V zadnym pripade. Uzil jsem jen stejnou metodu, ktera je v MO momentalne obvykla.Jiri Rezek píše:Je toto úvodní krok před vystoupením ze strany?
Nahrazeni meho loga Piznam, nove schvalenym logotypem
Moderátor: Odbor - medialni
Pravidla fóra
- Martin Broz
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 9428
- Registrován: 08 črc 2009, 12:40
- Profese: SMRT MODERACI
- Bydliště: Internet
- Dal poděkování: 1529 poděkování
- Dostal poděkování: 5426 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Nahrazeni meho loga Piznam, nove schvalenym logotypem
- Jakub.Michalek
- Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
- Příspěvky: 11939
- Registrován: 22 čer 2009, 14:54
- Profese: poslanec
- Bydliště: Žižkov - Praha 3
- Dal poděkování: 5161 poděkování
- Dostal poděkování: 19270 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Nahrazeni meho loga Piznam, nove schvalenym logotypem
Martin Brož se odvolává na svá autorská práva, no to mě podrž 
Podle mě bychom měli připravit nový skin a nahradit Pirati.cz schváleným logotypem.
Na způsob vydírání ve stylu "tuhle tiskovou zprávu/předpis/obrázek/program" jsem udělal já, a proto ji odstraňte, nehodlám přistupovat a ani ji nechci sám aplikovat ve vztahu např. k Pirátským novinám.
Podle mě bychom měli připravit nový skin a nahradit Pirati.cz schváleným logotypem.
Na způsob vydírání ve stylu "tuhle tiskovou zprávu/předpis/obrázek/program" jsem udělal já, a proto ji odstraňte, nehodlám přistupovat a ani ji nechci sám aplikovat ve vztahu např. k Pirátským novinám.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Michalek za příspěvek:
- Adam.Cernoch
Jakub Michálek, předseda poslaneckého klubu Pirátů, vedoucí resortního týmu Spravedlnost
Prosím obracejte se přednostně na poslance dle resortu či gesce. Na mě se prosím obracejte e-mailem, v akutních věcech po telefonu.
Šance pro nové nápady!
Prosím obracejte se přednostně na poslance dle resortu či gesce. Na mě se prosím obracejte e-mailem, v akutních věcech po telefonu.
Šance pro nové nápady!
- Keram
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 445
- Registrován: 08 čer 2011, 09:36
- Profese: AČR
- Bydliště: Nýrsko
- Dal poděkování: 526 poděkování
- Dostal poděkování: 273 poděkování
Re: Nahrazeni meho loga Piznam, nove schvalenym logotypem
A já tam zase chci Broochovo skin a žádnej jinej, protože ten je nejlepší! 
MERHAUT WIN: "PN jsou Brožovým nástrojem k manipulování PS. Samožerský anarchista, co má drzost kázat o svobodě a demokracii" 
- Lenka.Wagnerova
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2446
- Registrován: 09 pro 2011, 15:12
- Bydliště: Praha - Vinoř
- Dal poděkování: 4796 poděkování
- Dostal poděkování: 4286 poděkování
Re: Nahrazeni meho loga Piznam, nove schvalenym logotypem
Já si naopak myslím, že to seznamácké logo není tak špatné. S vydíráním sice pravdu máš, ale máme teď za úkol mnohem důležitější věci než se hádat s kýmkoli, kdo má nějaký problém, který nesouvisí s programem, volbami a dalšími podstatnými záležitostmi. Někdy se vyplatí ustoupit ve věcech nepodstatných. A rozdíl mezi Martinovým a seznamáckým logem není podstatný, většina návštěvníků webu si toho ani nevšimne.Jakub Michalek píše:Martin Brož se odvolává na svá autorská práva, no to mě podrž
Podle mě bychom měli připravit nový skin a nahradit Pirati.cz schváleným logotypem.
Na způsob vydírání ve stylu "tuhle tiskovou zprávu/předpis/obrázek/program" jsem udělal já, a proto ji odstraňte, nehodlám přistupovat a ani ji nechci sám aplikovat ve vztahu např. k Pirátským novinám.
Ale toho, že zrovna Martin se odvolává na autorská práva, toho si všimnou rychle a budou se dost bavit.
Nový logotyp by tam byl jako pěst na oko.

