Volební spot
Moderátor: Odbor - medialni
Pravidla fóra
- Lukas.Novy
- Příspěvky: 21224
- Registrován: 02 črc 2009, 22:45
- Profese: specialista pocitacove bezpecnosti
- Bydliště: Praha, V Klaudu 42
- Dal poděkování: 2361 poděkování
- Dostal poděkování: 11863 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Volební spot
J. Podhajsky souhlasi s mym nazorem, nechte netlacte to zatim public, prijde za 2 hodky, Patriku mohl bys stopit to video z webu?
- Martin Broz
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 9428
- Registrován: 08 črc 2009, 12:40
- Profese: SMRT MODERACI
- Bydliště: Internet
- Dal poděkování: 1529 poděkování
- Dostal poděkování: 5426 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
-
Patrik Lisanik
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 366
- Registrován: 21 dub 2009, 21:21
- Profese: IT
- Bydliště: Český Krumlov
- Dal poděkování: 10 poděkování
- Dostal poděkování: 78 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Volební spot
Tak když to dám sem, předpokládm, že to je jen pro interní čumendu a ne že to hned někdo pere ven. S tím souhlasím, že to měl schválit "šéf kampaně", ikdyž si myslím, že tohle video nepůjde do TV.
Pokud to už ale někdo pustil ven..., ...jukám na FB, njn škeří se tam Pir8
, tak je nesmysl to stahovat. Lukáši ty nevíš, že sdílení nejde zastavit?
Příště ale piráti, trošku míň hrrr, protože šéf má vždycky pravdu...
Pokud to chcete na naše YT, ať mě někdo kontaktuje, připravím kvalitnější divx verzi..
Pokud to už ale někdo pustil ven..., ...jukám na FB, njn škeří se tam Pir8
Příště ale piráti, trošku míň hrrr, protože šéf má vždycky pravdu...
Pokud to chcete na naše YT, ať mě někdo kontaktuje, připravím kvalitnější divx verzi..
CyboPat (http://www.cybopat.net) | Pirátské materiály: http://www.cybopat.net/cps
- Lukas.Novy
- Příspěvky: 21224
- Registrován: 02 črc 2009, 22:45
- Profese: specialista pocitacove bezpecnosti
- Bydliště: Praha, V Klaudu 42
- Dal poděkování: 2361 poděkování
- Dostal poděkování: 11863 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Volební spot
Vsichni az na jednu identitu (a ta to imho smaznula) linkovali na http://fb.krtek.net/t1k90n a tam sdileni samozrejme zastavit jde:)Patrik Lisanik píše:Tak když to dám sem, předpokládm, že to je jen pro interní čumendu a ne že to hned někdo pere ven. S tím souhlasím, že to měl schválit "šéf kampaně", ikdyž si myslím, že tohle video nepůjde do TV.
Pokud to už ale někdo pustil ven..., ...jukám na FB, njn škeří se tam Pir8, tak je nesmysl to stahovat. Lukáši ty nevíš, že sdílení nejde zastavit?
![]()
-
Patrik Lisanik
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 366
- Registrován: 21 dub 2009, 21:21
- Profese: IT
- Bydliště: Český Krumlov
- Dal poděkování: 10 poděkování
- Dostal poděkování: 78 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Volební spot
OK, takže znova POUZE INTERNĚ!
http://www.cybopat.net/flv/flvplayer.ph ... nu_preview
http://www.cybopat.net/flv/flvplayer.ph ... nu_preview
CyboPat (http://www.cybopat.net) | Pirátské materiály: http://www.cybopat.net/cps
- Lukas.Novy
- Příspěvky: 21224
- Registrován: 02 črc 2009, 22:45
- Profese: specialista pocitacove bezpecnosti
- Bydliště: Praha, V Klaudu 42
- Dal poděkování: 2361 poděkování
- Dostal poděkování: 11863 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Volební spot
Dik! Na puvodni adresu prosim jenom neco prdni (obrazek, popr. 5 sekund ochutnavku apod.) at muzu ten odkaz z FB zase nasmerovat zpet, muze byt?
-
Patrik Lisanik
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 366
- Registrován: 21 dub 2009, 21:21
- Profese: IT
- Bydliště: Český Krumlov
- Dal poděkování: 10 poděkování
- Dostal poděkování: 78 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Volební spot
OK, na původním odkazu:Lukas Novy píše:Dik! Na puvodni adresu prosim jenom neco prdni (obrazek, popr. 5 sekund ochutnavku apod.) at muzu ten odkaz z FB zase nasmerovat zpet, muze byt?
http://www.cybopat.net/flv/flvplayer.ph ... _je_ke_dnu
funguje jen asi 12 sek ukázka
CyboPat (http://www.cybopat.net) | Pirátské materiály: http://www.cybopat.net/cps
- Lukas.Novy
- Příspěvky: 21224
- Registrován: 02 črc 2009, 22:45
- Profese: specialista pocitacove bezpecnosti
- Bydliště: Praha, V Klaudu 42
- Dal poděkování: 2361 poděkování
- Dostal poděkování: 11863 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
- Adam.Soukal
- Příznivec Pirátů – Plzeňský kraj
- Příspěvky: 4075
- Registrován: 05 črc 2009, 12:49
- Profese: právník
- Dal poděkování: 1940 poděkování
- Dostal poděkování: 2698 poděkování
Re: Volební spot
Hmm, tak budeme čekat na to, až se stvoří dvě videa za celou dobu a s tím oslníme celý svět. Já zapomněl, že o pirátech každý ví, takže si můžeme dovolit mít ten luxus a o nás nevypustit ani pitomé video.
- Martin Broz
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 9428
- Registrován: 08 črc 2009, 12:40
- Profese: SMRT MODERACI
- Bydliště: Internet
- Dal poděkování: 1529 poděkování
- Dostal poděkování: 5426 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Volební spot
Zeptej se na duvody. Treba ti novy Lukas misto hackovani prozradi i podstatu celeho toho cirkusu.