Pyrát na tiskovkách NE!

Mediální odbor působí v oblasti komunikace mezi stranou a veřejností, resp. sdělovacími prostředky; mediální odbor vydává tiskové zprávy a stanoviska strany, monitoruje média, propaguje akce strany atd.

Moderátor: Mediální odbor

Odpovědět
Homo.Pyratus
Příspěvky: 2403
Registrován: 09 led 2013, 12:19
Profese: Pyratství
Dal poděkování: 3025 poděkování
Dostal poděkování: 1008 poděkování

Re: Pyrát na tiskovkách NE!

Příspěvek od Homo.Pyratus »

klidne to tak brat muzes, protoze ten maskot se foti a nataci jak s trenerem(predseda) ci s hraci(cleni) nebo s fanouskama(volici).-) dokonce chodi i do kabiny.-))) Takze nechapu proc bych nemohl byt na tiskovce mezi predsednictvem, kdyz tam muze sedet i neclen.-)
Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 10308
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4199 poděkování
Dostal poděkování: 18242 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pyrát na tiskovkách NE!

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Protože není důvod aby byl maskot v hlavní zpravodajství v televizi. Na tohle téma jsem měl po tvým přijetí krátkej proslov a myslel jsem, že to chápeš. Do role maskota jsi se sám delegoval. Teď si člen a trochu pokory a sdílení strategie akce (což tisková konference nakopnutí kampaně je) bys měl respektovat. Strategie zní: Vyžehlit mediálně pokřivenej orbaz Pirátů před většinovým (fuj!) voličem.

EDIT: Jsi schopnej nás dostat do blesku, ale když už se zadaří bejt v televizi se seriozním tématem, tak to prostě kazíš. Co víc k tomu říct.
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Homo.Pyratus
Příspěvky: 2403
Registrován: 09 led 2013, 12:19
Profese: Pyratství
Dal poděkování: 3025 poděkování
Dostal poděkování: 1008 poděkování

Re: Pyrát na tiskovkách NE!

Příspěvek od Homo.Pyratus »

bud konkretni, cim to kazim.-) i ty sis pral abych Maderu po 15min strelil do hlavy.-))) No a na zahajeni voleb by maskot chybet nemel.-) Takze kdybych prisel obleceny v civilu tak je vsechno v poho?!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Homo.Pyratus za příspěvek:
Josef.Kadlecek
Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 10308
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4199 poděkování
Dostal poděkování: 18242 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pyrát na tiskovkách NE!

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Víc konrétnější bejt nemůžu. Pokud nedokážeš pochopit, to co jsem v předchozích několika příspěvcích napsal, nech si to vysvětlit od někoho jiného.
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Homo.Pyratus
Příspěvky: 2403
Registrován: 09 led 2013, 12:19
Profese: Pyratství
Dal poděkování: 3025 poděkování
Dostal poděkování: 1008 poděkování

Re: Pyrát na tiskovkách NE!

Příspěvek od Homo.Pyratus »

Ivan Bartos píše:Protože není důvod aby byl maskot v hlavní zpravodajství v televizi. Na tohle téma jsem měl po tvým přijetí krátkej proslov a myslel jsem, že to chápeš. Do role maskota jsi se sám delegoval. Teď si člen a trochu pokory a sdílení strategie akce (což tisková konference nakopnutí kampaně je) bys měl respektovat. Strategie zní: Vyžehlit mediálně pokřivenej orbaz Pirátů před většinovým (fuj!) voličem.

EDIT: Jsi schopnej nás dostat do blesku, ale když už se zadaří bejt v televizi se seriozním tématem, tak to prostě kazíš. Co víc k tomu říct.
Ty jsi zase jen alkoholik co nas ani do toho blesku nedokaze dostat.-))) Ty "fuj" volici u me na ulici stoji i ve fronte, jak je dokazu oslovit ty ......-)))
Uživatelský avatar
Karel.Rada
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 708
Registrován: 12 srp 2013, 23:36
Profese: O
Dal poděkování: 1802 poděkování
Dostal poděkování: 1338 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pyrát na tiskovkách NE!

