Žádosti o udělení banu - OT Brož

Administrativní odbor vede seznam členů a spravuje členské příspěvky, administruje a moderuje webovou diskuse včetně předsedání jednáním na Internetu.

Moderátor: Administrativní odbor

anonym72078
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2945
Registrován: 10 říj 2011, 22:43
Dal poděkování: 5496 poděkování
Dostal poděkování: 3646 poděkování

Re: Žádosti o udělení banu

Příspěvek od anonym72078 »

  1. Tohle neni prostor urceny k diskusi ani stanoviskum. OFFTOPICOmlouvam se zaroven za reakci.
  2. Pro vsechny maji platit stejna pravidla. Skutecnym a jedinym problemem je, ze neplati. Jsou jen "na papire".
  3. Strana by mela byt imunni proti takovym osobnim putkam. To, ze neni, znamena, ze:
    1. Nefungovala posledni RK tak, jak by mela, tedy jako pojistny mechanismus.
    2. Braly se prilis velke ohledy na chovani, zachazejici prilis daleko za pravidla (nejen stranicka).
    3. Nezaslouzime si mit tu dobre lidi.
Pravidla jsou od toho, aby rozhodovala prave v pripadech, kdy se uz na osobni urovni nejsme schopni dohodnout. Pokud se vsak nad problemy mava rukou, zacnou pouze eskalovat.

Problem neni Martin Broz, problem je neschopnost stranickych organu - a lidi zvolenych v nich - vyrovnavat se s problemy.

Michale, OFFTOPICschlad hlavu a prestan ostatnim nadavat, nicemu tim nepomahas. Tvrdackych kecu je tu tuna.
Tito uživatelé poděkovali autorovi anonym72078 za příspěvek:
Michal_Wagner
Uživatelský avatar
Michal_Wagner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3434
Registrován: 11 črc 2012, 12:48
Profese: Rebel
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 2834 poděkování
Dostal poděkování: 2190 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádosti o udělení banu

Příspěvek od Michal_Wagner »

Peťo, ale já jsem právě spíš znechucenej a unavenej než naštvanej. Máš pravdu, nefungují orgány, které to mají řešit , zodpovědnost za ten stav na sebe nechce vzít nikdo a ještě ti tu někteří budou tvrdit, že se nic neděje a jsi osamělej křikloun.

Jo jsem, všichni ostatní už se na to totiž vykašlali.


Mě furt něco za něco jebe, dokonce i tebe furt za něco jebou (takže to asi nebude těma vulgaritama), ale lidi co poškozují stranu tady budou dál dělat kašpary ze sebe a z nás všech?

to je zlej sen tohle
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal_Wagner za příspěvek:
Homo.Pyratus
"Tvářnost lze začít měnit s jedinou květinou, ..." -- Velvyslanec Spock
Uživatelský avatar
Ondrej.Kallasch
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 2047
Registrován: 02 říj 2010, 13:37
Profese: Integration Developer
Bydliště: Pod Markétou 82, Praha 22 - Hájek
Dal poděkování: 2523 poděkování
Dostal poděkování: 2104 poděkování

Re: Žádosti o udělení banu

Příspěvek od Ondrej.Kallasch »

Michale, todle si u mě dost přehnal...

že Ivan je ten problém? Hehehe jděte už fakt někam. To že broch tu všem vyhrožuje, všechny posílá někam a co dělá za práci? Velké prd...

Ivan narozdíl od toho se tu snaží pracovat. Zakládá vlákna, kde se maká, když nás někde zastupuje v televizi v rádiu dělá to na jedničku.

Michale, ty kterej nemá rád Jakuba Michálka a další lidi z předsednictva máš konstruktivně hodnotit nastálou situace to se asi Vojta doslova zbláznil...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Kallasch za příspěvek:
anonym72078

Telefon: 720474822 ondrej.kallasch@pirati.cz
člen zastupitelstva MČ Praha 22

Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 10308
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4199 poděkování
Dostal poděkování: 18242 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádosti o udělení banu

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Hodnoceni ani subjektivni vyklad Michala Wagnera jsem nezadal. Pozadoval jsem reseni situace na foru, jejiz vinikem ani strujcem skutecne nejsem. Prosim AO aby si uklidnil sve cleny, kteri nedokazou respektovat ani ucel vlakna zalozeneho a spravovaneho AO. Nebavi...
Edit: Oznacovat Boochiadu za osobni putku je IMHO vrcholem debility (sry). Osobne mi je od jiste doby Martin uplne ukradenej. "Nabonzovane" prasarnicky se v naproste vetsine tykaji osobnich sprostaren a utoku proti jinym osobam. Resim Piraty, uroven diskuse fora, demokracii oproti natlaku, motivaci clenu a hlavne nechci, aby se lidi opakovane u cteni poblili. Prvni a posledni bod je vsak primarne v gesci AO:-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvek:
anonym72078
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13423
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34738 poděkování
Dostal poděkování: 17613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádosti o udělení banu