- Tito uživatelé poděkovali autorovi Lenka.Wagnerova za příspěvky (celkem 7):
- Ivan.Bartos, Roman.Kucera, Adam.Zabransky, Petr.Cap, Dominika.Michailidu, Dana Kozlova, Marek.Habrun
- Lukas.Findeis
- Komunální zastupitel/ka
- Příspěvky: 4889
- Registrován: 04 dub 2010, 15:47
- Profese: běžecký trenér
- Dal poděkování: 4617 poděkování
- Dostal poděkování: 4035 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Nahrazeni meho loga Piznam, nove schvalenym logotypem
Jo, logotyp by tam opravdu byl jak pěst na oko.
Většina se při tvorbě Piznamu shodla, že se jim líbí víc Broochova varianta. Je taková jednodušší a čistší.
Zajímalo by mě, co chce Brooch podniknout, pokud jeho výtvor nebude staženej. Tohle vydírání strany už začíná bejt vážně drsný. Co je adekvátní reakcí na to, když logo bezodkladně nevyměníme?
S teroristy se nevyjednává. Moh by pak ve straně vzniknout nebezpečnej precedens.
Většina se při tvorbě Piznamu shodla, že se jim líbí víc Broochova varianta. Je taková jednodušší a čistší.
Zajímalo by mě, co chce Brooch podniknout, pokud jeho výtvor nebude staženej. Tohle vydírání strany už začíná bejt vážně drsný. Co je adekvátní reakcí na to, když logo bezodkladně nevyměníme?
S teroristy se nevyjednává. Moh by pak ve straně vzniknout nebezpečnej precedens.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Findeis za příspěvek:
- Lenka.Wagnerova
735 07 66 99, zastupitel MČ Praha 12
běžecký trenér, Dornova metoda PLUS, Spirální stabilizace (SM systém)
běžecký trenér, Dornova metoda PLUS, Spirální stabilizace (SM systém)
- trinitrofenol
- Příspěvky: 2090
- Registrován: 04 úno 2012, 17:01
- Profese: chemik
- Bydliště: Praha 20
- Dal poděkování: 1344 poděkování
- Dostal poděkování: 3558 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Nahrazeni meho loga Piznam, nove schvalenym logotypem
Já bych si zapsal do kalendáře "Brooch, přijela teta Irma" a sledoval bych pravidelnost. 

- Tito uživatelé poděkovali autorovi trinitrofenol za příspěvky (celkem 4):
- Lukas.Findeis, Martin Broz, Petr.Kopac, Vojtech.Pikal
SMRT MODERACI
Free your hate.
6nula7 547 3nula9
Free your hate.
6nula7 547 3nula9
- Martin Broz
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 9428
- Registrován: 08 črc 2009, 12:40
- Profese: SMRT MODERACI
- Bydliště: Internet
- Dal poděkování: 1529 poděkování
- Dostal poděkování: 5426 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Nahrazeni meho loga Piznam, nove schvalenym logotypem
Ty zase kecas jako Mikulas. Vy jste jak dva kosi bratri.Jakub Michalek píše:Martin Brož se odvolává na svá autorská práva, no to mě podrž
Podle mě bychom měli připravit nový skin a nahradit Pirati.cz schváleným logotypem.
Na způsob vydírání ve stylu "tuhle tiskovou zprávu/předpis/obrázek/program" jsem udělal já, a proto ji odstraňte, nehodlám přistupovat a ani ji nechci sám aplikovat ve vztahu např. k Pirátským novinám.
Ja se na zadna autorska prava neodvolavam. Priste me prosimte ocituj, protoze opet lzes a mystifikujes ostatni, to ti jde dobre, ale u me vzdycky narazis.
Jako clen predsednictva by ses tehle manyru mohl zbavit. Mel jsi takovou krasnou rec, ze by se jeden rozbrecel a uz je tu zpatky zase stary znamy Michalek.
JA SI PREJU aby tam to logo proste nebylo. A doporucim ti vratit se do historie, protoze ja si to preju uz od doby, kdy nam Seznam dal to jejich.
Jestli MO moje prani vyslysi nebo ne, je na nem.
Ja se podle toho zaridim. Nic vic, nic min.
Doporucuju ti, aby ses v tom dal nevrtal, vzal to co poslal Seznam a vymenil ten jeden obrazek za jinej. Mas to za 2 minuty hotovy. Tak utikej.
- Mikulas.Ferjencik
- Mediální odbor
- Příspěvky: 14052
- Registrován: 24 dub 2009, 00:25
- Profese: poslanec, lektor kroužků zábavné logiky
- Bydliště: Choltice, okres Pardubice
- Dal poděkování: 11388 poděkování
- Dostal poděkování: 19571 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Nahrazeni meho loga Piznam, nove schvalenym logotypem
Povoluju správcům stránky vyměnit stávající logo Piráti.cz za logo z dílny Seznamu. Prosím Martina Brože o dodání potřebných obrázků. ideálně do tohoto vlákna.
