Stránka 8 z 23
Re: Stanoviska programových garantů
Napsal: 17 kvě 2013, 21:30
od Adam.Skorepa
Klidně to i napíšu, ale nejdřív v neděli. Pokud to chceš dříve, poprosím Tě zase o sepsání celého vyjádření.
Re: Stanoviska programových garantů
Napsal: 17 kvě 2013, 21:37
od Lenka.Wagnerova
nemyslela jsem, že to budeš psát, spíš bych byla ráda, kdyby ses vyjádřil, zda, jak, prostě Tvůj názor. Ještě jsem to poslala klukům z RP, jestli oni něco na to. myslím, že by jinak docela stačil ten krátký výkřik, jak už jsme tam psali. Spíš to hodit na fb. ještě se domluvíme.
Re: Stanoviska programových garantů
Napsal: 19 kvě 2013, 07:47
od Jan.Nezhyba
Zdar ve spolek do předu zde hlásím že ve Středu bude stanovisko k POH (plán odpadového hospodářství)
dokument je připraven teď je v diskuzi v pracovní skupině
Zdar a sílu
H
Havíř-OFF
Re: Stanoviska programových garantů
Napsal: 19 kvě 2013, 23:45
od Lenka.Wagnerova
Tak tady je to stanovisko k Putnovi:
post214147.html#p214147
Česká pirátská strana vyjadřuje znepokojení nad prezidentovým vyjádřením, že nehodlá jmenovat Martina C. Putnu profesorem. Vzhledem k tomu, že Martin C. Putna vyhověl požadavkům akademické obce k udělení tohoto titulu, bylo by těžké najít obhajitelné důvody pro nečinnost prezidenta Miloše Zemana, kterou vnímáme jako svévolné a hrubé porušení akademických svobod a nakročení k totalitním praktikám.
Vyjádření prezidenta je nepřijatelné z hlediska respektu k autonomii univerzit, stejně jako z hlediska respektu k osobním svobodám, pokud je důvodem prezidentova postoje nesouhlas s orientací a soukromými aktivitami Martina C. Putny. Obsah a okolnosti výroku pana prezidenta v této věci jsou značně sporné rovněž z hlediska kultivovaného vystupování, které by mělo být u hlavy státu samozřejmostí.
Vydej to prosím hned/zítra. Díky moc.

Re: Stanoviska programových garantů
Napsal: 20 kvě 2013, 00:26
od Simona.Skorepova
Tak znovu, Lenko - pokud nefunguje MO, přestaň tlačit na Adama, má před zkouškami. Díky.
Re: Stanoviska programových garantů
Napsal: 20 kvě 2013, 15:07
od Vit.Konecny
Já Lenky stanovisko vydám, aby měl Adam čas se učit, když už oroduje i maminka.
Ale hned poté bych tady měl připravené stanovisko k programovému bodu Drogy, které měl dělat Michal Ketner (pěkně veřejně ho pokárám) a nakonec to psal Ivo Vašíček. Vydání bych viděl na zítra, pokud není fronta.
http://pad.pirati.cz/p/supkl
EDIT: Lenky stanovisko nevydám, protože to je fakt tak možná na facebook, ne?
Re: Stanoviska programových garantů
Napsal: 20 kvě 2013, 15:31
od Adam.Skorepa
Maminka sice oroduje, ale já si zvládnu čas zorganizovat sám, děkuji za starost a snahu mi ulevit od povinností.
Konopí vydám, do kontaktu dám pravděpodobně někoho z předsednictva, když k danému bodu zatím není garant. Putnu nechám Víťovi.
Re: Stanoviska programových garantů
Napsal: 20 kvě 2013, 15:34
od Dalibor.Zahora
Zeman filuta opět upřesnil důvody:
Prezident Miloš Zeman důrazně popřel, že by blokoval jmenování Martina C. Putny profesorem kvůli jeho sexuální orientaci. "Samozřejmě ne. Já plně respektuji právo na sexuální orientaci. Ale něco jiného je pochodovat v Praze s nápisem, cituji - katolické buzny zdraví Bátoru," řekl Zeman při příchodu na Žofínské fórum.
Zemanova mluvčí Hana Burianová iDNES.cz řekla, že vyjádření prezidenta pro Českou televizi nebylo správně pochopeno. Prezidentu Zemanovi podle ní vadí styl Putnova vystupování, rozhodně ne jeho sexuální orientace.
Zdroj:
http://zpravy.idnes.cz/zeman-respektuje ... domaci_kop
Dávam to sem, aby to nezapadlo a jestli to nechcete jeste aktualizovat, upravit.
Re: Stanoviska programových garantů
Napsal: 20 kvě 2013, 16:19
od Adam.Skorepa
Re: Stanoviska programových garantů
Napsal: 20 kvě 2013, 21:03
od Lenka.Wagnerova
Konopí je super, ale opravdu nechápu, kdo a na základě čeho stanovil, jak dlouhé má být stanovisko. Stanovisko lze vyjádřit i holou větou, když na to přijde. MO je na odstřel, a to při vší úctě a vděčnosti Adamovi, že vše tak skvěle zvládá i ve zkouškovém období.
jen mě teď tak napadá (neberte si to nikdo osobně), že strana, která stojí na studentech, je ve zkouškovém období naprosto odepsaná.
A ještě ta pravidla...