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

No a v tom se právě pleteš, Ivane. Ty společně s RP jste právě viniky současné situace, protože se snažíte vládnout autoritativně, kašlete na demokratické zásady, manipulujte, cenzurujete, umlčujete kritiky. A ty chceš aby to za tebe řešilo AO? Nebuď směšnej.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvek:
Homo.Pyratus

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 10308
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4199 poděkování
Dostal poděkování: 18242 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádosti o udělení banu

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Poukazuji pouze na chování a jednání MB a ve vyjímečných případech MW. Nic víc nic míň. Pokud se něco prosadí, tak je to hlasováno a nad samotným hlasováním nemáme žádnou kontrolu. Dalibore. nepleť opět pojmy s dojmy. Nikdo se způsobem MB nechová ani nevyjadřuje. Takže všichni sjou blázni jen vy jste letadla. Tvoje, jakkoliv mě nepříjemné a na základě mých zkušeností těžce manipulativní vystupování nebylo omezeno ani cenzurováno či cokoliv. Proto jsem psal jinde o tom wurmovi. Sprostota, lži, urážení a vydírání a stalking schované za svobodu slova. Mě už to nepřijde ani legrační. Zabývám se konrétní věci, jak jsem psal v předchozím příspěvku.
EDIT: Pokud si všimneš koho všeho už MB vyřval, tak to těžko bude problém předsednictva. Kokoti jsou totiž všichni, kteří se neřídí MB radami. Jedinej správnej pirát je totiž...Vy jste mi fakt demokrati. Jak jsem řekl. Osobně MB neřeším.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvky (celkem 2):
anonym72078, Martin.Svadlenka
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Uživatelský avatar
Jan.Nezhyba
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 925
Registrován: 14 bře 2012, 10:43
Profese: Výškové práce a n.n.o. Ekologie
Bydliště: Havíř-OFF
Dal poděkování: 918 poděkování
Dostal poděkování: 799 poděkování

Re: Žádosti o udělení banu

Příspěvek od Jan.Nezhyba »

Na co si tedy tady a jinde Piráti hrajou kdekoli jinde se tomu stranický říká puč a pokud tedy nikdo nevidí, že de jen o to sebrat pádla z rukou někomu, aby je konkretni lidi dostali do rukou asi to nechcou vidět.
K vyjadřováni:
- kde kdo přestřelil ale málo kdo to dělá cíleně a neustále s pocitem nedotknutelnosti jako M.B
A nyní můžete spustit co jsem za naplaveninu či znovu strašit tím, jak mě tady postavíte do latě a podobné věci na ty sem si tady zvyk, ale kufr se mi z toho zvedá furt.
Navenek i zevnitř je to jen pindíko ukazovaná a testosteronem přestřelá kolektivní fraška nobelovku tomu co to dokáže zastavit jen bych tedy s uvážením volil "peace makera" aby to byl skutečně ten nestraný rozuměj tomu ne nasraný....

Pirátům zdar - tupolebým zmar a hlavně na to nesmíte jít stranicky :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Nezhyba za příspěvky (celkem 5):
Ivan.Bartos, Jakub.Michalek, anonym72078, ItoldYouSo7227, Michal_Wagner
„Kdo nezná přístav, do kterého se chce plavit, tomu není žádný vítr příznivý.“
Seneca
Uživatelský avatar
Martin.Broz
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 9429
Registrován: 08 črc 2009, 12:40
Profese: SMRT MODERACI
Bydliště: Internet
Dal poděkování: 1529 poděkování
Dostal poděkování: 5428 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádosti o udělení banu - OT Brož

Příspěvek od Martin.Broz »

Koukam, ze Kalash potrebuje, aby si nekdo vazne pohovoril s jeho maminkou o jeho ucasti v partaji.

Ale jinak me lidi upozornujou, ze uz sem dlouho nic na forum nenapsal a ja jsem rad, ze ani nemusim, protoze tu vlakna s mym jmenem vznikaji zcela automaticky.

A jako vzdy si tu spolecne notuji zmrdi jako obvykle.

