Veřejná soutěž o grafický manuál (KK 007/2011)

Kontrolní komise je kontrolním orgánem strany, dohlíží na hospodaření a dodržování předpisů a vyšetřuje stížnosti na jejich porušení, které předává rozhodčí komisi.

Moderátor: Kontrolní komise

Uživatelský avatar
Karel.Fuzik
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3202
Registrován: 27 čer 2009, 18:53
Profese: Kolotočář
Dal poděkování: 1441 poděkování
Dostal poděkování: 1519 poděkování

Re: Veřejná soutěž o grafický manuál (KK 007/2011)

Příspěvek od Karel.Fuzik »

Pánové, nikdo z nás není podjatý, i když to tak možná vypadá. Michálek se na nás snaží tlačit a rozbít jinak zcela jasný případ. Ovšem brečí na špatném hrobě. Tentokrát doporučuji, abychom nedělali nic. Předali jsme to RK. Tečka.

Z hlediska této věci je irelevantní, jestli někdo chtěl nebo nechtěl přejmenovat stranu i to, jestli základ gmanu měl či neměl obsahovat hlavičkový papír. Proto se na takové marginálie Michálek soustředí.

Tom: Nesouhlasíš s tím, že vítězný návrh nesplňuje podmínky nebo s tím, že to není důvod ke zrušení soutěže?

PS: Jestli toho Michálek nenechá, navrhuji otevřít novou věc a to kdo a proč navrhl a prosadil odměnu 3000 za bezcenný brak pojmenovaný "základ grafického manuálu". Argument, že odměna měla přilákat větší množství návrhů padá s tím, když soutěž začala s pár návrhy.

PS2: Jestli RK Michálka odstraní z účastníků, tak jeho návrh přechází do naší kompetence, takže ho navrhuji stáhnout, prošetřit a zamítnout.
Předseda MS Ostrava. "Rozum nakonec vždycky zvítězí, jen co dorazí munice."
Chcete nějaký Bony, Marky? Nechcete? Tak co vlastně chcete . . .
Karel Fuzik
Uživatelský avatar
Tomas.Vymazal
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 4793
Registrován: 23 dub 2009, 16:31
Profese: designér legálních konopných produktů
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 6558 poděkování
Dostal poděkování: 5606 poděkování

Re: Veřejná soutěž o grafický manuál (KK 007/2011)

Příspěvek od Tomas.Vymazal »

1. Petre, tvoje teorie o prejmenovani strany jsou proste nepravdive. Kluci uz to stokrat na foru omleli, ze tahle teorie je mimo (ostatne sam Mikulas to prejmenovani strany brzdil a rikal, ze k nemu neni duvod).

2. Karle, nesouhlasim s tim, ze by to bylo duvodem ke zruseni souteze.

3. Michalek nema ceho nechavat, protoze _ja_ jsem ho _pozadal_ o _vyjadreni_ k te zalezitosti a on mi _vyhovel_. Zkuste prosim aspon na chvilku verit tomu, ze Michalek neni zadnej curak, protoze on fakt neni. Jak jsem se s nim parkrat bavil na ruznych akcich, tak jsem pochopil, ze jedinou jeho vadou, je naprosto nulova empatie. Krom toho, je to vlastne clovek, ktery by rad vyhovel co mozna nejvice lidem.

4. Souhlasim, ze pokud ho RK odstrani z ucastniku, meli bychom jeho podnet stahnout a znovu prosetrit. S cim nesouhlasim je, ze bychom se meli jeste pred prosetrenim usnest na tom, ze to odlozime. Jakmile bychom to znovu prosetrovali, tak ja osobne napisu obema obvinenym clenum hodnotici komise, proc hodnotili, jak hodnotili. A jestli tam padne slovo, ze jsou podpurci stareho nazvu strany nebo nejaka podobna picovina, tak je pred tu posranou RK narvu, aji kdyby jim meli urezat koule.

_Oni_ jsou ti, co delaji bordel, nikoliv Michalek. _Oni_ jsou ti, co nam pridelavaji praci, nikoliv Michalek. Nechapu, proc by nas mel srat Jakub, kdyz ten dela svoji praci vzdycky s nejlepsim vedomim a svedomim. Tentokrat v zadani chybela prave zminena empatie - to mu muzeme jen tezko zazlivat.
Tom Vymazal, podporovatel phpBB a bojovník za legalizaci heroinu
Takovej ten stav, když seš uprostřed stavu a myslíš si, že nemáš stav. -- Michal Wagner, tč. garant programového bodu Drogy
Uživatelský avatar
Karel.Fuzik
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3202
Registrován: 27 čer 2009, 18:53
Profese: Kolotočář
Dal poděkování: 1441 poděkování
Dostal poděkování: 1519 poděkování

Re: Veřejná soutěž o grafický manuál (KK 007/2011)

Příspěvek od Karel.Fuzik »

Chápu, jak to myslíš, ale nesouhlasím. Celou soutěž zkňahal Michálek a teď jen nechce, aby se na to přišlo. Kdyby to bylo, jak říkáš, tak by se držel svého kopyta (AO, PL a autorský zákon) a nevymýšlel by kokotiny typu ohnisek a identit. Je to takový brouk pytlík, se mi zdá.
Předseda MS Ostrava. "Rozum nakonec vždycky zvítězí, jen co dorazí munice."
Chcete nějaký Bony, Marky? Nechcete? Tak co vlastně chcete . . .
Karel Fuzik
Uživatelský avatar
Tomas.Vymazal
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 4793
Registrován: 23 dub 2009, 16:31
Profese: designér legálních konopných produktů
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 6558 poděkování
Dostal poděkování: 5606 poděkování

Re: Veřejná soutěž o grafický manuál (KK 007/2011)

Příspěvek od Tomas.Vymazal »

Kdyz mi doslo, ze identita a podobne pytloviny, jak je nazyvas, jsou podstatne, tak jsem se poradne tloukl do hlavy. Jednou to dojde i ostatnim, je otazka jaka u nich bude reakce :) Ja uz se tomu dneska jenom smeju. Beru na vedomi, ze beres na vedomi muj postoj, a pockam si na vyjadreni RK.
Tom Vymazal, podporovatel phpBB a bojovník za legalizaci heroinu
Takovej ten stav, když seš uprostřed stavu a myslíš si, že nemáš stav. -- Michal Wagner, tč. garant programového bodu Drogy
Uživatelský avatar
Karel.Fuzik
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3202
Registrován: 27 čer 2009, 18:53
Profese: Kolotočář
Dal poděkování: 1441 poděkování
Dostal poděkování: 1519 poděkování

Re: Veřejná soutěž o grafický manuál (KK 007/2011)

Příspěvek od Karel.Fuzik »

Ok, je to důležité. Jenže my máme identitu a v podstatě i základ manuálu. Vzniklo to spontánně, ale máme to. A podívej se prosím tě na tu soutěž naprosto nezávisle. Pravděpodobně zjistíš totéž, co já. Že je to trapná šaškárna. Ostuda strany. Zákeřnosti a účelovost z toho celého přímo číší.
Předseda MS Ostrava. "Rozum nakonec vždycky zvítězí, jen co dorazí munice."
Chcete nějaký Bony, Marky? Nechcete? Tak co vlastně chcete . . .
Karel Fuzik
Zamčeno

Zpět na „Kontrolní komise“