Stránka 6 z 26

Re: Volební spot

Napsal: 01 zář 2009, 10:42
od Jaroslav.Kucera
Xichtovej udělejte ten minutový.

Re: Volební spot

Napsal: 01 zář 2009, 14:40
od Petr.Kapounek
Adam Soukal píše:Tam bude rozporů mraky. Dálnice máme taky jako stát právě kvuli nehospodárnosti jedny z nejdražších v Evropě, takže by naopak bylo možno udělat víc než těch 650km za rok. Stejně tak nemocnice a přístroje méně kvalitní ale více drahé. Tohle je spíš otázka srovnání a zaujetí pro voliče. Ceny vlaků ověřit na celý vozový park čd to se ani nedá spočítat.
650 přeškrnout a vedle napsat "minimálně 1000km" :-)

Poslat dosluhujicí politiky na dlouhý výlet: GENIÁLNÍ :D
Lubomir Kubat píše:Naše logo v rohu jako vodoznak by bylo super, když tam bude po celou dobu kdy tam nebude logo ve větším provedení.
tak tak...
Jiri Rezek píše:Jj, o hlasu jsme přemýšleli. Napadl nás např ten novinář Hoffman :) ale ten má moc medovej hlásek....
No právě. Myslím že je to dobrej nápad...
Lubomir Kubat píše:ten text že požadujeme "povinné zveřejňování smluv státu a soukromých firem" (nebo jak to tam přesně je) bych oprosti o ty soukromé firmy, nechal tam jenom ten stát, něco jako "povinné zveřejňování všech smluv státu a veřejných institucí". ty soukromé firmy tam mohou být vyloženy nejednoznačně
taktéž souhlas

Re: Volební spot

Napsal: 01 zář 2009, 21:39
od Patrik Lisanik
Kamil Horky píše:Patrik: klipy musí být přesně 2, jeden minutový a jeden dvouminutový. Chybí mi tam naše ksichty, bez nich to bude hovno muzika. Chtělo by to natočit alespoň 15 vteřin s námi a přidat je tam.
V tom případě Broadcast akorát vyměňte na Youtube, protože to není klip pro "volící většinu".
Ten klip ztratí koule když tam budou chsichty. Jak už tu někdo řekl, ten je o myšlence a jedině co ji může ještě z lidského hlediska podpořit je kvalitní hlas. Víc nic.
Nebo máte v těch 15 vteřinách něco tak zásadního na srdci? Pak by ste to tedy měli prezentovat kompletně ve 2 minutách, za 15 sek toho moc nestihnete.
Už vidím jak "trojlístek" radostně krátí 15 vteřin textů, aby se tam na 3 vteřiny mihlo 5 chsichtů :D
To už spíš teda využijte tu minutu a odpovězte stylem "Otázka v textu" + slovem, střih na člověk - jeho odpověď. Ale asi jen jeden člověk (předpokládám předseda nebo J.K), víc toho lidi nepoberou, aby ještě v té minutě se mu střídalo 5 chsichtů.

Re: Volební spot

Napsal: 02 zář 2009, 09:41
od Kamil Horky
zkusme si vzít příklad z ostatních stran, podívat se, co se nám líbí a podobně.

Re: Volební spot

Napsal: 02 zář 2009, 09:44
od Jiri.Kaderavek
Tváře v broadcastu považuji za rušící prvek. Ten klip má donutit k zamyšlení se.

Re: Volební spot

Napsal: 02 zář 2009, 09:48
od Kamil Horky
Svobodní to mají udělané clekem pěkně, jen je třeba vyměnit ty xichty a slova za naše. Víkend s kamerou a je to hotové.
A mají i jeden ve stylu našeho broadcastu

http://www.youtube.com/watch?v=5CCiTRGdkhk
http://www.youtube.com/watch?v=hBnfWB8d4q8



doporučuji našemu týmu kreativců si z toho vzít příklad, ty ovečky jasně ukazují, co všechno je možné.

Re: Volební spot

Napsal: 02 zář 2009, 15:53
od Patrik Lisanik
Jiri Kaderavek píše:Tváře v broadcastu považuji za rušící prvek. Ten klip má donutit k zamyšlení se.
Já vůbec ani nepomyslel dávat xichty do Broadcastu :D , ale ten druhý spot s texty z dílny "tří králů".

Re: Volební spot

Napsal: 02 zář 2009, 16:15
od Jiri.Rezek
Tak, teď budu prudit: :)
Broochu, vokážeš nám už svůj klip?
Patriku: Japa to vypadá s lodičkama? :D

Do klipu vo korupci bych xichty nedíval. Lidi na ně nejsou zvědavý. zajímaj je "šokující fakta", kterých je tam dost :)

Re: Volební spot

Napsal: 02 zář 2009, 16:40
od Martin Broz

Re: Volební spot

Napsal: 02 zář 2009, 21:03
od Patrik Lisanik
Kamil Horky píše:Svobodní to mají udělané clekem pěkně, jen je třeba vyměnit ty xichty a slova za naše. Víkend s kamerou a je to hotové.
A mají i jeden ve stylu našeho broadcastu

http://www.youtube.com/watch?v=5CCiTRGdkhk
http://www.youtube.com/watch?v=hBnfWB8d4q8



doporučuji našemu týmu kreativců si z toho vzít příklad, ty ovečky jasně ukazují, co všechno je možné.
Ty ovečky se ti vážně líbí? :D Mě ne. Nápad dobrý, ale to provedení průměrné.
Ten druhý klip je o milion procent lepší, nějak tak by mohl být ten minutový.. nebo se mi spíše líbí takovýto styl "zpovídání":
http://www.stream.cz/video/138/281804-i ... ej-brousek

Lodičky cUming (maybe) soon :D
1.jpg
1.jpg (22.34 KiB) Zobrazeno 673 x
2.jpg
2.jpg (26.72 KiB) Zobrazeno 672 x
3.jpg
3.jpg (20.21 KiB) Zobrazeno 674 x
4.jpg
4.jpg (25.59 KiB) Zobrazeno 674 x
5.jpg
5.jpg (17.63 KiB) Zobrazeno 675 x
6.jpg
6.jpg (28.7 KiB) Zobrazeno 674 x