Propagace PP-CZ - klipy na youtube.com

Mediální odbor působí v oblasti komunikace mezi stranou a veřejností, resp. sdělovacími prostředky; mediální odbor vydává tiskové zprávy a stanoviska strany, monitoruje média, propaguje akce strany atd.

Moderátor: Odbor - medialni

Odpovědět
Ales.Jakl
Předseda místního sdružení
Profese: řidič kamionu
Dal poděkování: 2063 poděkování
Dostal poděkování: 2260 poděkování

Propagace PP-CZ - klipy na youtube.com

Příspěvek od Ales.Jakl » 24 dub 2016, 19:32

Zdravím mediální odbor a všechny aktivní členy

Mám námět na užitečnou aktivitu k propagaci strany před volbami. Jelikož prostoru v mediích mnoho nedostáváme, je třeba podniknout aktivní kroky k oslovení voličů. Jak jinak než s využitím internetu.

Vyzývám členy, aby vymysleli scénář na klip a dali ho sem (do OT), nebo poslali mailem na mediální odbor. Nejlepší by asi bylo, kdybychom tomu dali formu soutěže. Nejlepší náměty by potom zrealizoval a natočil mediální odbor, nebo některá schopná krajská sdružení. V klipech bychom měli zábavnou formou prezentovat náš program a osobnosti, které chceme nabídnout.

Nějaké naše klipy už jsem zaregistroval, ale je toho strašně málo. Věřím, že jsme schopní něco zajímavého vytvořit. Finální verze klipů by se měly natočit nějak profesionálně, aby to slušně vypadalo(včetně slušné kamery a případných masek a kostýmů).

První vlastní neumělý pokus, další (vaše) už budou lepší.....nestyďte se a zkuste to. Z většího množství se něco vybere nebo zkombinuje.

OFFTOPICPirate: Ahoj slyšela si něco o Pirátské straně?
Mate: Vím, že existují. To je ale nějaká sranda ne?
Pirate: Nás zajímá, jestli o nás něco víte?
Mate: Tak kromě toho, že přepadáváte lodě a stahujete filmy nic moc...
Pirate: Ne, to je opravdická politická strana. Máme stoje zastupitele a senátory.
Mate: No moc nejste nikde vidět. A o čem to jako celý je?
Pirate: Hlavní téma je svobodný internet, transparentní veřejná správa. Jinak jsme taková liberální strana, nalevo od středu. Máme v programu taky zavedení VZP nebo legalizaci.
Mate: hjahjahu...tak to jste fakt nebezpečný. Zlegalizovat drogy a dávat lidem peníze jen tak?
Pirate: To půjde normálně, chce to si o tom něco přečíst. A předsedu znáte? Je takovej dredatej a má chraplák
Mate: Jo tak toho jsem viděla v televizi, to je sympaťák
Pirate: A chodíte prosím k volbám?
Mate: Jo byla jsem dvakrát, jednou VV a posledně Babiše, ale příště už nepůjdu, všichni lžou a kradou
Pirate: My ne. Prosazujeme transparenci, přímou demokracii a taky to sami praktikujeme
Mate: Hmm a jak?
Pirate: diskutujeme a hlasujeme na otevřeném internetovém fóru, máme trasparentní účet v bance, kde jsou vidět všechny naše transakce
Mate: to je sice zajímavý, ale mě nebaví tyhle internetové kecy, bavím se jen s kámošema na facebooku
Pirate: tam jsme taky
Mate: hele a když jste ti Piráti, nosíte taky bambitky
Pirate: někteří ano
Mate: hjahjahu….vy jste stejně jenom takový recesisti, děláte si lidí legraci!
Pirate: ten prvek srandy a experimentu tam určitě je, ale jinak to myslíme vážně. Ta strana má už 7letou historii a 400 členů. Hele tak se mrkni na náš facebook a web. Když tě to zaujme, tak se přihlaš na pirátské forum a můžeš nás chvíli sledovat. Za to nic nedáš.
Mate: já se teda mrknu, ale ze mě žádnýho piráta neuděláte. Já politice nerozumím.
Pirate: Ok, díky jde o to, že když se normální lidi na politiku vykašlou, tak to ovládnou šmejdi a kšeftmani. Měj se!
Předseda MS Tachovsko

Není větší potěšení pro ortodoxního....

Jeffrey, Harvey and The Joker

Don't worry, be heavy...

Odpovědět

Zpět na „Mediální odbor“