18, dotaz na vyjednavače za Piráty

Příspěvek od Michal.Ketner »

Janku, když tě vidím jak zas tady utočíš na další členy, rád bych ti připomněl, že jsem ti psal soukromou zprávu v pondělí, kterou sis ten den evidentně přečetl, že si na ní neodpověděl. Rád bych to rozhodčí řízení s tebou vyřídil, tak se tomu prosím tě furt nevyhýbej nebo budu muset použít druhý paragraf rozhdočí řádu . :) Omlouvám se, že to píšu trochu OT ale Janek jinak nereaguje, když ho člověk neupozorní veřejně. :) :fet:

Nejhorsi je lidska ublíženost :fet:

Sebeonanující popisky jaký mám funkce a jak jsem důležitej. :fet:

Janek.Wagner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3215
Registrován: 26 úno 2012, 19:46
Profese: ICT konsultant, novinář
Dal poděkování: 3870 poděkování
Dostal poděkování: 4291 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Spolupráce na Praze 18, dotaz na vyjednavače za Piráty

Příspěvek od Janek.Wagner »

Pokud jde o RK 07/2014, tak na http://www.pirati.cz/rk/start o něm není zmínka, ani na http://www.pirati.cz/rk/rizeni_2014.

Očekával bych, že RK bude jednat dle:
§ 16 Vedení rozhodčího řízení

Rozhodčí komise vede řízení způsobem, který pokládá za přiměřený, aby se vypořádala s návrhy účastníků řízení a aby zajistila spravedlivý a hospodárný proces za účelem rozhodnutí sporu ve lhůtě zpravidla nepřesahující 30 dnů. Pokud o to účastník řízení včas požádá, svolá rozhodčí komise k projednání sporu zasedání, na které všechny účastníky řízení pozve.
Tedy, pokud KK podala případ RK již 9. dubna, první žádost od tebe na termín zasedání jsem dostal 2. července a druhou 14. července (dnes je 18., že). Vzhledem k tomu, že jsem od RK nedostal návrh účastníka na svolání zasedání a sám jsem o něj nepožádal, jde zřejmě o tvou iniciativu. Zasedání jsi nesvolal s tím, že mám navrhnout termín, což jsem vzhledem k době dovolených, kdy domlouváme řadu návštěv po celé republice a návštěvy u nás, bohužel nemohl.

Zkus mnou navržený Doodle nebo vyber termín kolem zasedání CF.
Uživatelský avatar
Michal.Ketner
Jednatel/ka republikového výboru
Příspěvky: 2889
Registrován: 09 pro 2012, 13:16
Profese: Panda všeho druhu
Dal poděkování: 1908 poděkování
Dostal poděkování: 3381 poděkování

Re: Spolupráce na Praze 18, dotaz na vyjednavače za Piráty

Příspěvek od Michal.Ketner »

http://www.pirati.cz/rk/start tady je uplně dole pod značkou KK 5/2014 , takže úmyslně lžeš nebo neumíš číst( doufám že je to ta druhá možnost. :fet: )

Případ byl předán 23.5.2014 podatelna-kontrolni-komise-f233/pospine ... ml#p317525.
To že to řeším tak pozdě, je důvod takový že původně jsem to chtěl řešit na schuzi KS Praha, kam mi nakonec nevyšlo přijít. :) Proto jsem to začal před více než 14 dny, kdy jsem všechny možné učastníky obeslal SZ o tom kdy mají čas že bych se s nimi rád sešel. Vzhledem k tomu že ty doted nejsi schopný říct žádné datum ipřesto že jsem ti psal že ostatní učastníci se vyjádřili tak mohou skoro kdykoliv, tak tě znovu vyzývám at datum řekneš. Doodle zakládat nebudu jen kvůli tobě ostatní se mi dokázali vyjádřit. :)

Že to bude zasedání jsem se rozhodl sám, protože si myslím že smír se má řešit face to face a ne přes internet. Sám můžu svolat zasedání orgánu jako předseda, pokud to že jsem vás chtěl přizvat k řešení vašeho problému a nejednat jen o vás bez vás , bereš jako přítěž a případ tě nezajímá budu tě informovat až po skončení řízení. :)

Nejhorsi je lidska ublíženost :fet:

Sebeonanující popisky jaký mám funkce a jak jsem důležitej. :fet:

Tobias.Esner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7802
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování

Re: Spolupráce na Praze 18, dotaz na vyjednavače za Piráty

Příspěvek od Tobias.Esner »

pánové, poslední tři příspěvky si přesunte do RK !!!
Tobias moderuje:
přesunuto z Praha
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tobias.Esner za příspěvky (celkem 3):
Alexandr.Mansurov, Janek.Wagner, Roman.Semik
Uživatelský avatar
Michal.Ketner
Jednatel/ka republikového výboru
Příspěvky: 2889
Registrován: 09 pro 2012, 13:16
Profese: Panda všeho druhu
Dal poděkování: 1908 poděkování
Dostal poděkování: 3381 poděkování

Re: [OT] Spolupráce na Praze 18, dotaz na vyjednavače za Pir

Příspěvek od Michal.Ketner »

no líp to přesunoto vážně být nemohlo , zamykám

Nejhorsi je lidska ublíženost :fet:

Sebeonanující popisky jaký mám funkce a jak jsem důležitej. :fet:

Zamčeno

Zpět na „Rozhodčí komise“