Naše průzkumy, aneb jak využít SANEP...

Mediální odbor působí v oblasti komunikace mezi stranou a veřejností, resp. sdělovacími prostředky; mediální odbor vydává tiskové zprávy a stanoviska strany, monitoruje média, propaguje akce strany atd.

Moderátor: Odbor - medialni

Odpovědět
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příspěvky: 21224
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: specialista pocitacove bezpecnosti
Bydliště: Praha, V Klaudu 42
Dal poděkování: 2361 poděkování
Dostal poděkování: 11863 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Naše průzkumy, aneb jak využít SANEP...

Příspěvek od Lukas.Novy »

Roman.Kucera píše:Před několika lety jsme se shodli, že ty průzkumy nestojej za zlámanou grešli a nebudem s nima ztrácet čas. Jó, to byly časy....
Link?
pani nováková povídala, že u vás na balkóně
sou furt ňáký kluci, kouřej a smějou se.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Fotku Stierlitze jako avatara mi zakazali, toz sem nahodil catvatara.
Petr.Bajgar
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7455
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
Dal poděkování: 6882 poděkování
Dostal poděkování: 3620 poděkování

Re: Naše průzkumy, aneb jak využít SANEP...

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Klidně ať si tady i jinde někteří dál lžou do kapsy. Žádný průzkum veřejného mínění nemůže nic změnit na tom, že I.Vašíček ani v druhém nebo možná už třetím období, kdy je místopředsedou RP nedokázal dát našemu politickému snažení potřebné podněty, postupy a směr, abychom nebyly jen marginální partičkou v české politice. Taky I.Bartoš opět nenaplnil očekávání a ani jako rádoby vedoucí MO nepřispěl ani ke zlepšení našeho mediálního obrazu a obecně jasnějšímu zdělování čím je naše společná Pirátská strana v politice užitečná našim spoluobčanům. Jeho svatba na 17.11. a následné mediální ohlasy jen potvrdila, že především ostatním I.B. pracuje stále a v podstatě na ničem jiném než na svém vlastním osobním mediálním zviditelňování. To že si opět bere za obhájce J.Podhajského, který býl svého času strůjcem našich prvních volebních selhání z pozice rádoby zázračného tzv.vedoucího MO před volbymy 2010 a jediné co jsme se od něj za pl roku jeho tzv. vedení MO dočkaly bylo, že chtěl po nás 30 mega za které prý nás tzv.mediálně udělá. Lobbystu blikacích okrádadel R.Kučeru nemá žádný smysl komentovat.

Naivita se kterou si volíme své rádoby vedoucí-představitele je skutečně stále až dětinská.

Přitom Pirátská strana jako taková a to především v ČR má skutečně obrovský potenciál, protože může a měla by hájit zájmy naprosté většiny spoluobčanů. Jenže teze kterou kdysi hlásal myslím, že J.Michálek nebo možná I.Bartoš, že nám nevadí když nám jiné strany upirátí náše programové cíle, jako by stále předurčovala zbavování se zodpovědnosti, že o tyto cíle chceme a budeme skutečně jako politicky schopná skupina spolupracujících členů PP-CZ usilovat. Průzkumy veřejného mínění mohu být sice nepřesné, stejně však nejsou rozhodující. Rozhodující jsou naše skutečné schopnosti součinnosti, sdílení a hlavně odhodlání ovlivňovat politiku v ČR. Zatím stejně jako v r.2009 jen systematicky promarňujeme potenciál, který Pirátská strana v ČR měla a stále má. Bylo a je především neschopností rádoby vedoucích představitelů které jsme si naivně volili, že jsme stále na úrovni Balbínovy poetické strany, místo abychom využívaly politický prostor, který díky naší neschopnosti využili podnikatelské projekty jako byly Veselé Veverky, TrOP 0,9% a následně Babišova galerka angažovaná do politiky.

