Nahrazeni meho loga Piznam, nove schvalenym logotypem

Mediální odbor působí v oblasti komunikace mezi stranou a veřejností, resp. sdělovacími prostředky; mediální odbor vydává tiskové zprávy a stanoviska strany, monitoruje média, propaguje akce strany atd.

Moderátor: Odbor - medialni

Uživatelský avatar
Martin Broz
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 9428
Registrován: 08 črc 2009, 12:40
Profese: SMRT MODERACI
Bydliště: Internet
Dal poděkování: 1529 poděkování
Dostal poděkování: 5426 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nahrazeni meho loga Piznam, nove schvalenym logotypem

Příspěvek od Martin Broz »

Jiri Rezek píše:Je toto úvodní krok před vystoupením ze strany?
V zadnym pripade. Uzil jsem jen stejnou metodu, ktera je v MO momentalne obvykla.
Uživatelský avatar
Jakub.Michalek
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 11939
Registrován: 22 čer 2009, 14:54
Profese: poslanec
Bydliště: Žižkov - Praha 3
Dal poděkování: 5161 poděkování
Dostal poděkování: 19270 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nahrazeni meho loga Piznam, nove schvalenym logotypem

Příspěvek od Jakub.Michalek »

Martin Brož se odvolává na svá autorská práva, no to mě podrž :lol:

Podle mě bychom měli připravit nový skin a nahradit Pirati.cz schváleným logotypem.

Na způsob vydírání ve stylu "tuhle tiskovou zprávu/předpis/obrázek/program" jsem udělal já, a proto ji odstraňte, nehodlám přistupovat a ani ji nechci sám aplikovat ve vztahu např. k Pirátským novinám.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Michalek za příspěvek:
Adam.Cernoch
Jakub Michálek, předseda poslaneckého klubu Pirátů, vedoucí resortního týmu Spravedlnost
Prosím obracejte se přednostně na poslance dle resortu či gesce. Na mě se prosím obracejte e-mailem, v akutních věcech po telefonu.
Šance pro nové nápady!
Uživatelský avatar
Keram
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 445
Registrován: 08 čer 2011, 09:36
Profese: AČR
Bydliště: Nýrsko
Dal poděkování: 526 poděkování
Dostal poděkování: 273 poděkování

Re: Nahrazeni meho loga Piznam, nove schvalenym logotypem

Příspěvek od Keram »

A já tam zase chci Broochovo skin a žádnej jinej, protože ten je nejlepší! :D
MERHAUT WIN: "PN jsou Brožovým nástrojem k manipulování PS. Samožerský anarchista, co má drzost kázat o svobodě a demokracii" :D
Uživatelský avatar
Lenka.Wagnerova
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2446
Registrován: 09 pro 2011, 15:12
Bydliště: Praha - Vinoř
Dal poděkování: 4796 poděkování
Dostal poděkování: 4286 poděkování

Re: Nahrazeni meho loga Piznam, nove schvalenym logotypem

Příspěvek od Lenka.Wagnerova »

Jakub Michalek píše:Martin Brož se odvolává na svá autorská práva, no to mě podrž :lol:

Podle mě bychom měli připravit nový skin a nahradit Pirati.cz schváleným logotypem.

Na způsob vydírání ve stylu "tuhle tiskovou zprávu/předpis/obrázek/program" jsem udělal já, a proto ji odstraňte, nehodlám přistupovat a ani ji nechci sám aplikovat ve vztahu např. k Pirátským novinám.
Já si naopak myslím, že to seznamácké logo není tak špatné. S vydíráním sice pravdu máš, ale máme teď za úkol mnohem důležitější věci než se hádat s kýmkoli, kdo má nějaký problém, který nesouvisí s programem, volbami a dalšími podstatnými záležitostmi. Někdy se vyplatí ustoupit ve věcech nepodstatných. A rozdíl mezi Martinovým a seznamáckým logem není podstatný, většina návštěvníků webu si toho ani nevšimne.
Ale toho, že zrovna Martin se odvolává na autorská práva, toho si všimnou rychle a budou se dost bavit.
Nový logotyp by tam byl jako pěst na oko. OFFTOPIC...jako nakonec všude, ale bylo rozhodnuto a to respektuji ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lenka.Wagnerova za příspěvky (celkem 7):
Ivan.Bartos, Roman.Kucera, Adam.Zabransky, Petr.Cap, Dominika.Michailidu, Dana Kozlova, Marek.Habrun
Uživatelský avatar
Lukas.Findeis
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 4889
Registrován: 04 dub 2010, 15:47
Profese: běžecký trenér
Dal poděkování: 4617 poděkování
Dostal poděkování: 4035 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nahrazeni meho loga Piznam, nove schvalenym logotypem

Příspěvek od Lukas.Findeis »

Jo, logotyp by tam opravdu byl jak pěst na oko.

