Pozvánka - Politické spektrum...téma? Nuda v Brně

Mediální odbor působí v oblasti komunikace mezi stranou a veřejností, resp. sdělovacími prostředky; mediální odbor vydává tiskové zprávy a stanoviska strany, monitoruje média, propaguje akce strany atd.

Moderátor: Odbor - medialni

Zamčeno
Uživatelský avatar
Richard Jelinek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 76
Registrován: 02 čer 2009, 16:02
Profese: šéf
Bydliště: Praha 8, Kobylisy
Dal poděkování: 32 poděkování
Dostal poděkování: 111 poděkování

Re: Pozvánka - Politické spektrum...téma? Nuda v Brně

Příspěvek od Richard Jelinek »

Ivan Bartos píše:Tak co s tím. Do televize ano, ale to téma je bullshitové.
Ja se obavam, ze to tema je jeste ten nejmensi bullshit:
rádi bychom opět pozvali zástupce ČPS do Politického spektra.
...
Do pořadu dále zveme zástupce Konzervativní strany a ČSNS 2005. Moderuje Vladimír Kučera.
Rozumim tomu spravne?

http://cs.wikipedia.org/wiki/Konzervati ... C4%8Cesko)
http://cs.wikipedia.org/wiki/%C4%8Cesk% ... tick%C3%A1

Ja se teda omlouvam, pokud porusuji pravidla tohoto fora (jako ze ne vice slov za sebou velkym pismem), ale:

RUCE OD TOHO!

Myslim, ze Pirati nemaji za potreby lezt do zumpy, jenom protoze to pak bude v televizi. Ba naopak. To tam jako budou KONS, ČSNS 2005 a CPS? To smrdi! Proboha mam upalene nostrilky. Ja bych tam nesel, dokud take nepozvou minimalne (a ti to neprijmou) Humanisty, KDU-CSL a Zelenace.

Jinak to je perfektni terc pro "etablovane strany": "Podivejte se na ne, nacouni, pirati a ostatni ksindl - takove lide chteji primou volbu prezidenta..."

Ja bych se teda rad Mariky Sirakove zeptal jestli nepotrebuje poslat vetsi baleni Immodia.

R.

EDIT: Aby nedoslo k nejakemu fatalnimu nedorozumneni. Nejde o MUJ postoj k temto stranam. Jde o vnimani bezneho volice resp. co se mu dnes (bohuzel) muze nakdakat. Proto rikam: Pirati by se nemeli zucastnit v televizi diskuze, ktera ma jako tema "prima volba prezidenta" - t.j. tyka se to celeho naroda - a to by tam smazili 3 strany, ktere ve volbach dostali 0,08 - 0,02 a 0,8 procent hlasu -> 0,9% To je absurdni. Pokud by se diskuze ucastnila jeste minimalne jedna dalsi politicka strana ktera ma vetsi volitelskou bazi nez Pirati: samozrejme, okamzite bych tam sel.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Richard Jelinek za příspěvky (celkem 3):
Jakub.Michalek, Katerina.Marketa.Matouskova, Ondrej Benkovic
Uživatelský avatar
Zdenek.Stepanek
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 3519
Registrován: 25 črc 2009, 22:46
Profese: IT Expert
Bydliště: Varnsdorf
Dal poděkování: 1481 poděkování
Dostal poděkování: 3048 poděkování

Re: Pozvánka - Politické spektrum...téma? Nuda v Brně

Příspěvek od Zdenek.Stepanek »

To je samozrejme pravda.

IMHO jsme v pozici, kdy muzeme s diky odmitnout konfrontaci s jakymisi nevolitelnymy pa-stranami.

Na druhou stranu by to znamenalo, ze by je Ivan dokazal prevalcovat, pokud by ho k tomu moderator pustil. Takze neco jako: Zvitezili jsme nad davidem.
Nerušit, porušuju kopírovací monopol EMI Music...

