xChaoz a oprava pirátského serveru

Finanční odbor plánuje finance strany, spravuje transparentní účet, vede transparetní účetnictví, dohlíží na toky peněz ve straně, sestavuje účetní uzávěrku, spolupracuje s finančním auditorem a zpracovává výroční finanční zprávu.

Moderátoři: Kancelar strany, Financni tym

Pravidla fóra
Toto fórum slouží pro diskuse související s finančním týmem, např. náměty a připomínky k jeho činnosti, u kterých předpokládáte delší diskusi. Na každý podnět založte nové téma.
  • Oznámení a dotazy prosím vkládejte do podatelny
  • Můžete používat i odkazy do jiných fór, pokud nejsou uzavřená.
  • Moderování tohoto fóra provádí výhradně vedoucí finančního týmu, nebo jím pověřený spolupracovník.
  • Po vyřešení nebo vyčerpání diskuse se po několika dnech téma zamyká. O opětovné odemknutí můžete požádat soukromou zprávou.
Pro proplacení financí si podejte žádost, jiné podněty podávejte do podatelny, ale napřed zkuste, jestli na to není návod.
Zamčeno
Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 10308
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4199 poděkování
Dostal poděkování: 18242 poděkování
Kontaktovat uživatele:

xChaoz a oprava pirátského serveru

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Ahoj, prosím o zporcesování tohoto požadavku se součinností s TO. Link na tento post posílám SZ na TO a dávám taktéž do podatelny TO.
Díky.
Ivan
Přílohy
xChaosAservery2.pdf
(146.08 KiB) Staženo 102 x
xChaosAservery1.pdf
(285.27 KiB) Staženo 95 x
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 10308
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4199 poděkování
Dostal poděkování: 18242 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: xChaoz a oprava pirátského serveru

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Hele já se nebudu s FO hádat o tom, co má a nemá proplácet.

Petr mi píše toto. Cituji SZ, protože a) nevidím důvod proč bytam bylo něco, co nemůže nikdo vědět. b)Zase se nám tady vytváří vnitřní problém vytvořený zevnitř.
Ivane, datum vystavení 13.5.2013, datum splatnosti 24.5.2013 a ty to sem dáš 27.5.2013, to fakt nejde stihnout. :(
Dokud nedostanu tuhle fakturu https://www.pirati.cz/_media/fo/spisy/2 ... 130062.pdf tak tu novou neproplatím. Pošta je na každém rohu a poslat dopis snad umí každý se základním vzděláním. Jirkovi do Brna to posílat šlo a do Plzně je to najednou nějak dál?
A já ti na to prdím. Já jsem byl na dovolený a dopisy jsem si vyzvedl v pátek. Nejsem důchodce, študent ani nezaměstnanej a ráno v 8 poštu nestíhám a večer po práci ji taky často nestíhám.

Pokud budeš vázat proplacení na fyzické obdržení faktury, tak je to totální mimóza a nikdo nám nic neprodá. Idnividuálně jsem rozhodně do Brna faktury nikdy neposílal. Zvolená cesta blokování proplácení faktur, kterou si nasadil je nešťastná. V loňském roce se také vše sešlo. Ačkoliv tě Jirka senior prochválil, je to nejhorší způsob jak řešit to, že ti historicky něco někde chybí. MHO pro tyto kroky nemohu nikde najít oporu ve stanovách, ale na byrokracii se nechci točit.

Příklad: Víš-li, že něco má Roj, vyřeš si to s ním a neval to na blokaci účtu RP. To je zase Viletovina. Chceš nasrat xChaose za to, že pro nás něco dělá, když kvůli svýmu principu pozdržíme jeho platbu. Super. Odkážu ho na tebe. Jeho faktura a nějaká tvoje poptávaná spolu vůbec nesouvisí. Analogie v nepirátském světě si můžeš vymyslet sám. Na vše máš příklad....nezaplatím vám rohlíky, protože mi instalatér taky nepsolal fakturu.
K tomu dodávám. S obstaráváním pošty jsem neměl nikdy problém, jsem schopen poslat mrtě věcí, digitalizovat dokumenty pro datovku, ověřovat podpisy, vyběhávat špatně vyplněný přiznání, ale buzerovat se kvůli tomu, že někdo (člen, který nám poskytuje zdarma infrastrukturu a dva dny lepil error při havárii) chce prokazatelně něco zaplatit se nedám. Není Petr jeden z kritiků byrokracie a strojového nelidského přístupu k problémům.

Máme všichni málo své práce.
EDIT: Petrovi volám.
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Homo.Pyratus
Příspěvky: 2403
Registrován: 09 led 2013, 12:19
Profese: Pyratství
Dal poděkování: 3025 poděkování
Dostal poděkování: 1008 poděkování

Re: xChaoz a oprava pirátského serveru

Příspěvek od Homo.Pyratus »

Tak si vem na starost FO sam ty OFFTOPIC........ .-))) a uz opust RP.
Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 10308
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4199 poděkování
Dostal poděkování: 18242 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: xChaoz a oprava pirátského serveru

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Pyráte, nemůžeš psát dokola ty věci pouze v jednom vlákně? Nemůžu si to neotevřít (problém proplacení xChaosovy faktury, o kterým víš prdlajz, je pro Piráty docela důležitý), protože nevím, kdo mohl psát něco co mě zajímá před tebou. Původně jsem si říkal, že je to nuda, ale je to dost otrava. Dík
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Homo.Pyratus
Příspěvky: 2403
Registrován: 09 led 2013, 12:19
Profese: Pyratství
Dal poděkování: 3025 poděkování
Dostal poděkování: 1008 poděkování

Re: xChaoz a oprava pirátského serveru

Příspěvek od Homo.Pyratus »

Ivan Bartos píše:Pyráte, nemůžeš psát dokola ty věci pouze v jednom vlákně? Nemůžu si to neotevřít (problém proplacení xChaosovy faktury, o kterým víš prdlajz, je pro Piráty docela důležitý), protože nevím, kdo mohl psát něco co mě zajímá před tebou. Původně jsem si říkal, že je to nuda, ale je to dost otrava. Dík
Tvuj napad se zmenou adresy se mi libi ty OFFTOPIC........ .-)))
PS: a otravovat vas budu donekonecna, vlastne jen do me nebo tve smrti.-)))
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34601
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31560 poděkování
Dostal poděkování: 25689 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: xChaoz a oprava pirátského serveru

Příspěvek od Petr.Vileta »

Proplaceno, zamykám.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvky (celkem 2):
Vaclav.Malek, Ivan.Bartos

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Zamčeno

Zpět na „Finanční tým“