To vis, jsem jeste tak mlady a ve sve fazi "Bouře a touha".Ivan Bartos píše: Richarde, ty jsi nějak hrrr.
Pokud teda "ano" je vyreseno a jde jen o to "jak"... je tu spousta nevyresenych otazek (predpokladam primo voleneho prezidenta chceme):Toto vlákno není o tom, zda tam jít, či nikoliv, ale jak zaujmout a vhodně prezentovat pirátské myšlenky.
* chceme primo volenemu prezidentovi zvysit pravomoci? (ja bych rekl, ze pak ano, ale nevim jaky je postoj Piratu. Jaky je postoj?)
* chceme vubec post prezidenta jo/ne (ja teda primo voleneho ano, ale zaznelo tu i "na co prezident?" - takze?)
* pokud by primo voleny prezident mel vic pravomoci - odkud by je dostal? (ja bych jich cast capnul senatu, ale opet vubec neznam ofiko stanovisko Piratu)
No... nicmene jsem hrrr nelenil a proslidil weby KONS a CSNS 2005. Chci vedet co naseho predsedu ceka pri kolektivnim buleni malych stran:
CSNS 2005: Na webu jsem nenasel nic, ale mocny Google vyplivnul toto
Tyjo - tam jeste budes klabosit s Paroubkem.http://www.ceskapozice.cz/domov/politik ... i-paroubek:
A co Jiří Paroubek? Jelikož se jeho přestup do ČSNS 2005 kvapem blíží, i on by v jejích barvách mohl být důležitým aktérem v strategických hrách kolem podpory daných kandidátů pro prezidentskou volbu. Bude však záležet, kolik poslanců a senátorů se mu povede k národním socialistům převést. Pro Paroubka by bylo výhodnější, kdyby volba prezidenta probíhala i nadále v parlamentu. Tam by mohl jako poslanec ČSNS 2005 více zhodnotit svou politickou váhu a důležitost.
KONS:
Tam je to jasne:
http://www.konzervativnistrana.cz/stano ... kodit.html
Takze oponenti - asi. Bodet by byli "zasadnim odpurcem", kdyz je skoro kazdej pro:
http://www.ceskenoviny.cz/domov/zpravy/ ... sty/689655
Stejne si myslim, ze to bude neuveritelna saskarna. No snad z toho Ivane vymlatis co nejvic.
R.