Vyjádření odstupujícího koordinátora

Mediální odbor působí v oblasti komunikace mezi stranou a veřejností, resp. sdělovacími prostředky; mediální odbor vydává tiskové zprávy a stanoviska strany, monitoruje média, propaguje akce strany atd.

Moderátor: Mediální odbor

Uživatelský avatar
Ondrej.Profant
Technický odbor
Příspěvky: 7962
Registrován: 22 dub 2009, 23:55
Profese: Náměstek člena vlády
Bydliště: Praha 8
Dal poděkování: 15000 poděkování
Dostal poděkování: 8366 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyjádření odstupujícího koordinátora

Příspěvek od Ondrej.Profant »

Pavel M.: OFFTOPICTo všichni chápou a nikdo to nepopírá. Problém je, že to tak není (faktický stav). Nápravu může začít dělat každý z nás (všichni máme možnost vznášet členské podněty). Najdi projekt, kde je to nedořešené a navrhni.

Adam se do toho pustil. Když narazil na problém s nejasnostmi, tak se zeptal svého nadřízeného (viewtopic.php?f=352&t=13466). Může existovat korektnější způsob?

Bohužel Martin toto nebral jako rozumný konec a musel furt rýt, protože trpí neoprávněnými a paranoidními předsudky ohledně komplotu mě, Jakuba a Adama. Odkazuje se na anon-board.cz, který prokázal svou bezproblémovost (a kde také do všeho ryl a odrazoval od práce).

profant.eu
náměstek vicepremiéra pro digitalizaci
vedoucí resortních týmů Informatika

Uživatelský avatar
Martin.Broz
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 9429
Registrován: 08 črc 2009, 12:40
Profese: SMRT MODERACI
Bydliště: Internet
Dal poděkování: 1529 poděkování
Dostal poděkování: 5428 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyjádření odstupujícího koordinátora

Příspěvek od Martin.Broz »

Ondrej lže. Namital jsem, ze problem s Anonboardem ma na triku on, protoze se na to vysral v dobe, kdy mel Anony pred Piratskou stranou zastupovat, kdyz se domlouval prostor na piratskem serveru pro jejich web. To nema s Jakubem ale vubec nic spolecneho a nechapu proc se tu nejadnou objevuje. Protoze Ondrej nekonal vcas, bylo pak v afektu a bez presnych informaci Mikulasem predstaveno v predsednictvu usneseni o podpore projektu, o kterem jsme nemeli uplne informace. A bylo to odmavnuto. Takze to, ze se projektu PirateLeaks chopil Skorepa, jako jeden z tech Anonymous, kteri za Anonboardem tenkrat stali a ze to zacalo podobnym fiaskem do doby, nez jsem se do toho musel vlozit ja osobne a ze me Ondrej oznacil v afektu za sráče, protože brání kamaráda, místo toho aby se choval profesionálně a věnoval se faktům, se stava vlastne tradici v Piratske strane. Meli bychom to zaradit do predpisu. Kazdy projekt je veden od pocatku v chaosu, afektu a provazeji ho dezinformace, prekracovani pravomoci, ohybani predpisu a hlavne zasadne bez vecne diskuze v klidu a pokoji.
Janek.Wagner
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 3215
Registrován: 26 úno 2012, 19:46
Profese: ICT konsultant, novinář
Dal poděkování: 3870 poděkování
Dostal poděkování: 4291 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyjádření odstupujícího koordinátora

Příspěvek od Janek.Wagner »

Adam Skorepa píše:Republikové předsednictvo jsem bral jako své nadřízené v tomto projektu a Jakuba samotného jako supervizora.
Existuje nějaký akt předsednictva k jmenování koordinátorem? Lze doložit schválení jakéhokoli plánu o změnách PL předsednictvem?
Adam Skorepa píše:Všichni pořád volali po plánu. Brož to začal využívat jako hlavní argument pro mé odvolání, že prý ani žádný plán nemám. Plán jsem ale představil ještě předtím, než jsem se koordinátorem stal.
To především žádný konkrétní plán není. A i kdyby byl, nebyl ani schválen a ani dodržován.
Pokud by byl představen prototyp nové verze k diskusi, tak by to asi většina brala. Ale takhle to je naprosto zbytečná diskuse o ničem.
Uživatelský avatar
Ondrej.Profant
Technický odbor
Příspěvky: 7962
Registrován: 22 dub 2009, 23:55
Profese: Náměstek člena vlády
Bydliště: Praha 8
Dal poděkování: 15000 poděkování
Dostal poděkování: 8366 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyjádření odstupujícího koordinátora

