Žádosti o udělení banu - OT Brož

Administrativní odbor vede seznam členů a spravuje členské příspěvky, administruje a moderuje webovou diskuse včetně předsedání jednáním na Internetu.

Moderátor: Administrativní odbor

Homo.Pyratus
Příspěvky: 2403
Registrován: 09 led 2013, 12:19
Profese: Pyratství
Dal poděkování: 3025 poděkování
Dostal poděkování: 1008 poděkování

Re: Žádosti o udělení banu

Příspěvek od Homo.Pyratus »

Michal Wagner píše:Takže, dostal jsem od Vojty za úkol tuhle situaci vyřešit. Posledních 24 hodin jsem komunikoval s různými stranami a vyšlo mi tohle:

1) Odmítám být ovce a přijmout tvrzení že problém je Martin Brož. Souhlasím s tvrzením většiny, že Martin mluví sprostě, ale zato pravdu.
2) Většina lidí s kterými jsem se o situaci bavil, označila velice nevybíravými slovy obě strany.
3) Brože vytvořil Ivan a Ivana zase Brož - a já NEBUDU řešit osobní problémy dvou dospělých lidí - a to, že Ivan k problémům přistupuje tak, že je ignoruje situaci pochopitelně jedině zhoršuje a umožnilo aby spor vyeskaloval do rozměru, který reálně ohrožuje fungování strany


A abych to řekl tak nějak lidsky, už je mi z vás dvou na blití. Serete tuhle stranu přes šest měsíců, házíte to jeden na druhého, já jsem kvůli vám ublížil Gabriele a velká většina fora kvuli vám nechodí na forum. Pochopitelně nejen kvuli vám, ale já věřím, že spousta situací by se nestala, kdyby jste je vy dva nějak neiniciovali nebo nepodnítili. V současné době je pro mě přínosnější sledovat po čtvrté startrek, než jen myslet na stranu, protože je mi zle.

Nechce vás řešit vedoucí RK, nechce vás řešit vedoucí AO, a nebudu vás řešit ani já. Většina lidí na vašem místě by se styděla a zpytovala svědomí - za stav strany. Bartoš je ovšem takovej pokrytec, že si stav strany není ani ochotnej přiznat a o Martinovi radši ani nemluvím.

Nejjednoduším řešením je rezignace Ivana. středně složitým řešením je nějaký pokus o "vyříkání si" problému (ale je mi jasný že srab Ivan , kterej umí před problémama jen utíkat si najde výmluvu proto, proč tohle řešení neprovést) a nejsložitějším řešením je BAN Brochovi a následný rok anarchie.


Já na to mrdám ....
V jednoduchosti je genialita! Reseni velmi konstruktivni s tim OFFTOPICblbečkem ivankem.-)))
Uživatelský avatar
Radek.Holodnak
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2640
Registrován: 06 pro 2012, 20:51
Profese: filozofický antropolog
Bydliště: Žatec
Dal poděkování: 1397 poděkování
Dostal poděkování: 2076 poděkování

Re: Žádosti o udělení banu - OT Brož

Příspěvek od Radek.Holodnak »

CO TO ZASE JE???!!!

"1) Odmítám být ovce a přijmout tvrzení že problém je Martin Brož. Souhlasím s tvrzením většiny, že Martin mluví sprostě, ale zato pravdu."

Jaká většina? Já se snad už fakt p****u! MĚ SE NIKDO NA NIC NEPTAL! Tak jak můžeš mluvit o většině?!

Marnost nad marnost.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Radek.Holodnak za příspěvek:
Jakub.Stacke
Uživatelský avatar
Radek.Holodnak
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2640
Registrován: 06 pro 2012, 20:51
Profese: filozofický antropolog
Bydliště: Žatec
Dal poděkování: 1397 poděkování
Dostal poděkování: 2076 poděkování

Re: Žádosti o udělení banu - OT Brož

Příspěvek od Radek.Holodnak »

Ty, MW, kterej u lidí agituješ SZ, aby se nenechávali ovlivňovat židobolševickým předsednictvem, jsi manipulátorů král, neboť tvoje hodnocení je taková snůška manipulativních názorů, že se jen modlím, aby ho někdo nevzal jako relevantní zdroj...
Homo.Pyratus
Příspěvky: 2403
Registrován: 09 led 2013, 12:19
Profese: Pyratství
Dal poděkování: 3025 poděkování
Dostal poděkování: 1008 poděkování

Re: Žádosti o udělení banu - OT Brož

Příspěvek od Homo.Pyratus »

Radek Holodnak píše:CO TO ZASE JE???!!!

