Nová evidence kontaktů a schůzek

Technický odbor působí v oblasti správy, údržby a vývoje technických systémů strany a jejích technických zařízení a poskytuje servis ostatním orgánům strany.

Moderátor: Technický odbor

Uživatelský avatar
Jan.Bednarik
Administrativní odbor
Příspěvky: 2788
Registrován: 24 říj 2017, 00:23
Profese: vývojář SW
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 6106 poděkování
Dostal poděkování: 7195 poděkování

Re: Nová evidence kontaktů a schůzek

Příspěvek od Jan.Bednarik »

Petr.Kopecny píše: 09 lis 2018, 23:56 AHoj, fajn webovky... jen mi nepošlou žádný ověřovací email takže nemůžu nic vložit.
Když se přihlásíš přes Pirátskou identitu (jméno a heslo stejné jak na fóru), tak můžeš vkládat nové kontakty. Žádné emaily to zatím neposílá (nejsou třeba).

„Vidíš-li, že se člověk mýlí, nehněvej se naň. Pomni, že není možné mýlit se schválně.“ Seneca

člen CF • člen a dělník v TO (vývoj a správa systémů) • člen AO • předsedající CF
RV (11/2019–3/2023) • předseda OLK (6/2018–11/2019) • místopředseda MS Olomouc (12/2017–6/2018)
jan.bednarik@pirati.cz • 603 439 481 • pište mi na Zulip

Uživatelský avatar
Jan.Bednarik
Administrativní odbor
Příspěvky: 2788
Registrován: 24 říj 2017, 00:23
Profese: vývojář SW
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 6106 poděkování
Dostal poděkování: 7195 poděkování

Re: Nová evidence kontaktů a schůzek

Příspěvek od Jan.Bednarik »

Novinky:
* řazení kontaktů (dle výsledku hledání, data kontaktu, data publikování)
* řazení autorů (dle příjmení, počtu kontaktů) OFFTOPIC(to už tam pár dní je, jen jsem to neoznámil)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Bednarik za příspěvky (celkem 2):
Ivor.Kollar, Petr.Vileta

„Vidíš-li, že se člověk mýlí, nehněvej se naň. Pomni, že není možné mýlit se schválně.“ Seneca

člen CF • člen a dělník v TO (vývoj a správa systémů) • člen AO • předsedající CF
RV (11/2019–3/2023) • předseda OLK (6/2018–11/2019) • místopředseda MS Olomouc (12/2017–6/2018)
jan.bednarik@pirati.cz • 603 439 481 • pište mi na Zulip

Uživatelský avatar
Petr.Kopecny
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 1933
Registrován: 23 dub 2009, 11:19
Profese: Automatizační Inženýr a Astronom
Bydliště: Ostrava-Dubina
Dal poděkování: 778 poděkování
Dostal poděkování: 1291 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová evidence kontaktů a schůzek

Příspěvek od Petr.Kopecny »

Jan.Bednarik píše: 10 lis 2018, 01:15
Petr.Kopecny píše: 09 lis 2018, 23:56 AHoj, fajn webovky... jen mi nepošlou žádný ověřovací email takže nemůžu nic vložit.
Když se přihlásíš přes Pirátskou identitu (jméno a heslo stejné jak na fóru), tak můžeš vkládat nové kontakty. Žádné emaily to zatím neposílá (nejsou třeba).
Njn. A zde bude asi problém. Přihlášení nefunguje, resp po mě chce povrzení z emailu.
Petr Kopečný
Člen KS Moravskoslezský, správce Pirátského kalendáře
GSM: +420 731 552 845
Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18655
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33837 poděkování

Re: Nová evidence kontaktů a schůzek

Příspěvek od Martin.Kucera »

Petr.Kopecny píše: 11 lis 2018, 17:32
Jan.Bednarik píše: 10 lis 2018, 01:15 Když se přihlásíš přes Pirátskou identitu (jméno a heslo stejné jak na fóru), tak můžeš vkládat nové kontakty. Žádné emaily to zatím neposílá (nejsou třeba).
Njn. A zde bude asi problém. Přihlášení nefunguje, resp po mě chce povrzení z emailu.
Tohle budeš muset upřesnit (nejlépe i se screenshotem), tj. v kterém okamžiku to po tobě chce potvrzení z emailu?
Já to teď zkoušel, v evidenci kliknu vpravo na Přihlášení, pak na modré tlačítko Pirátská identita, přehodí mě to na přihlašovací stránku Pirátské identity, napíšu jméno a heslo jako do fóra a jsem zpět v evicenci, přihlášený.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvek:
Jan.Bednarik

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Uživatelský avatar
Martin.Rejman
Člen KS Liberecký kraj
Příspěvky: 558
Registrován: 29 říj 2013, 15:08
Profese: magician
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Dal poděkování: 384 poděkování
Dostal poděkování: 1163 poděkování

Re: Nová evidence kontaktů a schůzek

Příspěvek od Martin.Rejman »

