Pozvánka - Politické spektrum...téma? Nuda v Brně
Moderátor: Odbor - medialni
Pravidla fóra
- Martin Broz
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 9428
- Registrován: 08 črc 2009, 12:40
- Profese: SMRT MODERACI
- Bydliště: Internet
- Dal poděkování: 1529 poděkování
- Dostal poděkování: 5426 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pozvánka - Politické spektrum...téma? Nuda v Brně
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin Broz za příspěvky (celkem 3):
- Filip.Krska, Marcel.Kolaja, Tomas.Vymazal
- Roman.Kucera
- Příspěvky: 15166
- Registrován: 14 zář 2010, 10:04
- Profese: IT
- Bydliště: Praha, Letná
- Dal poděkování: 9751 poděkování
- Dostal poděkování: 17930 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pozvánka - Politické spektrum...téma? Nuda v Brně
Když už tady hážeme jménama, rozhodně by bylo dobé o těch lidech zjistit jejich postoj k pirátským tématům. U Gotta a Nohavici to víme, víme to i u Svěráka 
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvek:
- Tomas.Vymazal
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
- Karel.Fuzik
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 3202
- Registrován: 27 čer 2009, 18:53
- Profese: Kolotočář
- Dal poděkování: 1441 poděkování
- Dostal poděkování: 1519 poděkování
Re: Pozvánka - Politické spektrum...téma? Nuda v Brně
A co se s prezidentským tématem poprat po pirátsku?
My (ČR) teď totiž máme prezidenty dva. Tím druhým je Herman Van Rompuy, prezident EU. Myslím, že ten by nám úplně stačil. Jednou mi někdo argumentoval, že prezident EU je problém. Není, problémem je 27 zbytečných hlav států, zvláště pak ta naše, zlodějská a asociální (sociálně vyloučená). Na mateřských se šetří a pak se prachy vyhazují na volbu a provoz dalšího šaška.
My (ČR) teď totiž máme prezidenty dva. Tím druhým je Herman Van Rompuy, prezident EU. Myslím, že ten by nám úplně stačil. Jednou mi někdo argumentoval, že prezident EU je problém. Není, problémem je 27 zbytečných hlav států, zvláště pak ta naše, zlodějská a asociální (sociálně vyloučená). Na mateřských se šetří a pak se prachy vyhazují na volbu a provoz dalšího šaška.
- Lukas.Findeis
- Komunální zastupitel/ka
- Příspěvky: 4889
- Registrován: 04 dub 2010, 15:47
- Profese: běžecký trenér
- Dal poděkování: 4617 poděkování
- Dostal poděkování: 4035 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pozvánka - Politické spektrum...téma? Nuda v Brně
To není tak úplně pravda. Prezident EU je nepřesný pojmenování pro předsedu Evropský rady. Pravomoci nemá prakticky žádný a prakticky jen organizuje zasedání a summity.Karel Fuzik píše:My (ČR) teď totiž máme prezidenty dva.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Findeis za příspěvek:
- Tomas.Vymazal
735 07 66 99, zastupitel MČ Praha 12
běžecký trenér, Dornova metoda PLUS, Spirální stabilizace (SM systém)
běžecký trenér, Dornova metoda PLUS, Spirální stabilizace (SM systém)
- Karel.Fuzik
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 3202
- Registrován: 27 čer 2009, 18:53
- Profese: Kolotočář
- Dal poděkování: 1441 poděkování
- Dostal poděkování: 1519 poděkování
Re: Pozvánka - Politické spektrum...téma? Nuda v Brně
To na mé tézi nic nemění. Pověřit předsedu vlády a občas něco podepsat, klást věnce a řečnit po silvestru může v pohodě taky.
- Lukas.Findeis
- Komunální zastupitel/ka
- Příspěvky: 4889
- Registrován: 04 dub 2010, 15:47
- Profese: běžecký trenér
- Dal poděkování: 4617 poděkování
- Dostal poděkování: 4035 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pozvánka - Politické spektrum...téma? Nuda v Brně
Karel Fuzik píše:To na mé tézi nic nemění. Pověřit předsedu vlády a občas něco podepsat, klást věnce a řečnit po silvestru může v pohodě taky.
Brooch píše:No moment.
Tak jak je to dnes ma prezident pomerne silnou ulohu.
Jmenuju napriklad je ty nejdůležitější: Jmenování do České národní banky a taky soudce a ústavní soudce.
Mě by to stačilo k tomu abych ovládl zemi.
735 07 66 99, zastupitel MČ Praha 12
běžecký trenér, Dornova metoda PLUS, Spirální stabilizace (SM systém)
běžecký trenér, Dornova metoda PLUS, Spirální stabilizace (SM systém)
- Petr.Vileta
- Člen KS Plzeňský kraj
- Příspěvky: 31254
- Registrován: 22 črc 2009, 18:12
- Profese: Celkem Spokojený Důchodce
- Bydliště: Plzeň 2
- Dal poděkování: 27893 poděkování
- Dostal poděkování: 23762 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pozvánka - Politické spektrum...téma? Nuda v Brně
Sice nevim , na koho se tva temer hystericka reakce vztahuje, ale me by se Marek Eben jako prezident libil.Martin Broz píše:Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
-
Ivan.Bartos
- Předseda strany
- Příspěvky: 10141
- Registrován: 11 čer 2009, 09:44
- Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
- Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
- Dal poděkování: 4177 poděkování
- Dostal poděkování: 17096 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pozvánka - Politické spektrum...téma? Nuda v Brně
Vystoupení v Politickém spektru trvá 5 minut. Už jsem dříve napsal, že jsem s tím kandidátem jen tak žertoval. Otázka pravděpodobně nebude na téma je prezidentnský úřad vůbec potřeba a kdo by byl nejlepší kandidát...Diskutujte pls konstruktivněji.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvky (celkem 2):
- Marcel.Kolaja, Tomas.Vymazal
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
ivan.bartos@pirati.cz
- Martin Broz
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 9428
- Registrován: 08 črc 2009, 12:40
- Profese: SMRT MODERACI
- Bydliště: Internet
- Dal poděkování: 1529 poděkování
- Dostal poděkování: 5426 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pozvánka - Politické spektrum...téma? Nuda v Brně
Kdyby stal v cele statu slusny, ematicky a sympaticky clovek, zmenila by rada z vas svuj postoj na funkci prezidenta.
Protoze to ale jeste dlouho bude byvaly ci soucasny politik, je jasne, ze bude skoro nemozne aby takovy byl.
Protoze to ale jeste dlouho bude byvaly ci soucasny politik, je jasne, ze bude skoro nemozne aby takovy byl.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin Broz za příspěvky (celkem 2):
- Marcel.Kolaja, Tomas.Vymazal
- Roman.Kucera
- Příspěvky: 15166
- Registrován: 14 zář 2010, 10:04
- Profese: IT
- Bydliště: Praha, Letná
- Dal poděkování: 9751 poděkování
- Dostal poděkování: 17930 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pozvánka - Politické spektrum...téma? Nuda v Brně
Přesně tak. U všech lidí je postoj k funkci nahrazen postojem k osobě. Je to normální, ale nás nedůstojnéMartin Broz píše:Kdyby stal v cele statu slusny, ematicky a sympaticky clovek, zmenila by rada z vas svuj postoj na funkci prezidenta.
Protoze to ale jeste dlouho bude byvaly ci soucasny politik, je jasne, ze bude skoro nemozne aby takovy byl.
BTW tohle tam můžeš říct taky, ty, kdož tam půjdeš
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvky (celkem 3):
- Marcel.Kolaja, Petr.Vileta, Tomas.Vymazal
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!