Příspěvek od Ondrej.Profant »

Martin: Mohl bys přesně doložit, kdy mi vzniká nějaká povinnost starání se o anon-board? Kdy jsem, co měl vyjednat a nevyjednal? Když nechceš, abychom byli zmateční, tak to dolož.

Nesváděj na mě neschopnost minulého RP správně komunikovat. Byl jsem u schůzky ze zástupci anon-boardu s Mikulášem a Jakubem (v rámci řádné schůze, tuším že nikomu dalšímu nebylo bráněno zapojit se). Zástupci se dohodli s Mikulášem. Ten to RP předložil a bylo to odhlasováno. Předpokládám, že dokonce ve fóru, kde nemám a neměl jsem právo zápisu. Pokud by se mě někdo z RP cokoliv zeptal, tak bych mu odpověděl.

Proaktivně jsem se později snažil vyřešit veškerá nedorozumění. Nic víc, nic míň. Vychází mi z toho, že si jen zcela bezdůvodně vystrašený z naší vlády a bis a nedůvěřuješ našemu programu, protože anon-board byly jen texty a odkazy a ODKAZ NENÍ ZLOČIN. Co víc ti k tomu mám říct? A anon-board považuji za úspěšný projekt, který namísto dlouhodobéhon umírání raději skončil (zcela dle dohody).

Označil jsem tě tak v soukromé korespondenci a stojím si zatím. Dlouhodobě demotivuješ a nejedná se jen o toto, mě a Adama. Jedná se například o volbu 4. místopředsedy, Mikiho souběh funkcí, logotyp. Všude si mohl proaktivně jednoduše předejít nedorozumění, ale namísto toho vyvoláváš flame.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Profant za příspěvek:
anonym53077

profant.eu
náměstek vicepremiéra pro digitalizaci
vedoucí resortních týmů Informatika

Uživatelský avatar
Martin.Broz
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 9429
Registrován: 08 črc 2009, 12:40
Profese: SMRT MODERACI
Bydliště: Internet
Dal poděkování: 1529 poděkování
Dostal poděkování: 5428 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyjádření odstupujícího koordinátora

Příspěvek od Martin.Broz »

Jiste. Napriklad, kdyz to slibis a pak se na to vykvaknes.
A presne kvuli tomu se konala ta schuzka na posledni chvili a dalsi udalosti ve stylu honem honem.
A k Anonboardu jedna vec. Stal se v te dobe nebezpecnym pro nezkusene a neznale uzivatele Internetu, kterym bez pouceni serviroval zpravy. Ale to uz jsme si vysvetlili a napravili po tom, co jsem spustil obvykle tornado.
Myslet a psat si muzes co chces. Jsem zvedavej jestli budes mit odvahu vetnout mi to osobne primo do tvare.
Delate porad stejne chyby a omylate porad stejne nesmysly. Demotivace prichazi prave spolu s temi vasemi amaterskymi kiksy. Muzete si za to sami. Ne ja, ale presdednictvo, AO, MO. Delate to proste blbe. No tak nezvan a priznej si to.
Nastesti chovam jistou nadeji, ze se to zacne zlepsovat.
Uživatelský avatar
Ondrej.Profant
Technický odbor
Příspěvky: 7962
Registrován: 22 dub 2009, 23:55
Profese: Náměstek člena vlády
Bydliště: Praha 8
Dal poděkování: 15000 poděkování
Dostal poděkování: 8366 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyjádření odstupujícího koordinátora

Příspěvek od Ondrej.Profant »

Poslední OT a já v této diskusi končím.
OFFTOPIC[list=1][*]Stále nevím, co přesně jsem slíbil. Popřípadě, co jsem z toho přesně nedodržel. Zvláště když se nic špatného nestalo.
[*]RP, AO, MO se mnou nemá nic společného. Což je tvůj problém. Spojuješ si různé problémy a vybíjíš si to tam, kde na to máš, namísto toho, kde je to třeba - např. v RP, AO, MO.Vyhrožuješ člověk, kterého pověřilo RP, namísto interní debaty tebe a RP.
[*]Své chyby přiznávám (např. viewtopic.php?f=75&t=13392#p162484). Anon-board.cz nebyla chyba a kdyby byla, tak ne moje.
[*]Souhlasím s tebou, že by se na internetu objevují nebezpečné informace. Jistě by se nějaké našli na tvém FB, PN a tak dále. Na anon-boardu pochopitelně byly také. Nicméně nikde jsem neviděl pirátský program pro bezpečný internet, kde bychom si předsevzali, že budeme lidi vodit za ručičku. Poskytli jsme přístav, loď byla cizí. Vidím u tebe silný dvojí metr.
[*]Edit: Celou dobu tvrdím, že ty namísto záplatování těch chyb, plýtváš našimi zdroji. Namísto předložení svého návrhu hned z počátku, raději nadáváš na jiné (vyvoláváš flame). Vysmíváš se práci jiných. Nechceš přijmout práci jiných. A to je ten problém. Tím odrazuješ jedince od spolupráce. Zcela proti duchu svobodné kultury. Stačilo by jen nevšímat si ostatních - a dlouho jsem to tak bral u tebe, ale teď už se do ostatních navážíš moc a je to příliš kontraproduktivní.[/list]

profant.eu
náměstek vicepremiéra pro digitalizaci
vedoucí resortních týmů Informatika

Uživatelský avatar
Martin.Broz
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 9429
Registrován: 08 črc 2009, 12:40
Profese: SMRT MODERACI
Bydliště: Internet
Dal poděkování: 1529 poděkování
Dostal poděkování: 5428 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyjádření odstupujícího koordinátora

Příspěvek od Martin.Broz »

V tom pripade nema smysl abych reagoval. Stejne uz jsem toho napsal az dost a v podstate se musim stale opakovat.
Adam.Skorepa
Příznivec Pirátů – Středočeský kraj
Příspěvky: 4726
Registrován: 27 dub 2009, 20:50
Profese: živnostník
Dal poděkování: 851 poděkování
Dostal poděkování: 6848 poděkování

Re: Vyjádření odstupujícího koordinátora

Příspěvek od Adam.Skorepa »

Jiri Kaderavek píše:(...)
Dnes je ten nejlepší čas, aby Piráti vzali PirateLeaks ze svůj, vykašlali se na původní vzor a učinili ho integrální součástí svého webu. Ani se nemusí nic zásadního měnit, dokuwiki jako dokuwiki. Udělejte z PirateLeaks mediální značku Pirátů pro líky a nechte ho spokojeně žít v náručí Piznamu. Tím ustanou všelijaké sváry ohledně grafiky a redakčního systému a Adam Skořepa se může vrátit k podstatě. Začít nově pracovat na obsahu Pirátských líků.
Kéž bys tohle řekl při založení tohoto subfóra. Tahle pidiválka vůbec nemusela začít.

Vlákno zamykám, vyčerpalo se (a ani nebylo zamýšleno k diskuzi). Je to poslední čin odstupujícho koordinátora - zamknout si vlastní vyjádření o odstoupení z funkce. Na to asi mám právo, i když Brož mi za to možná vynadá. :-)

OFFTOPICMimochodem, všimněte si, jak se Martinova kritika mě a posléze PirateLeaks změnila v kritiku několika orgánů strany. Podle Martina je defektní a pomatená asi půlka strany, ale on je úplně v pohodě. Lol.
Author Sensei Tyrant Pervert
Zamčeno

Zpět na „Mediální odbor“