To dela forum, ona na konec patri tecka a tu to ze zahadneho duvodu do URL nezahrnuje. Opravil jsem puvodni prispevek.Richard Jelinek píše:"Ve Wikipedii dosud neexistuje stránka se jménem Václav ..."Václav III. http://cs.wikipedia.org/wiki/V%C3%A1clav_III.
Václav IV. http://cs.wikipedia.org/wiki/V%C3%A1clav_IV.
Pozvánka - Politické spektrum...téma? Nuda v Brně
Moderátor: Odbor - medialni
Pravidla fóra
- Petr.Vileta
- Člen KS Plzeňský kraj
- Příspěvky: 31254
- Registrován: 22 črc 2009, 18:12
- Profese: Celkem Spokojený Důchodce
- Bydliště: Plzeň 2
- Dal poděkování: 27893 poděkování
- Dostal poděkování: 23762 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pozvánka - Politické spektrum - témata
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
- Mikulas.Ferjencik
- Mediální odbor
- Příspěvky: 14052
- Registrován: 24 dub 2009, 00:25
- Profese: poslanec, lektor kroužků zábavné logiky
- Bydliště: Choltice, okres Pardubice
- Dal poděkování: 11388 poděkování
- Dostal poděkování: 19571 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pozvánka - Politické spektrum...téma? Nuda v Brně
http://www.novinky.cz/domaci/246349-par ... itice.html
Vypadá to, že by to mohlo mít docela sledovanost.
Vypadá to, že by to mohlo mít docela sledovanost.
Pirátský poslanec za Pardubický kraj. mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770
- Martin Broz
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 9428
- Registrován: 08 črc 2009, 12:40
- Profese: SMRT MODERACI
- Bydliště: Internet
- Dal poděkování: 1529 poděkování
- Dostal poděkování: 5426 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pozvánka - Politické spektrum...téma? Nuda v Brně
Otazka personalniho obsazeni prezidetske funkce, pokud bude volena primo, je akademicka pokud nebudeme vsichni presne vedet co dotycna osoba smi, musi nebo muze delat a jak se nas to bude bezprostredne tykat.
Doposud navenek reprezentovala prezidentska figura zemi takovou jakou zeme navenek byla. A uznavam ze na oko neuveritelne verne.
Vlastnosti verne prave aroganci, vdecnosti, chaosu a vlezdoprdelstvi fantasticky reprezentovali po prevratu jak oba prezidenti, tak ti co je volili.
Vize duvery verejnosti v osobnost statecnou, slusnou, duveryhodnou, nepodjatou, neusluznou, vrelou a uprimnou vsak nesplnoval ani jeden. Reprezentovali nas jejich protiklady.
Presto, nebo prave proto, je cesky Svejk nejlepsim kandidatem na prezidentskou funkci a reprezentoval by nas lid verne, uprimne a bez kouzleni s hlasy poslancu a senatoru v kuloarech, mesice pred samotnou volbou.
Ze se cesko snazi vypadat lip nez veskutecnosti je, ze se o to snazi politici a ze to nema vyznam, je treba otevrene prijmout.
Obrazem doby jsou cesi moralne pokriveni, zli, neprejici, zavistivi a nemohouci. Zlodeji. Na vic, nez na posklebky, mlceni a remcani u piva si ale netroufneme.
Opet se ale rozhoduje o nas a bez nas. Nejsme takovi, jaci jsou nasi predstavitele. Jsme jini. Soucasny system dava vyhodu vyniknout zvracenym individuim, ktere odmitam respektovat.
Pirati prisli k politice nasilim. Neresili bychom nic, kdybychom sami nemuseli denne zvracet a rvat vzteky nad tim co se v nasi zemi deje.
100x dulezitejsi nez zaklinadlo ustavujici prezidenta zeme tim ci onym volebnim systemem, jsou vlastnosti ktere jsou nutne pro reprezentaci funkce, i te prezidetske.
Bojime se politiky a politku zbytecne. Primou volbou, bez medialni masaze bychom meli dat verejne najevo, komu verime a koho si vazime.
Nemame ale zadnou osobni zkusenost. Za strany, urady a volene zastupce hovori jejich mluvci, jako by sami nemeli odvahu se verejne osobne projevit.
A protoze vsichni v soucasnem systemu volime zastupce vlastniho hlasu, aniz bychom mohli hovorit sami, jen podle reklamy a billboardu, nebudeme respektovat za techto okolnosti zadnou zvolenou figuru.
Sam za sebe rikam, ze nerespektuji soucasny system, ktery umoznil zvoleni zasTupcu, kteri mluvi nasimi hlasy v rozporu s tim co slibovali behem voleb.
Podle me toto nemuze respektovat zadny svobodne myslici clovek.
Doposud navenek reprezentovala prezidentska figura zemi takovou jakou zeme navenek byla. A uznavam ze na oko neuveritelne verne.
Vlastnosti verne prave aroganci, vdecnosti, chaosu a vlezdoprdelstvi fantasticky reprezentovali po prevratu jak oba prezidenti, tak ti co je volili.
Vize duvery verejnosti v osobnost statecnou, slusnou, duveryhodnou, nepodjatou, neusluznou, vrelou a uprimnou vsak nesplnoval ani jeden. Reprezentovali nas jejich protiklady.
Presto, nebo prave proto, je cesky Svejk nejlepsim kandidatem na prezidentskou funkci a reprezentoval by nas lid verne, uprimne a bez kouzleni s hlasy poslancu a senatoru v kuloarech, mesice pred samotnou volbou.
