Ja se obavam, ze to tema je jeste ten nejmensi bullshit:Ivan Bartos píše:Tak co s tím. Do televize ano, ale to téma je bullshitové.
Rozumim tomu spravne?rádi bychom opět pozvali zástupce ČPS do Politického spektra.
...
Do pořadu dále zveme zástupce Konzervativní strany a ČSNS 2005. Moderuje Vladimír Kučera.
http://cs.wikipedia.org/wiki/Konzervati ... C4%8Cesko)
http://cs.wikipedia.org/wiki/%C4%8Cesk% ... tick%C3%A1
Ja se teda omlouvam, pokud porusuji pravidla tohoto fora (jako ze ne vice slov za sebou velkym pismem), ale:
RUCE OD TOHO!
Myslim, ze Pirati nemaji za potreby lezt do zumpy, jenom protoze to pak bude v televizi. Ba naopak. To tam jako budou KONS, ČSNS 2005 a CPS? To smrdi! Proboha mam upalene nostrilky. Ja bych tam nesel, dokud take nepozvou minimalne (a ti to neprijmou) Humanisty, KDU-CSL a Zelenace.
Jinak to je perfektni terc pro "etablovane strany": "Podivejte se na ne, nacouni, pirati a ostatni ksindl - takove lide chteji primou volbu prezidenta..."
Ja bych se teda rad Mariky Sirakove zeptal jestli nepotrebuje poslat vetsi baleni Immodia.
R.
EDIT: Aby nedoslo k nejakemu fatalnimu nedorozumneni. Nejde o MUJ postoj k temto stranam. Jde o vnimani bezneho volice resp. co se mu dnes (bohuzel) muze nakdakat. Proto rikam: Pirati by se nemeli zucastnit v televizi diskuze, ktera ma jako tema "prima volba prezidenta" - t.j. tyka se to celeho naroda - a to by tam smazili 3 strany, ktere ve volbach dostali 0,08 - 0,02 a 0,8 procent hlasu -> 0,9% To je absurdni. Pokud by se diskuze ucastnila jeste minimalne jedna dalsi politicka strana ktera ma vetsi volitelskou bazi nez Pirati: samozrejme, okamzite bych tam sel.
