Libor Michálek v Hydeparku

Mediální odbor působí v oblasti komunikace mezi stranou a veřejností, resp. sdělovacími prostředky; mediální odbor vydává tiskové zprávy a stanoviska strany, monitoruje média, propaguje akce strany atd.

Moderátor: Odbor - medialni

Uživatelský avatar
Mikulas.Ferjencik
Mediální odbor
Příspěvky: 14052
Registrován: 24 dub 2009, 00:25
Profese: poslanec, lektor kroužků zábavné logiky
Bydliště: Choltice, okres Pardubice
Dal poděkování: 11388 poděkování
Dostal poděkování: 19571 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Libor Michálek v Hydeparku

Příspěvek od Mikulas.Ferjencik »

Libor bude DNES večer v Hyde Parku (Čt 24, 20.05) - nestyďte se ptát a lajkovat zajímavé dotazy
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Ferjencik za příspěvky (celkem 3):
Filip.Krska, Ondrej.Profant, Ondrej.dj-bobr.Ulehla
Pirátský poslanec za Pardubický kraj. mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770
Uživatelský avatar
Martin Broz
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 9428
Registrován: 08 črc 2009, 12:40
Profese: SMRT MODERACI
Bydliště: Internet
Dal poděkování: 1529 poděkování
Dostal poděkování: 5426 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Libor Michálek v Hydeparku

Příspěvek od Martin Broz »

Doufam, ze vystrizlivel z toho prezidentovani.
Uživatelský avatar
Ondrej.dj-bobr.Ulehla
Příspěvky: 1252
Registrován: 14 črc 2010, 22:42
Profese: zvuk, IT, auta, všehochuť
Bydliště: Praha/Otrokovice
Dal poděkování: 2182 poděkování
Dostal poděkování: 1345 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Libor Michálek v Hydeparku

Příspěvek od Ondrej.dj-bobr.Ulehla »

Můžete to prosím někdo grabnout? Tou dobou budu nejspíš ležet pod autem a nevím, zda se mi povede být na příjmu DVB..

Bývalý Pirát, úzce spjatý s tradičními dávnými pirátskými hodnotami
2016/2017 flipped to XSFP MBTI co se na vojně naučíš, za to tě v civilu zavřou
porcelánové zařízení, spojující výhody umyvadla a klosetové mísy, se jmenuje umyvadlo (citace, třetí komentář)

Jakub Sembera
Návštěvník – není člen Pirátů

Re: Libor Michálek v Hydeparku

Příspěvek od Jakub Sembera »

Ondrej dj-bobr Ulehla píše:Můžete to prosím někdo grabnout? Tou dobou budu nejspíš ležet pod autem a nevím, zda se mi povede být na příjmu DVB..
Můžu to zítra stáhnout a uploadovat např. na YT. BTW Určitě se půjde kouknout ze záznamu na www HydeParku.
jzvc
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2682
Registrován: 20 kvě 2009, 08:06
Profese: Admin
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 1013 poděkování

Re: Libor Michálek v Hydeparku

Příspěvek od jzvc »

Ondrej dj-bobr Ulehla píše:Můžete to prosím někdo grabnout? Tou dobou budu nejspíš ležet pod autem a nevím, zda se mi povede být na příjmu DVB..
Muze, ale bylo by treba abyste nekde meli pro podobny prilezitosti nejaky prostor kam to uploadovat - bude to mit cca 2GB(bez rekomprese).
Uživatelský avatar
Adam.Zabransky
Krajský zastupitel
Příspěvky: 2046
Registrován: 06 led 2012, 22:10
Profese: politik, vystudovaný právník
Bydliště: Praha 16 - Radotín
Dal poděkování: 1955 poděkování
Dostal poděkování: 3600 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Libor Michálek v Hydeparku

Příspěvek od Adam.Zabransky »

Podle mě super Hydepark.
Pražský radní pro bydlení a transparentnost, právník (Karlovka), bojovník za práva zvířat a efektivní altruista.
Tel. +420 721 006 868
FB: https://www.facebook.com/adam.zabransky Twitter: https://twitter.com/adamzabransky
rvh
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 725
Registrován: 09 kvě 2010, 19:20
Profese: zdravotnictví
Dal poděkování: 474 poděkování
Dostal poděkování: 528 poděkování

Re: Libor Michálek v Hydeparku

Příspěvek od rvh »

Libor byl vynikajici, dobre argumentoval, odpovidal velice sebejsite, libilo se mi, ze v odpovedich zminoval piratsky program. Velice pozitivni pocit, vyborny vykon ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi rvh za příspěvek:
Jaroslav.Nemec
Uživatelský avatar
Milan.Muller
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 409
Registrován: 25 říj 2009, 09:32
Profese: osvč řidič
Bydliště: jihozápad středních čech
Dal poděkování: 1766 poděkování
Dostal poděkování: 586 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Libor Michálek v Hydeparku

Příspěvek od Milan.Muller »

byl dobrej,zvládl to excelentně a pokud udrží stávající kurs svého jednání,tak to bude v nejvyšší politice po dlouhé době skutečně osobnost,které se bude moci důvěřovat.a bez pravicovo -levicové stigmatizace...
Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Příspěvky: 15166
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9751 poděkování
Dostal poděkování: 17930 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Libor Michálek v Hydeparku

Příspěvek od Roman.Kucera »

Dal jsem tam dotaz na to presidentství, ale pozdě, takže ho nepřečetli. Vyjádřil se k tomu před tím?
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Uživatelský avatar
Milan.Muller
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 409
Registrován: 25 říj 2009, 09:32
Profese: osvč řidič
Bydliště: jihozápad středních čech
Dal poděkování: 1766 poděkování
Dostal poděkování: 586 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Libor Michálek v Hydeparku

Příspěvek od Milan.Muller »

nene,ani slovo
Zamčeno

Zpět na „Mediální odbor“