"1) Odmítám být ovce a přijmout tvrzení že problém je Martin Brož. Souhlasím s tvrzením většiny, že Martin mluví sprostě, ale zato pravdu."

Jaká většina? Já se snad už fakt p****u! MĚ SE NIKDO NA NIC NEPTAL! Tak jak můžeš mluvit o většině?!

Marnost nad marnost.
Ty si asi o sobe myslis ze si vetsina!!! Tak zacni premyslet proc ivan nechce odejit z kresla predsedy!!! i kdyby byl sebelepsi jak o nem tvrdite, ty OFFTOPICblbecku.-)))
Uživatelský avatar
Radek.Holodnak
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2640
Registrován: 06 pro 2012, 20:51
Profese: filozofický antropolog
Bydliště: Žatec
Dal poděkování: 1397 poděkování
Dostal poděkování: 2076 poděkování

Re: Žádosti o udělení banu - OT Brož

Příspěvek od Radek.Holodnak »

O většině má rozhodnout hlasování CF, ne pamflet Michala Wagnera. Čágo.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Radek.Holodnak za příspěvek:
Ondrej.Kallasch
Uživatelský avatar
ItoldYouSo7227
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2710
Registrován: 14 črc 2012, 00:45
Bydliště: London
Dal poděkování: 3183 poděkování
Dostal poděkování: 2614 poděkování

Re: Žádosti o udělení banu - OT Brož

Příspěvek od ItoldYouSo7227 »

Radek Holodnak píše:Jaká většina? Já se snad už fakt p****u! MĚ SE NIKDO NA NIC NEPTAL! Tak jak můžeš mluvit o většině?!
Michal se asi stale a docela kontroverzne odvolava na hlasovani o odvolani Broze z RK (v unoru tusim), ktery tesne neproslo. Je to tak?
Michal Wagner píše:2) Tak stejně ale strana řekla, že MB za jeho chování neodvolají z RK, takže já prostě nevidím jedinej důvod, proč ho banovat, nebo jakkoliv trestat -> strana toto chování považuje za STANDARD chování člena RK - takže co se po AO vlastně chce? Sorry.
Tim kontroverzne mam na mysli, ze tenkrat byla cela rada lidi, kteri jasne deklarovali, ze v tomto hlasovani hodnoti ciste jeho pusobeni v RK a nehodnoti jeho chovani. Vice Piratu usoudilo, ze Broze za jeho sprostotu odvolavat z RK nebudou - ze to s RK nesouvisi - cili jeho sproste chovani s tim nebudou spojovat.

Tudiz Michale ten argument je docela pochybny :-) A navic, s RK momentalni situace nijak nesouvisi. Nevim, jestli jsou resenim bany, ale jen vim, ze ten tvuj argument stoji na hodne slabych nohach... Zkus jinej ;-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi ItoldYouSo7227 za příspěvek:
Radek.Holodnak
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu
Homo.Pyratus
Příspěvky: 2403
Registrován: 09 led 2013, 12:19
Profese: Pyratství
Dal poděkování: 3025 poděkování
Dostal poděkování: 1008 poděkování

Re: Žádosti o udělení banu - OT Brož

Příspěvek od Homo.Pyratus »

Radek Holodnak píše:O většině má rozhodnout hlasování CF, ne pamflet Michala Wagnera. Čágo.
to CF urcite bude ty OFFTOPICblbečku.-)))
Uživatelský avatar
ItoldYouSo7227
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2710
Registrován: 14 črc 2012, 00:45
Bydliště: London
Dal poděkování: 3183 poděkování
Dostal poděkování: 2614 poděkování

Re: Žádosti o udělení banu - OT Brož

Příspěvek od ItoldYouSo7227 »