Petr.Kopecny píše: 11 lis 2018, 17:32
Jan.Bednarik píše: 10 lis 2018, 01:15
Petr.Kopecny píše: 09 lis 2018, 23:56 AHoj, fajn webovky... jen mi nepošlou žádný ověřovací email takže nemůžu nic vložit.
Když se přihlásíš přes Pirátskou identitu (jméno a heslo stejné jak na fóru), tak můžeš vkládat nové kontakty. Žádné emaily to zatím neposílá (nejsou třeba).
Njn. A zde bude asi problém. Přihlášení nefunguje, resp po mě chce povrzení z emailu.
Pokus jsi se ještě na SSO , tj. auth.pirati.cz, nepřihlašoval, tak ano. Chce to ověření emailu ... zašle ti to email, tam je potvrzovací odkaz, na ten klikneš, a na stránce, která se zobrazí, klikneš ještě jednou, že to potvrzuješ. Pak to již bude fungovat.
Uživatelský avatar
Ales.Dohnal
Vedoucí krajského odboru
Příspěvky: 245
Registrován: 04 dub 2018, 09:28
Bydliště: Hradec Králové
Dal poděkování: 359 poděkování
Dostal poděkování: 329 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová evidence kontaktů a schůzek

Příspěvek od Ales.Dohnal »

Ahoj,

dnes jsem poprvé příspíval do evidence, ale omylem jsem kontakt zveřejnil dvakrát. Prosím tedy o smazání duplicity.

Díky
A.
Uživatelský avatar
Vit.Fux
Příspěvky: 1319
Registrován: 24 led 2012, 16:41
Profese: Programátor
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 9886 poděkování
Dostal poděkování: 2538 poděkování

Re: Nová evidence kontaktů a schůzek

Příspěvek od Vit.Fux »

Feature request: nějaké označení toho co jsem už četl. A třeba i možnost to číst chronologicky od toho data. A pro začátek by nebylo vůbec potřeba to dělat nějak automaticky, stačilo by přidat nějaké tlačítko "četl jsem až do tohoto postu"/"četl jsem všechno"
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vit.Fux za příspěvky (celkem 3):
Petr.Vileta, Jan.Bednarik, Dalibor.Zahora
Uživatelský avatar
Jan.Bednarik
Administrativní odbor
Příspěvky: 2788
Registrován: 24 říj 2017, 00:23
Profese: vývojář SW
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 6106 poděkování
Dostal poděkování: 7195 poděkování

Re: Nová evidence kontaktů a schůzek

Příspěvek od Jan.Bednarik »

Novinky:
* stránka s informacemi o evidenci: https://evidence.pirati.cz/about/
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Bednarik za příspěvek:
Dalibor.Zahora

„Vidíš-li, že se člověk mýlí, nehněvej se naň. Pomni, že není možné mýlit se schválně.“ Seneca

člen CF • člen a dělník v TO (vývoj a správa systémů) • člen AO • předsedající CF
RV (11/2019–3/2023) • předseda OLK (6/2018–11/2019) • místopředseda MS Olomouc (12/2017–6/2018)
jan.bednarik@pirati.cz • 603 439 481 • pište mi na Zulip

Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13423
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34738 poděkování
Dostal poděkování: 17613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová evidence kontaktů a schůzek

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Zřejmě přidat povinnou kolonku místo nebo tak něco, protože abych poznal, z jakého je to města, musel bych googlit podle jmen, což není zrovna komfortní. Nebo město/obec k jménu autora.
viz např.
schůzka se zástupci 27 statečných (Top09)
Setkání proběhlo za účelem seznámení se s programovými průniky a možnosti spolupráce i když nejsme členy vládnoucí koalice.
Došlo ke vzájemné shodě na otevřeném rozpočtu a nutnosti postupné digitalizace úřadu. Z naší strany přislíbena možnost konzultací k problému a případné posouzení vybraných řešení. Jinak nic závazného z jednání nevzniklo.

přijaté výhody:
žádné
poskytnuté výhody:
žádné
naši účastníci:
Jiří Ducháček , Zbyněk Ruda, Martin Herman
ostatní účastníci:
Pavel Doubrava, Martin Fišer
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvky (celkem 4):
Jan.Bednarik, Vit.Fux, Ondrej.Profant, Petr.Vileta

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18655
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33837 poděkování

Re: Nová evidence kontaktů a schůzek

Příspěvek od Martin.Kucera »

Dalibor.Zahora píše: 16 lis 2018, 07:18 Zřejmě přidat povinnou kolonku místo nebo tak něco, protože abych poznal, z jakého je to města, musel bych googlit podle jmen, což není zrovna komfortní. Nebo město/obec k jménu autora.
Snad by to šlo nějak vytáhnout ze stávajících dostupných informací. Je pravda, že ve fóru to šlo zjistit z profilu autora.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvky (celkem 2):
Dalibor.Zahora, Petr.Vileta

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Odpovědět

Zpět na „Technický odbor“