Stránka 1 z 2
Děkujeme studentům, že, jako vždy, ukazují cestu.
Napsal: 07 zář 2012, 09:55
od Roman.Kucera
Navrhuji nechat vytisknout nezanedbatelné množství plakátu A3 (jednostranně) a letáků A4/A5 oboustranně, kde by byl známý plakát s Míšou "Zeptejte se svých dětí..."
Vhodnější okamžik než teď nebyl nikdy v minulosti a nebude ani v budoucnosti. Devadesát tři!
Prosím ještě Vaška, zdali by malinko nepřeskupil objekty na plakátu, aby černé plochy nesplývaly s výstřihem.
Na rub letáků bych dal program ve stylu Proč volit Piráty, zdůraznil prvek, že co říkáme, taky děláme. Zda zmínit studentské volby , je na zvážení.
Re: Děkujeme studentům, že, jako vždy, ukazují cestu.
Napsal: 07 zář 2012, 10:19
od Vaclav.Urban
Doladím plakát, ale až dnes odpoledne.
Re: Děkujeme studentům, že, jako vždy, ukazují cestu.
Napsal: 07 zář 2012, 14:35
od Vojtech.Pikal
Číslo na plakát!
Re: Děkujeme studentům, že, jako vždy, ukazují cestu.
Napsal: 07 zář 2012, 16:18
od Vaclav.Urban
Číslo na plakát prý ne a mě se to tam graficky taky nehodí.
Plakáty podle možností tiskněte raději vždy A2. Átrojky jsou na ulici nevýrazné. S Míšou jsem ten spodní text konzultoval.
Re: Děkujeme studentům, že, jako vždy, ukazují cestu.
Napsal: 07 zář 2012, 16:22
od Vojtech.Pikal
Plakát na wiki! (když poprosím o verzi s číslem, dostanu verzi s číslem pro svůj kraj?)
Re: Děkujeme studentům, že, jako vždy, ukazují cestu.
Napsal: 07 zář 2012, 16:33
od Vaclav.Urban
Plakát s číslem. A musím běžet...
Re: Děkujeme studentům, že, jako vždy, ukazují cestu.
Napsal: 07 zář 2012, 16:38
od pavel.k
Par pripominek k posledni verzi:
To cislo 93 vypada hrozne zvlastne, vubec se v teto forme do toho plakatu nehodi. Hlavne se tam micha bezpatkove a patkove pismo, a to vypada divne. Proc nepouzit stejne pismo a neudelat tu 93 malicko vic vyraznou.
Ten text dole, ktery je bily a hrozne tence, splyva s pozadim, bylo by potreba pouzit tucnejsi font. Podobnym neduhem trpi
WWW.PIRATI.CZ.
Re: Děkujeme studentům, že, jako vždy, ukazují cestu.
Napsal: 07 zář 2012, 17:23
od Adam.Cernoch
pavel.k píše:Par pripominek k posledni verzi:
To cislo 93 vypada hrozne zvlastne, vubec se v teto forme do toho plakatu nehodi. Hlavne se tam micha bezpatkove a patkove pismo, a to vypada divne. Proc nepouzit stejne pismo a neudelat tu 93 malicko vic vyraznou.
Ten text dole, ktery je bily a hrozne tence, splyva s pozadim, bylo by potreba pouzit tucnejsi font. Podobnym neduhem trpi
http://WWW.PIRATI.CZ.
A jsou někde podklady abychom mohli dořešit design mi BFU, co možná potkáme s noťasem na baru v řádu desítek minut profesionálního grafika, kterej možná rád poradí a ještě mě zhulí?
Re: Děkujeme studentům, že, jako vždy, ukazují cestu.
Napsal: 07 zář 2012, 20:46
od Roman.Kucera
Já bych sice 93 udělal vlevo nad nápis pirati.cz a bezpatkovým, ale i takle dobrý, hlavně ať už to vísí!

Re: Děkujeme studentům, že, jako vždy, ukazují cestu.
Napsal: 08 zář 2012, 02:17
od Jakub.Michalek
Na velký a opakovaně uživatelný plakáty např. na Pirátské krabice je lepší číslo nastřelovat, aby krabice vydržely několikery volby.