"Cesta kolem světa" - větší promo dílčích setkání

Mediální odbor působí v oblasti komunikace mezi stranou a veřejností, resp. sdělovacími prostředky; mediální odbor vydává tiskové zprávy a stanoviska strany, monitoruje média, propaguje akce strany atd.

Moderátor: Mediální odbor

Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 10308
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4199 poděkování
Dostal poděkování: 18242 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: "Cesta kolem světa" - větší promo dílčích setkání

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Antonin.Zapletal píše:mě by tahle aktivita taky zajímala. Celou dobu nic a když jsme si zvykli zvát hosty sami, najednou se má MO probudit a začít něco dělat? Není to divné? Spíš bych uvítal, kdyby MO bylo k dispozici hostiteli, v tomto případě kraji.
MO je a bylo kraji k dispozici vždy. V průběhu krajských voleb a dlouhodobě psavkyně doručují nad rámec nejen tiskové zprávy. Tuto iniciativu jsem vykopl mimo jiné proto, že jsou schůze akviziční v naší strategii je pomoc krajům definována s vysokou prioritou.

A jedna zásadní "sobecká":-) motivace. Vzhledem k tomu, že kraj "má prostě schůzi" RP kromě své každodenní agendy, která každýmu zabírá hodiny času, musí cestovat hodiny do kraje a zpět. Pokud je naším cílem efektivita, je jaksi žádoucí, když navíc ke všemu někdo jede 150km tam a zpět, aby měl tento náš "výdaj" patřičnou efektivitu. Za mě jednoduchý. Koho se toto vlákno netýká, může řešit aktuální potřebu jinde. Pokud tedy nějaká je.

Tak kdo ještě napíše něco, co s touto aktivitou nesouvisí?:-)

Naštěstí to jede dobře. Pozvánky vznikaji. Je vidět, že ti, kterýhch ze zpráva ve vlákně MEDIÁLÍNHO odboru týkala, se dle toho zařídili.
Děkuji. Vlákno zamykám.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvek:
Mikulas.Ferjencik
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Zamčeno

Zpět na „Mediální odbor“