Členství od zájmu k zániku

Administrativní odbor vede seznam členů a spravuje členské příspěvky, administruje a moderuje webovou diskuse včetně předsedání jednáním na Internetu.

Moderátor: Administrativní odbor

Uživatelský avatar
Mikulas.Peksa
Poslanec/poslankyně Evropského parlamentu
Příspěvky: 4625
Registrován: 29 lis 2012, 08:33
Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
Dal poděkování: 7811 poděkování
Dostal poděkování: 11919 poděkování

Re: Členství od zájmu k zániku

Příspěvek od Mikulas.Peksa »

Je to super!

Možná jsem se měl ozvat dřív.ale napadlo mě, že by bylo fajn, kdyby se u nových členů evidovaly jazykové schopnosti (nad rámec bežné evidence pro PO) a plánované dlouhodobé výjezdy do zahraničí. A úplně úžasné by bylo, kdyby k tomu měl vedoucí ZO + pověřené osoby přístup.

OT: PPDE má automatizované rozesílání přaní k narozeninám. Zakončeno je to "doufáme, že po tvém postupu na další level můžeš Pirátům přinést nové schopnosti"
Mám blog, jsem na Facebooku, Twitteru, Instagramu a Mastodonu.

Chcete se zapojit do evropské politiky? Náš konzultační tým na Mattermostu evropských Pirátů najdete zde!
Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18655
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33837 poděkování

Re: Členství od zájmu k zániku

Příspěvek od Martin.Kucera »

Evidence jazykových schopností je výborný nápad, zanesl jsem.
Výjezdy do zahraničí, byť dlouhodobé, bych asi evidoval nějakým jiným způsobem.
Mikulas.Peksa píše:PPDE má automatizované rozesílání přaní k narozeninám. Zakončeno je to "doufáme, že po tvém postupu na další level můžeš Pirátům přinést nové schopnosti"
Pokud bychom se chtěli inspirovat, tak by se určitě hodilo pojmout to nějak neotřele, abychom nesplynuli s tou hromadou poskytovatelů služeb, kteří tohle dělají (dodavateli energií počínaje a pojišťovnami konče).

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Odpovědět

Zpět na „Administrativní odbor“