Zdeněk Štěpánek, 774 415 269
„Stát vypíše nové daně, - Čech se bude dříti na ně,
Neb mu brání mozku lenost - vidět svoji zotročenost..“
F. Gellner
Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Příspěvky: 15166
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9751 poděkování
Dostal poděkování: 17930 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozvánka - Politické spektrum...téma? Nuda v Brně

Příspěvek od Roman.Kucera »

1. Jágruv vek vyhovuje, je mu 40 :-)
2. Bulšit to je, ale odmítnout je nebezpečné. Přestanou nás zvát do spektra, ale začnou nás zvát do hydeparku a OVM?
Každé zviditelnění je pro nás V CR zatim dobre. Nejsme bohuzel Berlin, i když samozřejmě "Ich bin Berliner" :-)
3. Politologové teoretici jsou spíš proti přímé volbě u nás. Praktici, kteří zažili minulou šaškárnu, jsou jednoznačně pro :-)

Asi jsem pro účast, mám to tak 0.6 ku 0.4
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Tomas Babicky
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 682
Registrován: 13 čer 2009, 20:51
Dal poděkování: 865 poděkování
Dostal poděkování: 246 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozvánka - Politické spektrum...téma? Nuda v Brně

Příspěvek od Tomas Babicky »

1) Když je to nuda v Brně tak ať tam jde Krtek :)
2) Volba prezidenta jednoznačně přímá, pokud chcete navrhovat kandidáty z řad umělců, tak si zajistěte napřed jejich souhlas :? .
Naposledy upravil(a) Tomas Babicky dne 27 zář 2011, 14:05, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Filip.Krska
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 2859
Registrován: 03 črc 2009, 13:10
Profese: Starší ing produktových zážitků Free SW
Bydliště: Třebíč, Kubišova 1169/3
Dal poděkování: 22413 poděkování
Dostal poděkování: 3247 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozvánka - Politické spektrum...téma? Nuda v Brně

Příspěvek od Filip.Krska »

Pokud budeme hlasat, ze Karel God je pirat, mame to overeno a chce byt s tim spojovan? Ja vim akorat, ze souhlasi s tim, ze nektere obchodni modely jsou zastarale...
Evangelista Festivalu svobodných filmů

Jabber status: Obrázek :: Git :: libre.fm :: ♡ Copyheart
Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Příspěvky: 15166
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9751 poděkování
Dostal poděkování: 17930 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozvánka - Politické spektrum...téma? Nuda v Brně

Příspěvek od Roman.Kucera »

Filip Krska píše:Pokud budeme hlasat, ze Karel God je pirat, mame to overeno a chce byt s tim spojovan? Ja vim akorat, ze souhlasi s tim, ze nektere obchodni modely jsou zastarale...
Řekl bych tam něco vtipného, třeba.
Pan (Mistr) Karel Gott se k nám nehlásí a možná o nás ani neví, ale my o něm a jeho pokrokových názorech víme a hlásíme se k nim.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvek:
Tomas.Vymazal
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Uživatelský avatar
Jaroslav.Kucera
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 4614
Registrován: 21 dub 2009, 15:19
Profese: Konfigurační inženýr/programátor
Bydliště: Mošnova 29, Brno
Dal poděkování: 7485 poděkování
Dostal poděkování: 1590 poděkování

Re: Pozvánka - Politické spektrum...téma? Nuda v Brně

Příspěvek od Jaroslav.Kucera »

Jágra pokud možno nezmiňujte. Jeho tatík je jedním z velkých sponzorů ODS a město Kladno jeho firmu dobře zásobuje zakázkami (čistota/nečistota je věcí názoru, důkazy nejsou). OFFTOPICJako hokejistu ho mám rád :)

Božského Káju by měl Ivan zkusit nejprve oslovit. Třeba by o tom začal i uvažovat. Rozhodně bych jej nezmiňoval jen tak. Pokud by kategoricky odmítl, navrhuji Milana Valacha, který, jak víte, právě přímou demokracii prosazuje.