Skvela prace svazaci.
Uživatelský avatar
Martin.Broz
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 9429
Registrován: 08 črc 2009, 12:40
Profese: SMRT MODERACI
Bydliště: Internet
Dal poděkování: 1529 poděkování
Dostal poděkování: 5428 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádosti o udělení banu

Příspěvek od Martin.Broz »

Ivan Bartos píše:Poukazuji pouze na chování a jednání MB a ve vyjímečných případech MW. Nic víc nic míň. Pokud se něco prosadí, tak je to hlasováno a nad samotným hlasováním nemáme žádnou kontrolu. Dalibore. nepleť opět pojmy s dojmy. Nikdo se způsobem MB nechová ani nevyjadřuje. Takže všichni sjou blázni jen vy jste letadla. Tvoje, jakkoliv mě nepříjemné a na základě mých zkušeností těžce manipulativní vystupování nebylo omezeno ani cenzurováno či cokoliv. Proto jsem psal jinde o tom wurmovi. Sprostota, lži, urážení a vydírání a stalking schované za svobodu slova. Mě už to nepřijde ani legrační. Zabývám se konrétní věci, jak jsem psal v předchozím příspěvku.
EDIT: Pokud si všimneš koho všeho už MB vyřval, tak to těžko bude problém předsednictva. Kokoti jsou totiž všichni, kteří se neřídí MB radami. Jedinej správnej pirát je totiž...Vy jste mi fakt demokrati. Jak jsem řekl. Osobně MB neřeším.
Hele Bartosi. Vy chcete svoje predesle podrazy proste zasunout pod koberec, aby uz hlavne nebyly videt, neupozornovat na to, dal to neresit a zastirat to praci, protoze vy se za to uvnitr vlastne stydite, ale nejste schopny se s tim vyrovnat navenek. Ja vam to neodpustim a budu nasranej kvuli tomu jeste tak 5 let.
A nezmeni na tom ani tva oblibena veta "ale to uz bylo pred ctvrt rokem". Tu budes muset aktualizovat na pul roku a pak na rok a tak dale.

Chovas se jak ty cuzy ve vlade co sme kdysi kritizovali. Ty taky delaly, ze oni jsou svati a ze je vsechno v poradku. Ty mas tenhle mores od zacatku. A sem ti rekl, ze ti ukazu, ze nejsem sam, kdo to vidi. A ted kdyz bys to mel uznat, tak zase pindas dal co predtim. Jsi ztracenej pripad. Mel bys to zabalit.

Legracni je cela takhle partaj, ne ze neni.

A neni zase tolik lidi co sem vyrval a vzdycky k tomu byl duvod. Je to tak i v tvem smutnem pripade. Ale jak sem rekl, vy pro svou hromadku udelate cokoliv. Treba oslepnete a ohluchnete.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Broz za příspěvky (celkem 2):
Dalibor.Zahora, Homo.Pyratus
Uživatelský avatar
Michal_Wagner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3434
Registrován: 11 črc 2012, 12:48
Profese: Rebel
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 2834 poděkování
Dostal poděkování: 2190 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádosti o udělení banu - OT Brož

Příspěvek od Michal_Wagner »

1) Strana řekla (no strana, spíš lidi kteří ještě na forum chodí - což je vizitka RP mimochodem - konkrétně Ferjenčíka, kterej s tím kandidoval) že se nic neděje a všechno je OK - takže to budu respektovat.
2) Tak stejně ale strana řekla, že MB za jeho chování neodvolají z RK, takže já prostě nevidím jedinej důvod, proč ho banovat, nebo jakkoliv trestat -> strana toto chování považuje za STANDARD chování člena RK - takže co se po AO vlastně chce? Sorry.
3) Já se musím chovat předvídatelně jako správní orgán a pokud jedno chování nepotrestám, protože tak rozhodl nejvyšší orgán strany, rozhodně nemůžu totéž chování o x měsíců později trestat, protože mi to Ivan napíše do podatelny. Sorry.
4) A souhlasím s tím, že nejsem nestrannej - taky proto jsem se na to ve finále vykašlal. Jediný, co jsem chtěl je iniciovat mezi váma diskuzi - ale tolik lidí mi řeklo že jste **** oba dva a at se na vás vykašlu (přesněji že si mám dělat co chci, ale oni na to kašlou) - až jsem usoudil, že strana má (opět) pravdu. Sorry.

Jestli chcete mít připravený volby, prosím přestaňte laskavě řešit takovýhle šlemy! Já na jejich řešení fakt nemám ani chuť, ani náladu. Viz. podatelna MO a pětistránkovej šlem o pitomých krabicích. Děláte si to sami a pak chcete po AO aby to spravovalo? Ne, sorry, ne.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal_Wagner za příspěvek:
Homo.Pyratus
"Tvářnost lze začít měnit s jedinou květinou, ..." -- Velvyslanec Spock
Zamčeno

Zpět na „Administrativní odbor“