Příspěvek od Karel.Rada »

Jan Hruby píše:ti co tu proti me "zbrojej" se asi boji ze bych byl lepsi recnik nez oni nebo jim sebral pozornost?! je fakt smesny co Ivanek zalozil?! nedelal jsem zadny problemy! doufam ze priste nebudu muset strilet aby se pro maskota jedno misto uvolnilo.-)))
Myslím, že by bylo docela vtipné, kdybys na tiskovce vítal novináře a pak se posadil mezi ně. Ale sedět mezi předsednictvem už tak vtipně nevypadá. Trochu to schazuje to, co řečníci říkají. Nezůčastněnému divákovi to vtipné připadat nemusí.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Karel.Rada za příspěvky (celkem 4):
Roman.Kucera, Ivo.Vasicek, Daniel.Prim, Katerina.Marketa.Matouskova
Homo.Pyratus
Příspěvky: 2403
Registrován: 09 led 2013, 12:19
Profese: Pyratství
Dal poděkování: 3025 poděkování
Dostal poděkování: 1008 poděkování

Re: Pyrát na tiskovkách NE!

Příspěvek od Homo.Pyratus »

Karel Rada píše:
Jan Hruby píše:ti co tu proti me "zbrojej" se asi boji ze bych byl lepsi recnik nez oni nebo jim sebral pozornost?! je fakt smesny co Ivanek zalozil?! nedelal jsem zadny problemy! doufam ze priste nebudu muset strilet aby se pro maskota jedno misto uvolnilo.-)))
Myslím, že by bylo docela vtipné, kdybys na tiskovce vítal novináře a pak se posadil mezi ně. Ale sedět mezi předsednictvem už tak vtipně nevypadá. Trochu to schazuje to, co řečníci říkají. Nezůčastněnému divákovi to vtipné připadat nemusí.
Na tiskovce jsem samozrejme stal u vchodu a vital prichozi. jen nechapu proc me Miki hned posilal ven?!, kdyz uz tam byl Kosta. Rikam jsou to jeste deti.-))) a boji se o sve babovicky a hrady co si stavi na piskovisti nasi/vasi strany.-) nevim jestli si to cetl ale vise nekteri z neucastnenych divaku pisi ze se to libilo.-)))
Uživatelský avatar
Ivo.Vasicek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 7013
Registrován: 02 úno 2010, 22:50
Profese: manažer
Bydliště: 69615 Čejkovice, Bílovická
Dal poděkování: 10900 poděkování
Dostal poděkování: 11475 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pyrát na tiskovkách NE!

Příspěvek od Ivo.Vasicek »

Jan Hruby píše:klidne to tak brat muzes, protoze ten maskot se foti a nataci jak s trenerem(predseda) ci s hraci(cleni) nebo s fanouskama(volici).-) dokonce chodi i do kabiny.-))) Takze nechapu proc bych nemohl byt na tiskovce mezi predsednictvem, kdyz tam muze sedet i neclen.-)
To jo, ale když se hraje (tiskovka) tak maskot neleze na hřiště. Já si myslím, že tvá účast na TK je užitečná, ale jen pokud to má "režii". Nemůžeš si dělat co chceš, ostatně ani ostatní účastníci TK si nemohou dělat co je napadne, ale musí být jasné co kdy kdo v jakém pořadí řekne a kde kdo sedí.
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 10308
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4199 poděkování
Dostal poděkování: 18242 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pyrát na tiskovkách NE!

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Posílal tě ven, protože jsme chtěli ukázat do televize seriózní výstup a od počátku jsi měl na sobě kamery převážně ty. Ze 40 ti vteřinové reportáže je tam 15 vteřin něco s tebou, 20 vteřin Mikiho sdělení a 5 vteřin přejezd kamery. To že jsi maskot ve zpravodajství nebylo. Kdybys tam přišel bez propriet v jeanech a tričku a sednul si tam, pokud tě tiskovka zajímala, bylo by to cajk. Pokud máme možnost ovlivnit průběh našeho výstupu Piráta mořskýho jako maskota tam fakt nepotřebujeme. Jan Hrubý jako člen Pirátů je na tiskovce vítán, ovšem pokud se netýká jeho osoby, tak jako divák. Psal to i Roj.
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Homo.Pyratus
Příspěvky: 2403
Registrován: 09 led 2013, 12:19
Profese: Pyratství
Dal poděkování: 3025 poděkování
Dostal poděkování: 1008 poděkování

Re: Pyrát na tiskovkách NE!

Příspěvek od Homo.Pyratus »

me osoby se to tyka, jsem clenem pirate party.-) rad bych tu reportaz videl, jestli nejsi nahodou lhar.-)
Odpovědět

Zpět na „Mediální odbor“