Vážení kolegové Piráti měly bychom si přestat lhát a konečně si čestně přiznat, že naše naivita a politická neschopnost otevírá dveře dalším a dalším šmejdům opanujícím politiku v ČR.
Simona.Skorepova
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 1731
Registrován: 18 bře 2012, 14:16
Profese: maminka
Dal poděkování: 995 poděkování
Dostal poděkování: 1433 poděkování

Re: Naše průzkumy, aneb jak využít SANEP...

Příspěvek od Simona.Skorepova »

Petr.Bajgar píše:..., že jsme stále na úrovni Balbínovy poetické strany, místo abychom využívaly politický prostor, který díky naší neschopnosti využili podnikatelské projekty jako byly Veselé Veverky, TrOP 0,9% a následně Babišova galerka angažovaná do politiky.

Vážení kolegové Piráti měly bychom si přestat lhát a konečně si čestně přiznat, že naše naivita a politická neschopnost otevírá dveře dalším a dalším šmejdům opanujícím politiku v ČR.
Jo, Petře a to nemáme ani ty dvě hospody, jenom jednu pronajatou PICU a jednu OPICU.
JInak s tebou souhlasím a jdu se mrknout kolik členů si zavolilo ve volbě vedoucího ZO.
Edit: Výsledek mě překvapil, zlepšujeme se - už nevolí jen 50 členů, ale 60 z celých 450. Gratuluji. Jinak pro info OFFTOPICjá jsem nevolila a ani se nechystám v případě RV.
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 31254
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 27893 poděkování
Dostal poděkování: 23762 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Naše průzkumy, aneb jak využít SANEP...

Příspěvek od Petr.Vileta »

Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvky (celkem 2):
Filip.Krska, Pavel.Moravec
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
Petr.Bajgar
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7455
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
Dal poděkování: 6882 poděkování
Dostal poděkování: 3620 poděkování

Re: Naše průzkumy, aneb jak využít SANEP...

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Simona.Skorepova píše:Jo, Petře a to nemáme ani ty dvě hospody, jenom jednu pronajatou PICU a jednu OPICU.
JInak s tebou souhlasím a jdu se mrknout kolik členů si zavolilo ve volbě vedoucího ZO.
Edit: Výsledek mě překvapil, zlepšujeme se - už nevolí jen 50 členů, ale 60 z celých 450. Gratuluji. Jinak pro info OFFTOPICjá jsem nevolila a ani se nechystám v případě RV.
Jo to máš pravdu například v KS OLK viditelně nemají stálé místo k jednání ani po šesti letech od vzniku tamního KS a v dalších krajích to asi bude podobné.
To že se velice málo členů podílí na činnosti PS vnímám jako důsledek nekomunikace mezi vedením PS vedeními jednotlivých KS a vedeními KS se svými členy. V podstatě je tragické, že neumíme komunikovat-přenášet-sdílet informace ani mezi sebou natož s dalšími spoluobčany. Důsledkem je že ani po šesti letech neútočíme natož abychom překonaly hranici 5% a tedy nemáme šanci získat podporu od lidí kteří se bojí že volbou PS zahodí svůj hlas. Jediné čeho dosáhl I.Bartoš za pět let jeho předsednictví PS bylo získal pozornost medií ovšem jen pro sebe. To ale není jen jeho chyba on dělá jako mnoho jiných především to co je pro něho osobně užitečné.
Problém vidím v dlouholetém naprosto naivním spoléhání na činnost mediální místo normálně politicky vyjednávací.
Vpřed nás posunují spíš stateční a vytrvalí jednotlivci než naše vedení nebo schopnost normální politické součinnosti.
Jako například kolegové v ZO a pak jednotlivci roztroušení po všech krajích ČR
. Politická kultůra v ČR je prostě i po 26 letech tzv. svobody a demokracie stále spíš v plenkách než aby aspoň povyrostla do chlapeckých let a schopností.

