Stránka 7 z 26
Re: Volební spot
Napsal: 02 zář 2009, 22:02
od Jiri.Rezek
no pole vobrázků to bude mazeec

Re: Volební spot
Napsal: 02 zář 2009, 22:09
od Kamil Horky
Patrik Lisanik píše:
Ty ovečky se ti vážně líbí?

Mě ne. Nápad dobrý, ale to provedení průměrné.
Ten druhý klip je o milion procent lepší, nějak tak by mohl být ten minutový.. nebo se mi spíše líbí takovýto styl "zpovídání":
http://www.stream.cz/video/138/281804-i ... ej-brousek
hodnotil jsem jen nápad a způsob provedení, provedení je spíše podprůměrné, od tebe čekám lepší.
Re: Volební spot
Napsal: 03 zář 2009, 08:41
od Ondrej.Polansky
Patriku, tohle bude síla, už se těším na final verzi.
Ideálně, kdyby ta už byla zkombinovaná s naší novou hymnou, ale předpokládám, že pěvecký sbor po ruce nikdo nemáte, že?

Re: Volební spot
Napsal: 03 zář 2009, 15:14
od Petr.Kapounek
lidi jsou zvyklí na xichty. místo té umělé pirátské tvářičky bych dal kamilům obličej

jinak to vypadá nadějně
Re: Volební spot
Napsal: 03 zář 2009, 15:16
od Lukas.Novy
Petr Kapounek píše:lidi jsou zvyklí na xichty. místo té umělé pirátské tvářičky bych dal kamilům obličej

naopak fotky tech zvirat vymenit za karikatury:)
Re: Volební spot
Napsal: 03 zář 2009, 15:47
od Jiri.Rezek
nene, pirátskej vogbličej nechat..a paruba s Myrkem taky..takto to nemá chybu...už vidim, že budu uchcávat,až na to budu koukat

Re: Volební spot
Napsal: 06 zář 2009, 15:16
od Patrik Lisanik
Re: Volební spot
Napsal: 06 zář 2009, 15:18
od Adam.Soukal
To je bombaaaa

Hnedka to házím, kam jen to půjde

Re: Volební spot
Napsal: 06 zář 2009, 15:21
od Jiri.Rezek
Re: Volební spot
Napsal: 06 zář 2009, 15:28
od Adam.Soukal
Šel by z toho udělat normální video odkaz? aby se to dalo šířit na krajských webech a na FB?