Pirátský poslanec za Pardubický kraj. mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770
- Martin Broz
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 9428
- Registrován: 08 črc 2009, 12:40
- Profese: SMRT MODERACI
- Bydliště: Internet
- Dal poděkování: 1529 poděkování
- Dostal poděkování: 5426 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Nahrazeni meho loga Piznam, nove schvalenym logotypem
Neni zac.
Ma to stejne rozmery i format i nazev, staci jen zkopirovat na webserver.
Kdyby to nesedelo opticky, dejte vedet, doladim to. Tady jsou zdrojaky ve krivkach pro tvorive duse
http://blog.brooch.cz/pirati.cz/
A ted se s tim daj konecne delat dalsi brikule.
Moje logo byla jen uboha upatlana bitmapa, naprosto nepouzitelna na nic jineho nez na web.
A ted zaver:
Nezda se vam, ze zvolit tlak a ultimativni naroky na prosazeni veci je ta nejhorsi metoda, ktera se da zvolit?
Opravdu nezda. Je to tak.
A to jsem jen vyslovil proste prani. A hned vzapeti jsem byl vyderac. A co si neodpustili ostatni za komentare, si po sobe muzete dodatecne precist.
Nezaznela ani jedna jedina pozitivni emoce.
Demonstroval jsem vam na konkretnim pripade jak to muze byt neprijemne, jakou to vyvolava hysterii a opovrzeni. Na vlastnim priklade.
Postupoval jsem stejne jako MO pri vyberu loga a dalsich operacich.
Nezda se vam to byt demotivujici, jak o tom mluvil Jakub Michalek ve svem projevu? Opravdu nezda. Je to demotivujici.
Protoze z pozice sily si vybojujete jen vysledek po kterem zustava horka pachut, odtrzeni a taky opovrzeni.
A takhle ja si funkcni Medialni odbor nepredstavuju.
Takze ten pristi se musi vratit ke spolupraci a spolecnemu hledani rozumnych cest, aby byla prace zaroven zabavou.
Howgh.

Muzete to tu zamnkout a premyslet o tom.
Ma to stejne rozmery i format i nazev, staci jen zkopirovat na webserver.
Kdyby to nesedelo opticky, dejte vedet, doladim to. Tady jsou zdrojaky ve krivkach pro tvorive duse
http://blog.brooch.cz/pirati.cz/
A ted se s tim daj konecne delat dalsi brikule.
Moje logo byla jen uboha upatlana bitmapa, naprosto nepouzitelna na nic jineho nez na web.
A ted zaver:
Nezda se vam, ze zvolit tlak a ultimativni naroky na prosazeni veci je ta nejhorsi metoda, ktera se da zvolit?
Opravdu nezda. Je to tak.
A to jsem jen vyslovil proste prani. A hned vzapeti jsem byl vyderac. A co si neodpustili ostatni za komentare, si po sobe muzete dodatecne precist.
Nezaznela ani jedna jedina pozitivni emoce.
Demonstroval jsem vam na konkretnim pripade jak to muze byt neprijemne, jakou to vyvolava hysterii a opovrzeni. Na vlastnim priklade.
Postupoval jsem stejne jako MO pri vyberu loga a dalsich operacich.
Nezda se vam to byt demotivujici, jak o tom mluvil Jakub Michalek ve svem projevu? Opravdu nezda. Je to demotivujici.
Protoze z pozice sily si vybojujete jen vysledek po kterem zustava horka pachut, odtrzeni a taky opovrzeni.
A takhle ja si funkcni Medialni odbor nepredstavuju.
Takze ten pristi se musi vratit ke spolupraci a spolecnemu hledani rozumnych cest, aby byla prace zaroven zabavou.
Howgh.

Muzete to tu zamnkout a premyslet o tom.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin Broz za příspěvky (celkem 6):
- Dominika.Michailidu, Ivo.Vasicek, Marek.Necada, Lenka.Wagnerova, Tomas Babicky, Vojtech.Pikal
-
Ivan.Bartos
- Předseda strany
- Příspěvky: 10141
- Registrován: 11 čer 2009, 09:44
- Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
- Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
- Dal poděkování: 4177 poděkování
- Dostal poděkování: 17096 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Nahrazeni meho loga Piznam, nove schvalenym logotypem
Tetička odjela?
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
ivan.bartos@pirati.cz