Re: Volební spot
Napsal: 01 zář 2009, 10:42
Xichtovej udělejte ten minutový.
650 přeškrnout a vedle napsat "minimálně 1000km"Adam Soukal píše:Tam bude rozporů mraky. Dálnice máme taky jako stát právě kvuli nehospodárnosti jedny z nejdražších v Evropě, takže by naopak bylo možno udělat víc než těch 650km za rok. Stejně tak nemocnice a přístroje méně kvalitní ale více drahé. Tohle je spíš otázka srovnání a zaujetí pro voliče. Ceny vlaků ověřit na celý vozový park čd to se ani nedá spočítat.
tak tak...Lubomir Kubat píše:Naše logo v rohu jako vodoznak by bylo super, když tam bude po celou dobu kdy tam nebude logo ve větším provedení.
No právě. Myslím že je to dobrej nápad...Jiri Rezek píše:Jj, o hlasu jsme přemýšleli. Napadl nás např ten novinář Hoffmanale ten má moc medovej hlásek....
taktéž souhlasLubomir Kubat píše:ten text že požadujeme "povinné zveřejňování smluv státu a soukromých firem" (nebo jak to tam přesně je) bych oprosti o ty soukromé firmy, nechal tam jenom ten stát, něco jako "povinné zveřejňování všech smluv státu a veřejných institucí". ty soukromé firmy tam mohou být vyloženy nejednoznačně
V tom případě Broadcast akorát vyměňte na Youtube, protože to není klip pro "volící většinu".Kamil Horky píše:Patrik: klipy musí být přesně 2, jeden minutový a jeden dvouminutový. Chybí mi tam naše ksichty, bez nich to bude hovno muzika. Chtělo by to natočit alespoň 15 vteřin s námi a přidat je tam.
Já vůbec ani nepomyslel dávat xichty do BroadcastuJiri Kaderavek píše:Tváře v broadcastu považuji za rušící prvek. Ten klip má donutit k zamyšlení se.
Ty ovečky se ti vážně líbí?Kamil Horky píše:Svobodní to mají udělané clekem pěkně, jen je třeba vyměnit ty xichty a slova za naše. Víkend s kamerou a je to hotové.
A mají i jeden ve stylu našeho broadcastu
http://www.youtube.com/watch?v=5CCiTRGdkhk
http://www.youtube.com/watch?v=hBnfWB8d4q8
doporučuji našemu týmu kreativců si z toho vzít příklad, ty ovečky jasně ukazují, co všechno je možné.