Když nevíš, tak mlč! a nezasírej tohle vláknoRoman.Kucera píše:Co s tím? Využít Sanep a nezasírat tohle vlákno.
Průzkumy by nám mohly být užitečné pokud bychom znaly přehledy za jednotlivé kraje a ne jen za celou republiku. Pak bychom mohli zaměřovat pozornost tam kde o nás lidé nevědí nebo se poučovat o činnosti v krajích ve kterých máme vyšší podporu. Praha je v tomto specifická a neopakovatelná. I když opravdu nevím kdo by toto zaměřování pozornosti případně za současného stavu PS dělal nebo aspoň měl dělat. RP ani RV to určitě nebude a jednotlivé KS se k odpovědnosti určitě taky nebudou hlásit nebo se stávajícím stavem cokoliv dělat.
Průzkumy by nám mohly být užitečné pokud by se nám někdy podařilo překonat 5%. Zatím však nic nenaznačuje že by se tak mohlo byť někdy v budoucnu stát.
Zatím totiž společně z vysoka kašleme jak na strategii tak na taktiku a o zpřehlednění našich silných a slabých stránek(SWOT) které by pro nás mohli být vodítkem pro další činnost si stále můžeme nechat jen zdát.
V podstatě jediné na čem vlastně systematicky někteří pracují je mediální šaráda a snaha vzbudit dojem o našich politických rádoby schopnostech.
Takže toto vlákno od jeho založení vlastně slouží jen k pohledu na případné výsledky volební loterie.