Tak promiň, jen 4,78 http://volby.cz/pls/ep2014/ep11?xjazyk=CZPetr.Bajgar píše:Milý Petře, nikdy jsem nechtěl být členem ČSSD, jenže tobě viditelně nemá smysl toto vysvětlovat. Nevím sice kde jsi nabral nebo si vysnil těch 4,8% ale případný pokles na 2,5% je procentuálně podobný jako z 30% na 14%.Petr.Vileta píše:Kdybys byl v ČSSD, asi bys musel skočit pod vlak. Ze 30 na 14, to je mnohem horší, než ze 4,8 na 2,5.
Pokles na polovinu u ČSSD znamená statisíce hlasů,,kdežto u Pirátů jde jen desetitisíce. Procenta jsou ošidné kritérium, mnohem lepší je absolutní počet hlasů. Srovnej
rok 2012 http://volby.cz/pls/kz2012/kz61?xjazyk= ... m=20121012
rok 2016 http://volby.cz/pls/kz2016/kz61?xjazyk= ... m=20161007