Stránka 5 z 5

Re: Navrhuji už nikdy v budoucnu neinvestovat do reklamy na

Napsal: 06 říj 2010, 12:51
od Jan.Podhajsky
sleduju nástup. tzn. prvni hodiny či dny po uveřejnění. FB to dycky vyhoupne čtenost článku hodně rychle nahoru, tak aby se ho uchvátil network efekt, tzn. rychlý šíření. Odhaduju, že cca 600 přečtení už zakládá solidní bázi pro dlouhodobý zvyšování čtenosti toho článku.

To by chtělo fakt statistiky v časovejch řadách, prostě kumulativní četnosti. Tam si myslim, že ten FB CPS efekt by byl jasně viditelnej.

Re: Navrhuji už nikdy v budoucnu neinvestovat do reklamy na

Napsal: 06 říj 2010, 13:13
od Martin Broz
To muzeme vydolovat. Ja se mrknu na ten posledni co FB CPS linkovala.

Ale mam jeden prima napad.

Re: Navrhuji už nikdy v budoucnu neinvestovat do reklamy na

Napsal: 06 říj 2010, 13:15
od Martin Broz
ODS, KDU, TOP09 ted pustili na FB reklamicku.
Doporucil bych vsem aby na ni klikali. Co klik to z jejich rozpoctu ubere od 60centu vejs a navic zvysi pocitadlo pro denni zobrazeni /narazi na limit.
Za par dni budou vyklikany. :-)

Re: Navrhuji už nikdy v budoucnu neinvestovat do reklamy na

Napsal: 06 říj 2010, 13:41
od Jan.Podhajsky
to by mohly zacit na FB na CPS profilu navrhovat "kolemjdouci". to klikani na reklamy konkurentu :)))

Re: Navrhuji už nikdy v budoucnu neinvestovat do reklamy na

Napsal: 06 říj 2010, 16:12
od Roman.Kucera
Martin Broz píše:ODS, KDU, TOP09 ted pustili na FB reklamicku.
Doporucil bych vsem aby na ni klikali. Co klik to z jejich rozpoctu ubere od 60centu vejs a navic zvysi pocitadlo pro denni zobrazeni /narazi na limit.
Za par dni budou vyklikany. :-)
Geniální! ;-)))

Re: Navrhuji už nikdy v budoucnu neinvestovat do reklamy na

Napsal: 11 říj 2010, 16:54
od jzvc
Michael Polak píše:Toto je silný a v podstatě nerealizovatelný požadavek - já sám se ze svého e-zine (viz signatura) v shareovacím odkazu pochopitelně odkazuju na stránku FB, kde je od nepřihlášených uživatelů očekávána registrace. (Současně je ovšem na té samé stránce i anti-FB ikonka :-).
Nejde o tvuj profil, jde o to, ze dost casto nekdo na dotaz odpovi odkazem na FB (typu kdy/kde je nejaka akce ...), pricemz nikde jinde odpovidajici informace neni, coz mi prijde jako kdyby vystrcil prostrednik. Variantne se tady probira cosi z FB a X lidi se pak pta vocogo, a odpovedi je jim opet odkaz na FB.

Re: Navrhuji už nikdy v budoucnu neinvestovat do reklamy na

Napsal: 09 lis 2010, 16:14
od Michael.Polak
http://www.pooh.cz/pooh/a.asp?a=2016590
No, dobře, Facebook představuje 23% zobrazení inzerce v USA. A co má být?

Cituji: A pokud jste si kdy na Facebooku nějakou reklamu koupili, tak víte, že během pár minut může prohučet jeden milion zobrazení. Prostě ani nemrknete a váš reklamní rozpočet je v tahu. S tradičně mizerným výsledkem samozřejmě.

http://www.tyinternety.cz/novinky/faceb ... rocne-2055
Facebook zobrazuje přes bilion reklam ročně

Přátelé.. opravdu tohle chceme podporovat ?

Re: Navrhuji už nikdy v budoucnu neinvestovat do reklamy na

Napsal: 12 lis 2010, 14:48
od Jan.Podhajsky
Michael Polak píše:http://www.pooh.cz/pooh/a.asp?a=2016590
No, dobře, Facebook představuje 23% zobrazení inzerce v USA. A co má být?

Cituji: A pokud jste si kdy na Facebooku nějakou reklamu koupili, tak víte, že během pár minut může prohučet jeden milion zobrazení. Prostě ani nemrknete a váš reklamní rozpočet je v tahu. S tradičně mizerným výsledkem samozřejmě.

http://www.tyinternety.cz/novinky/faceb ... rocne-2055
Facebook zobrazuje přes bilion reklam ročně

Přátelé.. opravdu tohle chceme podporovat ?
na FB se da dobre cilit. pokud si nekdo udela reklamu na obecny cilovce, tak mu tech milion zobrazeni fakt prohucet muze pomerne rychle. jakoze cilit se tam da dobre. taky zalezi na tom, jak mas postavenou kampan. daj se tam nastavit limity na zobrazeni. nejlip je, kdyz mas ob den novou reklamu na to samy. to pak trha rodidla :)