člen KS Jihomoravský kraj, zakládající člen

Ivan.Bartos
Předseda strany
Příspěvky: 10141
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4177 poděkování
Dostal poděkování: 17096 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozvánka - Politické spektrum...téma? Nuda v Brně

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Richard Jelinek píše:
Ivan Bartos píše:
RUCE OD TOHO!

Myslim, ze Pirati nemaji za potreby lezt do zumpy, jenom protoze to pak bude v televizi. Ba naopak. To tam jako budou KONS, ČSNS 2005 a CPS? To smrdi! Proboha mam upalene nostrilky. Ja bych tam nesel, dokud take nepozvou minimalne (a ti to neprijmou) Humanisty, KDU-CSL a Zelenace.
Jinak to je perfektni terc pro "etablovane strany": "Podivejte se na ne, nacouni, pirati a ostatni ksindl - takove lide chteji primou volbu prezidenta..."
Ja bych se teda rad Mariky Sirakove zeptal jestli nepotrebuje poslat vetsi baleni Immodia.

R.
Richarde, ty jsi nějak hrrr. Toto jsme už diskutovali. Samozřejmě je Politické spektrum formát, kam chodí malé strany bulet.
Přesto jsem to tozvání zatím nikdy neodmítli a vždy jsme tam ukázali, že máme navrch.
Ve Spektru už jsem bys např s Johnem, Liškou, lidmi z KDU, Machem apod. (což nepovažuji za nějaký strike).
Jsme stále v pozici, že jakýkoliv mediální výstup je stále žádoucí. Jsme dokonce stále ve stádiu, že i negativní mediální zásah je pro nás přínosný, protože 80 procent lidí stále neví, že vůbec existujeme.

Řada lidí zná Piráty pouze a jedině díky tomuto programu.

Toto vlákno není o tom, zda tam jít, či nikoliv, ale jak zaujmout a vhodně prezentovat pirátské myšlenky.

Ostatní. Dost o Gottovi a Jágrovi (i kdž já začal) Politické spektrum neřešíme v MO Pracovní, ale to neznamená, že je to nějaká drbárna.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvky (celkem 3):
Karel.Fuzik, Tomas Babicky, Jaroslav.Kucera
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Uživatelský avatar
Karel.Fuzik
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 3202
Registrován: 27 čer 2009, 18:53
Profese: Kolotočář
Dal poděkování: 1441 poděkování
Dostal poděkování: 1519 poděkování

Re: Pozvánka - Politické spektrum...téma? Nuda v Brně

Příspěvek od Karel.Fuzik »

Já toho Gotta s Jágrem myslel jako příklad (volitelných lidí - nepolitiků), ne že by jsme se s nimi chtěli spojovat. Dobře se to na tom vysvětluje.
Předseda MS Ostrava. "Rozum nakonec vždycky zvítězí, jen co dorazí munice."
Chcete nějaký Bony, Marky? Nechcete? Tak co vlastně chcete . . .
Mumble status
Uživatelský avatar
Vaclav.Malek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 8117
Registrován: 12 čer 2009, 01:32
Profese: filozof času, meta-politik
Dal poděkování: 4877 poděkování
Dostal poděkování: 8527 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozvánka - Politické spektrum...téma? Nuda v Brně

Příspěvek od Vaclav.Malek »

Tjn... prezidentství nemá žádný velký význam. Reprezentovat může i ministr zahraničí nebo premiér a vetování zákonů? Stejně se dá přehlasovat a je tu senát... Nenapadá mě žádná situace kdy by se prezident hodil.
I když možná jako v minulosti při vypuknutí války se dočasně změní režim z demokracie na diktaturu a z prezidenta se stane hlavní velitel :)
Zamčeno

Zpět na „Mediální odbor“