Velice neblahá byla a v některých případech stále ještě je také činnost některých jednotlivců jako je například L.Nový, který dlouhodobě brzdil vývoj našich technických komunikačních prostředků, vypínal fórum, brzdil možnosti používání audiokonferenčního programu Mumble a nyní zavaluje fórum a KK + RK opakovanýmy často nesmyslnýmy podněty. To že se s L.Novým Pirátská strana pod vedením opět I.Bartoše nedokázala vypořádat ani po tom co L.Nový brutálně napadl a zmlátil P.Doležala, je nejen obludná neschopnost, ale také ukázka dosavadní politické nezralosti členů PS.

Podle šesti leté historie PS a několika víše uvedených příkladů soudím, že naši spoluobčané naprosto správně váhají s důvěrou v naší stranu a proto podpora od voličů dlouhodobě stagnuje daleko pod hranicí 5% potřebných abychom se mohli zařadit mezi aspoň potenciálně parlamentní strany a uvolňujeme tak naší neschopností prostor v politice několika zdejším šmejdostranám.
Uživatelský avatar
Pavel.Moravec
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 2749
Registrován: 27 dub 2011, 17:25
Profese: IT
Bydliště: Brno Bystrc
Dal poděkování: 12367 poděkování
Dostal poděkování: 5854 poděkování

Re: Naše průzkumy, aneb jak využít SANEP...

Příspěvek od Pavel.Moravec »

Petr.Bajgar píše:
Simona.Skorepova píše:Jo, Petře a to nemáme ani ty dvě hospody, jenom jednu pronajatou PICU a jednu OPICU.
JInak s tebou souhlasím a jdu se mrknout kolik členů si zavolilo ve volbě vedoucího ZO.
Edit: Výsledek mě překvapil, zlepšujeme se - už nevolí jen 50 členů, ale 60 z celých 450. Gratuluji. Jinak pro info OFFTOPICjá jsem nevolila a ani se nechystám v případě RV.
Jo to máš pravdu například v KS OLK viditelně nemají stálé místo k jednání ani po šesti letech od vzniku tamního KS a v dalších krajích to asi bude podobné.
To že se velice málo členů podílí na činnosti PS vnímám jako důsledek nekomunikace mezi vedením PS vedeními jednotlivých KS a vedeními KS se svými členy. V podstatě je tragické, že neumíme komunikovat-přenášet-sdílet informace ani mezi sebou natož s dalšími spoluobčany. Důsledkem je že ani po šesti letech neútočíme natož abychom překonaly hranici 5% a tedy nemáme šanci získat podporu od lidí kteří se bojí že volbou PS zahodí svůj hlas. Jediné čeho dosáhl I.Bartoš za pět let jeho předsednictví PS bylo získal pozornost medií ovšem jen pro sebe. To ale není jen jeho chyba on dělá jako mnoho jiných především to co je pro něho osobně užitečné.
Problém vidím v dlouholetém naprosto naivním spoléhání na činnost mediální místo normálně politicky vyjednávací.
Vpřed nás posunují spíš stateční a vytrvalí jednotlivci než naše vedení nebo schopnost normální politické součinnosti.
Jako například kolegové v ZO a pak jednotlivci roztroušení po všech krajích ČR
. Politická kultůra v ČR je prostě i po 26 letech tzv. svobody a demokracie stále spíš v plenkách než aby aspoň povyrostla do chlapeckých let a schopností.

Velice neblahá byla a v některých případech stále ještě je také činnost některých jednotlivců jako je například L.Nový, který dlouhodobě brzdil vývoj našich technických komunikačních prostředků, vypínal fórum, brzdil možnosti používání audiokonferenčního programu Mumble a nyní zavaluje fórum a KK + RK opakovanýmy často nesmyslnýmy podněty. To že se s L.Novým Pirátská strana pod vedením opět I.Bartoše nedokázala vypořádat ani po tom co L.Nový brutálně napadl a zmlátil P.Doležala, je nejen obludná neschopnost, ale také ukázka dosavadní politické nezralosti členů PS.

