Libor Michálek v Hydeparku
Moderátor: Odbor - medialni
Pravidla fóra
- Mikulas.Ferjencik
- Mediální odbor
- Příspěvky: 14052
- Registrován: 24 dub 2009, 00:25
- Profese: poslanec, lektor kroužků zábavné logiky
- Bydliště: Choltice, okres Pardubice
- Dal poděkování: 11388 poděkování
- Dostal poděkování: 19571 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Libor Michálek v Hydeparku
Libor bude DNES večer v Hyde Parku (Čt 24, 20.05) - nestyďte se ptát a lajkovat zajímavé dotazy
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Ferjencik za příspěvky (celkem 3):
- Filip.Krska, Ondrej.Profant, Ondrej.dj-bobr.Ulehla
Pirátský poslanec za Pardubický kraj. mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770
- Martin Broz
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 9428
- Registrován: 08 črc 2009, 12:40
- Profese: SMRT MODERACI
- Bydliště: Internet
- Dal poděkování: 1529 poděkování
- Dostal poděkování: 5426 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Libor Michálek v Hydeparku
Doufam, ze vystrizlivel z toho prezidentovani.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin Broz za příspěvky (celkem 8):
- Filip.Krska, Mikulas.Ferjencik, Ondrej.Profant, Dalibor.Zahora, Adam.Zabransky, Devilkin, Ondrej.dj-bobr.Ulehla, Lenka.Wagnerova
- Ondrej.dj-bobr.Ulehla
- Příspěvky: 1252
- Registrován: 14 črc 2010, 22:42
- Profese: zvuk, IT, auta, všehochuť
- Bydliště: Praha/Otrokovice
- Dal poděkování: 2182 poděkování
- Dostal poděkování: 1345 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Libor Michálek v Hydeparku
Můžete to prosím někdo grabnout? Tou dobou budu nejspíš ležet pod autem a nevím, zda se mi povede být na příjmu DVB..
Bývalý Pirát, úzce spjatý s tradičními dávnými pirátskými hodnotami
2016/2017 flipped to XSFP MBTI co se na vojně naučíš, za to tě v civilu zavřou
porcelánové zařízení, spojující výhody umyvadla a klosetové mísy, se jmenuje umyvadlo (citace, třetí komentář)
-
Jakub Sembera
- Návštěvník – není člen Pirátů
Re: Libor Michálek v Hydeparku
Můžu to zítra stáhnout a uploadovat např. na YT. BTW Určitě se půjde kouknout ze záznamu na www HydeParku.Ondrej dj-bobr Ulehla píše:Můžete to prosím někdo grabnout? Tou dobou budu nejspíš ležet pod autem a nevím, zda se mi povede být na příjmu DVB..
-
jzvc
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2682
- Registrován: 20 kvě 2009, 08:06
- Profese: Admin
- Dal poděkování: 2 poděkování
- Dostal poděkování: 1013 poděkování
Re: Libor Michálek v Hydeparku
Muze, ale bylo by treba abyste nekde meli pro podobny prilezitosti nejaky prostor kam to uploadovat - bude to mit cca 2GB(bez rekomprese).Ondrej dj-bobr Ulehla píše:Můžete to prosím někdo grabnout? Tou dobou budu nejspíš ležet pod autem a nevím, zda se mi povede být na příjmu DVB..
- Adam.Zabransky
- Krajský zastupitel
- Příspěvky: 2046
- Registrován: 06 led 2012, 22:10
- Profese: politik, vystudovaný právník
- Bydliště: Praha 16 - Radotín
- Dal poděkování: 1955 poděkování
- Dostal poděkování: 3600 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Libor Michálek v Hydeparku
Podle mě super Hydepark.
Pražský radní pro bydlení a transparentnost, právník (Karlovka), bojovník za práva zvířat a efektivní altruista.
Tel. +420 721 006 868
FB: https://www.facebook.com/adam.zabransky Twitter: https://twitter.com/adamzabransky
Tel. +420 721 006 868
FB: https://www.facebook.com/adam.zabransky Twitter: https://twitter.com/adamzabransky
-
rvh
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 725
- Registrován: 09 kvě 2010, 19:20
- Profese: zdravotnictví
- Dal poděkování: 474 poděkování
- Dostal poděkování: 528 poděkování
Re: Libor Michálek v Hydeparku
Libor byl vynikajici, dobre argumentoval, odpovidal velice sebejsite, libilo se mi, ze v odpovedich zminoval piratsky program. Velice pozitivni pocit, vyborny vykon 
- Tito uživatelé poděkovali autorovi rvh za příspěvek:
- Jaroslav.Nemec
- Milan.Muller
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 409
- Registrován: 25 říj 2009, 09:32
- Profese: osvč řidič
- Bydliště: jihozápad středních čech
- Dal poděkování: 1766 poděkování
- Dostal poděkování: 586 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Libor Michálek v Hydeparku
byl dobrej,zvládl to excelentně a pokud udrží stávající kurs svého jednání,tak to bude v nejvyšší politice po dlouhé době skutečně osobnost,které se bude moci důvěřovat.a bez pravicovo -levicové stigmatizace...
- Roman.Kucera
- Příspěvky: 15166
- Registrován: 14 zář 2010, 10:04
- Profese: IT
- Bydliště: Praha, Letná
- Dal poděkování: 9751 poděkování
- Dostal poděkování: 17930 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Libor Michálek v Hydeparku
Dal jsem tam dotaz na to presidentství, ale pozdě, takže ho nepřečetli. Vyjádřil se k tomu před tím?
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
- Milan.Muller
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 409
- Registrován: 25 říj 2009, 09:32
- Profese: osvč řidič
- Bydliště: jihozápad středních čech
- Dal poděkování: 1766 poděkování
- Dostal poděkování: 586 poděkování
- Kontaktovat uživatele: