Banner/cover PirateLeaks

Mediální odbor působí v oblasti komunikace mezi stranou a veřejností, resp. sdělovacími prostředky; mediální odbor vydává tiskové zprávy a stanoviska strany, monitoruje média, propaguje akce strany atd.

Moderátor: Mediální odbor

Uživatelský avatar
Martin.Broz
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 9429
Registrován: 08 črc 2009, 12:40
Profese: SMRT MODERACI
Bydliště: Internet
Dal poděkování: 1529 poděkování
Dostal poděkování: 5428 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Banner/cover PirateLeaks

Příspěvek od Martin.Broz »

Podivej se jakou prasarmu si udelal. A jeste mas tu drzost me obvinovat z nejaky ztraty moci. Pri tve inteligenci bych tohle necekal. Ja udelam ten obrazek tak, aby do toho pasoval i ten ctverecek. Ale tohle dej okamzite do prdele.
prasarna_pirateleaks_facebook.jpg
prasarna_pirateleaks_facebook.jpg (76.47 KiB) Zobrazeno 1928 x
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Broz za příspěvek:
Ondrej.Profant
Adam.Skorepa
Příznivec Pirátů – Středočeský kraj
Příspěvky: 4726
Registrován: 27 dub 2009, 20:50
Profese: živnostník
Dal poděkování: 851 poděkování
Dostal poděkování: 6848 poděkování

Re: Banner/cover PirateLeaks

Příspěvek od Adam.Skorepa »

Admina jsem Ti nevzal, mezi adminy jsi nebyl, když jsem se k tomu profilu dostal. Pokud chceš, rád z Tebe udělám spolusprávce (pošli přes SZ mail svého účtu na fb), ale zkus to příště říct jinak než tónem "Give me back my donut!"

Melu tu, Broochu, stejné píčoviny jako Ty o "mediálních zmrdech". Za provokaci dostaneš provokaci, za ránu ránu. Pokud jsi od některých submisivních Pirátů zvyklý na jiný přístup, já s Tebou budu jednat přesně tak, jak Ty budeš přistupovat ke mně.

Ano, právě proto, že to neumím a nemám nikoho, kdo by to zařídil tak, aby to odpovídalo pirátským představám, jsem o tuto pomoc požádal. Přišly nějaké návrhy, já jeden vybral, protože mi připadá dostatečný. Až se objeví lepší, půjde tam lepší. Takže s čím máš problém, experte?
Author Sensei Tyrant Pervert
Uživatelský avatar
Martin.Broz
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 9429
Registrován: 08 črc 2009, 12:40
Profese: SMRT MODERACI
Bydliště: Internet
Dal poděkování: 1529 poděkování
Dostal poděkování: 5428 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Banner/cover PirateLeaks

Příspěvek od Martin.Broz »

Boze. Tady je asi malo materialu k tomu udelat slusnou grafiku. Ty si vybral sracku a tu sracku si zverejnil. Kde beres tu drzost o tom vubec sam rozhodovat? Ja jsem z PirateLeaks stravil nekolik let a nedopustim aby se z toho stala dalsi hricka v rukou pomatecne. Domenu platim ja, server provozuju ja, logo jsem vypiplal ja, Facebook sem zridil ja a aniz by me kdokoliv informoval, tak se v tom zacne nekdo rejpat takovymhle stylem? Tak ja rikam ze takhle ne. Muzu to taky okamzite smazat.
Adam.Skorepa
Příznivec Pirátů – Středočeský kraj
Příspěvky: 4726
Registrován: 27 dub 2009, 20:50
Profese: živnostník
Dal poděkování: 851 poděkování
Dostal poděkování: 6848 poděkování

Re: Banner/cover PirateLeaks

Příspěvek od Adam.Skorepa »

Fajn, dej protinávrh grafiky. Měl jsi to udělat už před pár příspěvky, ušetřili bychom si další zbytečné drama.
Kde beru tu drzost? Hm, stal jsem se koordinátorem projektu a jsem rozhodnutý ho oživit. Pokud to znamená snášet Tvé rozhořčené kritiky kvůli každé hovadině, budiž. Je sice skvělé, že jsi PirateLeaks vypiplal jako batole, ale jaksi ses o něj přestal starat. Všimni si, že já Ti nijak nebráním, abys do projektu také zasahoval, pouze bych ocenil, abys tady přestal tak hystericky vyvádět.
Muzu to taky okamzite smazat.
Přestaň vyhrožovat. Pokud je Tvá hrdost tak pošramocena, že to nesnese - do toho, smaž to. Ukaž nám, mladým, jak se chovají dospělí.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Skorepa za příspěvek:
Roman.Kucera
Author Sensei Tyrant Pervert
Uživatelský avatar
Martin.Broz
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 9429
Registrován: 08 črc 2009, 12:40
Profese: SMRT MODERACI
Bydliště: Internet
Dal poděkování: 1529 poděkování
Dostal poděkování: 5428 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Banner/cover PirateLeaks

Příspěvek od Martin.Broz »

To je neuveritleny, jak ses toho chopil.
Ty zacnes ozivovat Pirateleaks tak, ze ho zacnes mazat?
Je super, ze vy mladi, hrabnete pri ozivovani jako doprvniho, zrovna do grafiky. Vzal sis priklad z reditele Ceske televize?
Jakou mas koncepci, plan, strategii, prostredky, cile? Mas hovno, kolego.
Tak tohle nejdriv jako koordinator posbirej dohromady a ukaz co mas v planu, nez se v tom zacnes vrtat.
Prestante myslet kolenem. Nasral si me. OFFTOPICTo je slaby slovo.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Broz za příspěvek:
Adam.Cernoch
Adam.Skorepa
Příznivec Pirátů – Středočeský kraj
Příspěvky: 4726
Registrován: 27 dub 2009, 20:50
Profese: živnostník
Dal poděkování: 851 poděkování
Dostal poděkování: 6848 poděkování

Re: Banner/cover PirateLeaks

Příspěvek od Adam.Skorepa »

Když pominu, že je Tvůj poslední příspěvek vlastně celý offtopic (ani ň o banneru, zato hodně o mé nekompetenci), tak musím konstatovat, že je mi Tvůj výbuch vzteku lhostejný. Svou koncepci jsem částečně představil v tomto vlákně, chci na ní zapracovat i během následujících dnů, nicméně z jasných důvodů jsem nejprve chtěl k PirateLeaks tady na fóru přitáhnout pozornost, aby se zde vyjádřilo více lidí. Potom bych měl více podnětů k tomu, jak projekt dál vést, aby to ostatním vyhovovalo.
Author Sensei Tyrant Pervert
Uživatelský avatar
Jan.Kochert
Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
Příspěvky: 387
Registrován: 12 zář 2011, 18:52
Profese: pirate
Dal poděkování: 1287 poděkování
Dostal poděkování: 1142 poděkování

Re: Banner/cover PirateLeaks

Příspěvek od Jan.Kochert »

Byl tu pozadavek na novy banner a na navrhy byly 3-4 dny. Protoze Pirateleaks povazuju za dulezite, chtel jsem pomoct, pricemz jsem neudelal nic vic, nez v prislusnem vlakne predlozil tri uplne prvni, zakladni navrhy. Myslel jsem si, ze bude na vyber z vice variant (od ostatnich Piratu). Bohuzel se zatim nikdo nepridal.

Adam mi zduvodnil proc jsou dva z nich blbost, takze jsem zacal delat na jedinem, o kterem se da alespon teoreticky uvazovat.

OFFTOPICMartine, mas pravdu v tom, ze se cpu do veci, kterym po odborne strance vubec nerozumim. Ale nekolikrat tu zminuju, ze to neni dodelane a myslel jsem ze je pomerne jasne, ze to v tehle verzi nezustane. Vubec nevidim problem v tom, pokud se Adam ci nekdo jiny odpovedny rozhodne, ze takovou s..cku jakou jsem vytvoril nechce a pouzije jiny navrh (nebo tam necha bily obdelnik).

Byl to proste jen prvni navrh a pokus o pomoc, to je cele..
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Kochert za příspěvek:
Mikulas.Ferjencik
I'm not „future”. You're retro.
Profil !
Uživatelský avatar
Martin.Broz
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 9429
Registrován: 08 črc 2009, 12:40
Profese: SMRT MODERACI
Bydliště: Internet
Dal poděkování: 1529 poděkování
Dostal poděkování: 5428 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Banner/cover PirateLeaks

Příspěvek od Martin.Broz »

Tvoje napady jsou fajn, ale proste ten konecnej produkt byl ta nejhorsi mozna kombinace. Ja ti nic nevycitam, ja vlastne jasam a dekuju i kdyz tvuj navrh vubec nereflektuje zobrazeni v ramci Facebooku, kde se musi pocitat s celkovym pohledem, rameckem loga, sirkou, reklamou v pravo, excentricitou a vubec. Ja se modlim kazdy den za pricinlive lidi, ale nekdo prece musi mit tu soudnost aby za projekt, ktery si vzal na triko, nesl i odpovednost a tady to v posledni dobe pripomina skolku, kterou vede fašounek a my jsme v transu, protoze vyhlaskou se seberou prava zakladatelum, pecovatelum a narvou se do prdele novym spolupracovnikum a ti povysuji okamzity vykon nad smyslem a zcela vynechavaji cloveka jako nezbytnou soucast kazdeho deje. V tomhle pripade pujdu vzdycky proti. To uz neni o Pirateleaks, ktery chcipnul i kdyz ho jeho otec bez knirku vychvalil do nebes, jako nejuspesnejsi projekt Piratske strany. No tenkrat byl v kurzu, ale neuspesnejsi projekt to neni. To je videt s odstupem casu. I proto se musi resuscitovat. Takze ja bych chtel upozornit na to, ze Jakub Michalek, prestoze v ramci volebniho projevu tvrdi, ze ma silu dotahnout veci do konce, fakticky do konce ty veci dotahne. Do smrti. A to ted hrozi i cele partaji.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Broz za příspěvek:
Adam.Cernoch
Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Člen KS Praha
Příspěvky: 15254
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9815 poděkování
Dostal poděkování: 18113 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Banner/cover PirateLeaks

Příspěvek od Roman.Kucera »

... a když někdo Jakubův xicht ze stránky octraní, tak ho ještě zjebeš :-))) Koncepčně a resuscitačně.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvek:
Martin.Broz
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Uživatelský avatar
Martin.Broz
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 9429
Registrován: 08 črc 2009, 12:40
Profese: SMRT MODERACI
Bydliště: Internet
Dal poděkování: 1529 poděkování
Dostal poděkování: 5428 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Banner/cover PirateLeaks

Příspěvek od Martin.Broz »

Tak jsem se po dlouhe dobe podival na original a v podstate jde po tom co ja.
http://wikileaks.org/gfx/wlnet.jpg
Takze v tomhle smyslu to bude.
Je to teda zoufalstvi, ale nejak to jeste vylepsim. Treba tam dam i picu. :)
Odpovědět

Zpět na „Mediální odbor“