Trackování změn webu přes Redmine

Technický odbor působí v oblasti správy, údržby a vývoje technických systémů strany a jejích technických zařízení a poskytuje servis ostatním orgánům strany.

Moderátor: Technický odbor

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tomas.Pastircak
Administrativní odbor
Příspěvky: 1544
Registrován: 02 lis 2017, 07:09
Profese: Informatik, student práv
Dal poděkování: 483 poděkování
Dostal poděkování: 3151 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Trackování změn webu přes Redmine

Příspěvek od Tomas.Pastircak »

Ahoj,
Momentálně jsem hlavní správce plzeňského pirátského webu a rád bych změny trackoval na redmine. Osobně předpokládám, že bych si měl vytvořit podání v podatelně TO (nebo AO?) na vytvoření projektu v redmine na plzeňský web, s nastavením správcovských práv na mou osobu.

Je to tak ok, nebo už existuje něco obecnějšího, co můžu používat už v tuto chvíli?
Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Administrativní odbor
Příspěvky: 26171
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: politik, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 36936 poděkování
Dostal poděkování: 30070 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Trackování změn webu přes Redmine

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

A nestačil by ti dlouhodobý úkol v projektu plzeňského kraje, kde si budeš zakládat podúkoly? Nestačí ti isues na gitu?

Profil, Vedoucí AO; KaS, ZO; vedoucí MRT Demokracie v rezignaci
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“*
Podporuji myšlenky.

Uživatelský avatar
Ondrej.Profant
Technický odbor
Příspěvky: 7962
Registrován: 22 dub 2009, 23:55
Profese: Náměstek člena vlády
Bydliště: Praha 8
Dal poděkování: 15006 poděkování
Dostal poděkování: 8366 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Trackování změn webu přes Redmine

Příspěvek od Ondrej.Profant »

Myslíš integraci redmine-git? Martin Rejman ti ji určitě v daném projektu může zapnout.

profant.eu
náměstek vicepremiéra pro digitalizaci
vedoucí resortních týmů Informatika

Uživatelský avatar
Tomas.Pastircak
Administrativní odbor
Příspěvky: 1544
Registrován: 02 lis 2017, 07:09
Profese: Informatik, student práv
Dal poděkování: 483 poděkování
Dostal poděkování: 3151 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Trackování změn webu přes Redmine

Příspěvek od Tomas.Pastircak »

Mne je celkem jedno kde to bude, potrebuju aby to bylo lepe trackovatelne nez forum a zavolani "bylo by potreba", nepotrebuju to na zadne vykazovani, pouze chci tu moznost si to vyhodit z hlavy.

Issues na githubu asi stoji za pokus, ale myslim, ze se mi na to vetsina MS stejne vybodne to tam zapisovat... v tom by byl Redmine asi lepsi. Podukoly dlouhodobeho ukolu uz zni lepe, nekde na webu dole udelam odkaz "pozadat o upravu". Diky za tipy, Redmine ani Github jeste uplne dukladne neznam :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Pastircak za příspěvek:
Vojtech.Pikal
Uživatelský avatar
Martin.Rejman
Člen KS Liberecký kraj
Příspěvky: 558
Registrován: 29 říj 2013, 15:08
Profese: magician
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Dal poděkování: 384 poděkování
Dostal poděkování: 1163 poděkování

Re: Trackování změn webu přes Redmine

Příspěvek od Martin.Rejman »

Tomas.Pastircak píše: 20 čer 2018, 18:01 Mne je celkem jedno kde to bude, potrebuju aby to bylo lepe trackovatelne nez forum a zavolani "bylo by potreba", nepotrebuju to na zadne vykazovani, pouze chci tu moznost si to vyhodit z hlavy.

Issues na githubu asi stoji za pokus, ale myslim, ze se mi na to vetsina MS stejne vybodne to tam zapisovat... v tom by byl Redmine asi lepsi. Podukoly dlouhodobeho ukolu uz zni lepe, nekde na webu dole udelam odkaz "pozadat o upravu". Diky za tipy, Redmine ani Github jeste uplne dukladne neznam :)
Rád s nastavením Redmine pomůžu ... asi by dávalo smysl zařídit si tu sekci jako Podprojekt místního sdružení ... :-) ... bude to tak vyhovovat ?
Uživatelský avatar
Tomas.Pastircak
Administrativní odbor
Příspěvky: 1544
Registrován: 02 lis 2017, 07:09
Profese: Informatik, student práv
Dal poděkování: 483 poděkování
Dostal poděkování: 3151 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Trackování změn webu přes Redmine

Příspěvek od Tomas.Pastircak »

Martin.Rejman píše: 26 čer 2018, 19:09
Tomas.Pastircak píše: 20 čer 2018, 18:01 Mne je celkem jedno kde to bude, potrebuju aby to bylo lepe trackovatelne nez forum a zavolani "bylo by potreba", nepotrebuju to na zadne vykazovani, pouze chci tu moznost si to vyhodit z hlavy.

Issues na githubu asi stoji za pokus, ale myslim, ze se mi na to vetsina MS stejne vybodne to tam zapisovat... v tom by byl Redmine asi lepsi. Podukoly dlouhodobeho ukolu uz zni lepe, nekde na webu dole udelam odkaz "pozadat o upravu". Diky za tipy, Redmine ani Github jeste uplne dukladne neznam :)
Rád s nastavením Redmine pomůžu ... asi by dávalo smysl zařídit si tu sekci jako Podprojekt místního sdružení ... :-) ... bude to tak vyhovovat ?
To jsem právě původně očekával :)

Chtěl jsem to vytvořit jako dlouhodobý projekt, na což ale asi nemám práva, tak se to vytvořilo jen jako úkol zde: https://redmine.pirati.cz/issues/11905 a vypadá to, že by běžný uživatel redmine stejně nebyl schopen vytvářet ty podúkoly.
Uživatelský avatar
Martin.Rejman
Člen KS Liberecký kraj
Příspěvky: 558
Registrován: 29 říj 2013, 15:08
Profese: magician
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Dal poděkování: 384 poděkování
Dostal poděkování: 1163 poděkování

Re: Trackování změn webu přes Redmine

Příspěvek od Martin.Rejman »

Zkus zde : pokud se osvědčí, OK, pokud nikoliv ... tak to můžeme zase smazat :-D

https://redmine.pirati.cz/projects/tech ... ensky-kraj
Odpovědět

Zpět na „Technický odbor“