Ze se cesko snazi vypadat lip nez veskutecnosti je, ze se o to snazi politici a ze to nema vyznam, je treba otevrene prijmout.
Obrazem doby jsou cesi moralne pokriveni, zli, neprejici, zavistivi a nemohouci. Zlodeji. Na vic, nez na posklebky, mlceni a remcani u piva si ale netroufneme.
Opet se ale rozhoduje o nas a bez nas. Nejsme takovi, jaci jsou nasi predstavitele. Jsme jini. Soucasny system dava vyhodu vyniknout zvracenym individuim, ktere odmitam respektovat.
Pirati prisli k politice nasilim. Neresili bychom nic, kdybychom sami nemuseli denne zvracet a rvat vzteky nad tim co se v nasi zemi deje.
100x dulezitejsi nez zaklinadlo ustavujici prezidenta zeme tim ci onym volebnim systemem, jsou vlastnosti ktere jsou nutne pro reprezentaci funkce, i te prezidetske.
Bojime se politiky a politku zbytecne. Primou volbou, bez medialni masaze bychom meli dat verejne najevo, komu verime a koho si vazime.
Nemame ale zadnou osobni zkusenost. Za strany, urady a volene zastupce hovori jejich mluvci, jako by sami nemeli odvahu se verejne osobne projevit.
A protoze vsichni v soucasnem systemu volime zastupce vlastniho hlasu, aniz bychom mohli hovorit sami, jen podle reklamy a billboardu, nebudeme respektovat za techto okolnosti zadnou zvolenou figuru.
Sam za sebe rikam, ze nerespektuji soucasny system, ktery umoznil zvoleni zasTupcu, kteri mluvi nasimi hlasy v rozporu s tim co slibovali behem voleb.
Podle me toto nemuze respektovat zadny svobodne myslici clovek.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin Broz za příspěvek:
- Petr Stehlik
- Martin Broz
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 9428
- Registrován: 08 črc 2009, 12:40
- Profese: SMRT MODERACI
- Bydliště: Internet
- Dal poděkování: 1529 poděkování
- Dostal poděkování: 5426 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pozvánka - Politické spektrum...téma? Nuda v Brně
Prej to bude legrace a vysilat se to bude 15teho. Ja bych chtel Ivanovi moc podekovat, protoze ten stres a nervy pred natacenim si malokdo z vas dokaze predstavit.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin Broz za příspěvky (celkem 4):
- Jakub.Michalek, Marcel.Kolaja, Filip.Krska, Mikulas.Ferjencik
-
Ivan.Bartos
- Předseda strany
- Příspěvky: 10141
- Registrován: 11 čer 2009, 09:44
- Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
- Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
- Dal poděkování: 4177 poděkování
- Dostal poděkování: 17096 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pozvánka - Politické spektrum...téma? Nuda v Brně
Byla to hustotka. Konzervativci to vzali rovnou od Masaryka, Narodní socialisti 2005 shodili předsedu a glorifikovali Pajoubka. Já jsem se docela bavil, tak to sand nebude vypadat divně. Řekl jsem pár zásadních věcí, par nesrozumitelných blbostí a dokonce jsem tam někde zahlásil: "Bum, bum, bum!". Takže asi dobrý 
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvky (celkem 11):
- Martin Broz, Adam.Soukal, Filip.Krska, Marcel.Kolaja, Petr Stehlik, Patrik.Dolezal, Tomas Babicky, Ondrej Benkovic, Jaroslav.Kucera, Petr.Karlik, Ondrej.Kallasch
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
ivan.bartos@pirati.cz
- Lukas.Findeis
- Komunální zastupitel/ka
- Příspěvky: 4889
- Registrován: 04 dub 2010, 15:47
- Profese: běžecký trenér
- Dal poděkování: 4617 poděkování
- Dostal poděkování: 4035 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pozvánka - Politické spektrum...téma? Nuda v Brně
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Findeis za příspěvky (celkem 2):
- Marcel.Kolaja, Petr.Karlik
735 07 66 99, zastupitel MČ Praha 12
běžecký trenér, Dornova metoda PLUS, Spirální stabilizace (SM systém)
běžecký trenér, Dornova metoda PLUS, Spirální stabilizace (SM systém)
- Ondrej.Kallasch
- Krajský zastupitel
- Příspěvky: 2033
- Registrován: 02 říj 2010, 13:37
- Profese: Integration Developer
- Bydliště: Pod Markétou 82, Praha 22 - Hájek
- Dal poděkování: 2509 poděkování
- Dostal poděkování: 2068 poděkování
Re: Pozvánka - Politické spektrum...téma? Nuda v Brně
Ivane dobře tyIvan Bartos píše:Byla to hustotka. Konzervativci to vzali rovnou od Masaryka, Narodní socialisti 2005 shodili předsedu a glorifikovali Pajoubka. Já jsem se docela bavil, tak to sand nebude vypadat divně. Řekl jsem pár zásadních věcí, par nesrozumitelných blbostí a dokonce jsem tam někde zahlásil: "Bum, bum, bum!". Takže asi dobrý
Telefon: 720474822 ondrej.kallasch@pirati.cz
člen zastupitelstva Hlavního Města Prahy a MČ Praha 22
předseda komise IT rady Hlavního Města Prahy
člen zastupitelstva Hlavního Města Prahy a MČ Praha 22
předseda komise IT rady Hlavního Města Prahy