Radek Holodnak píše:O většině má rozhodnout hlasování CF, ne pamflet Michala Wagnera. Čágo.
Ano, tak by to bylo nejlepsi samozrejme. Mam na mysli zpresneni nebo zmenu pravidel, ktery ted existuji, ale ignoruji se, aby nas Martin Broz nahodou nesikanoval, kdybychom po nem chteli, aby se podle nich choval. Bud to zmente, nebo se podle toho ridte, jinak je to bordel.
Tito uživatelé poděkovali autorovi ItoldYouSo7227 za příspěvky (celkem 2):
Homo.Pyratus, Radek.Holodnak
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu
Uživatelský avatar
Michal_Wagner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3434
Registrován: 11 črc 2012, 12:48
Profese: Rebel
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 2834 poděkování
Dostal poděkování: 2190 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádosti o udělení banu - OT Brož

Příspěvek od Michal_Wagner »

Mluvím o jednání CF o odvolání MB z RK , kde se VETSINA STRANY vyjádřila tak, že jeho chování NENI proti stanovam etc. A protože ve stanovách je jasně napsáno, že člen RK má jít příkladem - logicky tedy chování MB spadá minimálně do "standardu". Jindro, je mě jednou co spousta lidí řeklo - Radek to říká jasně - zajímá ho JENOM názor většiny vyjádřený v hlasování + stanovy hovoří jasně. Ty si o tom mysli třeba že to bylo zmanipulovaný - je to platný? Je. Konec debaty.

A hlavně - vy se vůbec nesnažíte celou situaci nějak vyřešit nebo uklidnit. Snažíte se jen prosazovat svoji aniž by jste přemýšleli nad tím co to vytvoří. Co vlastně vy dva chcete? Vyhodit MB ze strany? Marnost...

Nebudu řešit MB, budu řešit volby. Nelíbí se vám to? Fakt mám řešit MB a neřešit volby? Přemýšlejte o tom...

A dál - na forum chodí asi tak 2% lidí ze strany - tak si už konečně uvědomte, že šlemisti, který opruzujou uplne vsude a svoje nazory pisou stale dokola jsou TAKE (nejenom) pricinou tohoto stavu fora - to vás nenapadám - to vás ZADAM a PROSIM, aby jste se zamysleli nad tím, co děláte, protože jestli se spolu nenaučíme komunikovat a budeme se k sobě chovat tak, jak zde:
Radek Holodnak píše:CO TO ZASE JE???!!!OFFTOPIC"1) Odmítám být ovce a přijmout tvrzení že problém je Martin Brož. Souhlasím s tvrzením většiny, že Martin mluví sprostě, ale zato pravdu."

Jaká většina? Já se snad už fakt p****u! MĚ SE NIKDO NA NIC NEPTAL! Tak jak můžeš mluvit o většině?!

Marnost nad marnost.
tak to nedotáhneme nikam. Třeba se milý Radku poser, ale mě laskavě suď až mě poznáš f2f. Sem moc zvedavej na tvoje ramena ;)
Radek Holodnak píše:Ty, MW, kterej u lidí agituješ SZ, aby se nenechávali ovlivňovat židobolševickým předsednictvem, jsi manipulátorů král, neboť tvoje hodnocení je taková snůška manipulativních názorů, že se jen modlím, aby ho někdo nevzal jako relevantní zdroj...
Ano, povídal jsem si s tebou v poště o tom, že jsi mladej, blbej a manipulovanej RP. A? Jo, jsem manipulátor, a? Tvoje osobní útoky mě nezajímají - tady se bavíme o MB ne o MW, tak neměň téma a nebud OT. Díky!
"Tvářnost lze začít měnit s jedinou květinou, ..." -- Velvyslanec Spock
Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Administrativní odbor
Příspěvky: 26171
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: politik, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 36936 poděkování
Dostal poděkování: 30070 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádosti o udělení banu - OT Brož

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Vážení, prosím moc to tu nerozflejmujte (tedy hlavně pokud nebudete mít co nového napsat, nepište), nebo vás vyhodím do vnitrostranické diskuze či podpalubí.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvky (celkem 3):
Michal_Wagner, Homo.Pyratus, Martin.Smida

Profil, Vedoucí AO; KaS, ZO; vedoucí MRT Demokracie v rezignaci
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“*
Podporuji myšlenky.

Zamčeno

Zpět na „Administrativní odbor“