Podle šesti leté historie PS a několika víše uvedených příkladů soudím, že naši spoluobčané naprosto správně váhají s důvěrou v naší stranu a proto podpora od voličů dlouhodobě stagnuje daleko pod hranicí 5% potřebných abychom se mohli zařadit mezi aspoň potenciálně parlamentní strany a uvolňujeme tak naší neschopností prostor v politice několika zdejším šmejdostranám.
Hezky si tu brečíte jeden druhému na rameni. Jenže.. co s tím?
Bývalý správce @PiratiJMK i @PiratePartyCZ, bývalý člen KK.
Petr.Bajgar
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7455
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
Dal poděkování: 6882 poděkování
Dostal poděkování: 3620 poděkování

Re: Naše průzkumy, aneb jak využít SANEP...

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Pavel.Moravec píše:Hezky si tu brečíte jeden druhému na rameni. Jenže.. co s tím?
Pavle nešlo mi o to vybrečet se ale připomenout příčiny naší šestileté stagnace, která započala už v roce 2009 zvolením I.Bartoše předsedou a M.Zdražila, Adámka a Ferjenčíka místopředsedy RP.

Ptáš se co s tím?
Především je třeba si uvědomit odpovědnost kterou jsme na sebe přijetím členství v PS za vývoj PS a politiky ČR vlastně vzaly.

Je třeba skutečně začít spolupracovat a ne si na spolupráci jen hrát a formálně ji předstírat. Je třeba přestat si lhát do kapsy, že činnost AO nebo MO je činností celé naší strany. Činnosti naší strany je především činnost a součinností členů naší strany. Odbory nám mají sloužit k podpoře naší politické a vyjednávací činnosti a ne aby nám vládly a omezovaly nás v reálné politické-vyjednávací činnosti. (mohl bych to popsat podrobněji, toto však považuji za základ úspěchu)

PS: Nevadí až tolik že je nás málo, pokud budeme spolupracovat můžeme být velice politicky úspěšní a následně získávat další podporovatele naší politické činnosti.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Bajgar za příspěvek:
Pavel.Moravec
Uživatelský avatar
Mikulas.Ferjencik
Mediální odbor
Příspěvky: 14052
Registrován: 24 dub 2009, 00:25
Profese: poslanec, lektor kroužků zábavné logiky
Bydliště: Choltice, okres Pardubice
Dal poděkování: 11388 poděkování
Dostal poděkování: 19571 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Naše průzkumy, aneb jak využít SANEP...

Příspěvek od Mikulas.Ferjencik »

Petr.Bajgar píše:
Pavel.Moravec píše:Hezky si tu brečíte jeden druhému na rameni. Jenže.. co s tím?
Pavle nešlo mi o to vybrečet se ale připomenout příčiny naší šestileté stagnace, která započala už v roce 2009 zvolením I.Bartoše předsedou a M.Zdražila, Adámka a Ferjenčíka místopředsedy RP.

Já v roce 2009 místopředsedou zvolen nebyl, ani jsem nekandidoval...
Pirátský poslanec za Pardubický kraj. mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770
Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Příspěvky: 15166
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9751 poděkování
Dostal poděkování: 17930 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Naše průzkumy, aneb jak využít SANEP...

Příspěvek od Roman.Kucera »

Co s tím? Využít Sanep a nezasírat tohle vlákno.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvek:
Pavel.Moravec
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Petr.Bajgar
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7455
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
Dal poděkování: 6882 poděkování
Dostal poděkování: 3620 poděkování

Re: Naše průzkumy, aneb jak využít SANEP...

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Mikulas.Ferjencik píše: Já v roce 2009 místopředsedou zvolen nebyl, ani jsem nekandidoval...
Sorry, už jsem si vzpomněl, prvním místopředsedou byl vlastně na CF 2009 zvolen bývalý předseda Kamil Horký a to na pár měsíců než ho úplně eliminoval tehdejší protektor nad celou Pirátskou stranou J.Kadeřávek ml. společně s Mar.Brožem a několika dalšími rádoby geniálními jedinci.
Naposledy upravil(a) Petr.Bajgar dne 22 pro 2015, 09:47, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět

Zpět na „Mediální odbor“