Většina se při tvorbě Piznamu shodla, že se jim líbí víc Broochova varianta. Je taková jednodušší a čistší.

Zajímalo by mě, co chce Brooch podniknout, pokud jeho výtvor nebude staženej. Tohle vydírání strany už začíná bejt vážně drsný. Co je adekvátní reakcí na to, když logo bezodkladně nevyměníme?

S teroristy se nevyjednává. Moh by pak ve straně vzniknout nebezpečnej precedens.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Findeis za příspěvek:
Lenka.Wagnerova
735 07 66 99, zastupitel MČ Praha 12
běžecký trenér, Dornova metoda PLUS, Spirální stabilizace (SM systém)
Uživatelský avatar
trinitrofenol
Příspěvky: 2090
Registrován: 04 úno 2012, 17:01
Profese: chemik
Bydliště: Praha 20
Dal poděkování: 1344 poděkování
Dostal poděkování: 3558 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nahrazeni meho loga Piznam, nove schvalenym logotypem

Příspěvek od trinitrofenol »

Já bych si zapsal do kalendáře "Brooch, přijela teta Irma" a sledoval bych pravidelnost. OFFTOPICVe světle posledního Martinova řádění (ať už odůvodněného, nebo ne) jsem konstatoval, že pětikilo je pro mě stále výhodnější zkapalněné jako kořalka než jako členství.
Tito uživatelé poděkovali autorovi trinitrofenol za příspěvky (celkem 4):
Lukas.Findeis, Martin Broz, Petr.Kopac, Vojtech.Pikal
SMRT MODERACI
Free your hate.
6nula7 547 3nula9
Uživatelský avatar
Martin Broz
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 9428
Registrován: 08 črc 2009, 12:40
Profese: SMRT MODERACI
Bydliště: Internet
Dal poděkování: 1529 poděkování
Dostal poděkování: 5426 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nahrazeni meho loga Piznam, nove schvalenym logotypem

Příspěvek od Martin Broz »

Jakub Michalek píše:Martin Brož se odvolává na svá autorská práva, no to mě podrž :lol:

Podle mě bychom měli připravit nový skin a nahradit Pirati.cz schváleným logotypem.

Na způsob vydírání ve stylu "tuhle tiskovou zprávu/předpis/obrázek/program" jsem udělal já, a proto ji odstraňte, nehodlám přistupovat a ani ji nechci sám aplikovat ve vztahu např. k Pirátským novinám.
Ty zase kecas jako Mikulas. Vy jste jak dva kosi bratri.
Ja se na zadna autorska prava neodvolavam. Priste me prosimte ocituj, protoze opet lzes a mystifikujes ostatni, to ti jde dobre, ale u me vzdycky narazis.
Jako clen predsednictva by ses tehle manyru mohl zbavit. Mel jsi takovou krasnou rec, ze by se jeden rozbrecel a uz je tu zpatky zase stary znamy Michalek.

JA SI PREJU aby tam to logo proste nebylo. A doporucim ti vratit se do historie, protoze ja si to preju uz od doby, kdy nam Seznam dal to jejich.
Jestli MO moje prani vyslysi nebo ne, je na nem.
Ja se podle toho zaridim. Nic vic, nic min.
Doporucuju ti, aby ses v tom dal nevrtal, vzal to co poslal Seznam a vymenil ten jeden obrazek za jinej. Mas to za 2 minuty hotovy. Tak utikej.
Uživatelský avatar
Mikulas.Ferjencik
Mediální odbor
Příspěvky: 14052
Registrován: 24 dub 2009, 00:25
Profese: poslanec, lektor kroužků zábavné logiky
Bydliště: Choltice, okres Pardubice
Dal poděkování: 11388 poděkování
Dostal poděkování: 19571 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nahrazeni meho loga Piznam, nove schvalenym logotypem

Příspěvek od Mikulas.Ferjencik »

Povoluju správcům stránky vyměnit stávající logo Piráti.cz za logo z dílny Seznamu. Prosím Martina Brože o dodání potřebných obrázků. ideálně do tohoto vlákna.
Pirátský poslanec za Pardubický kraj. mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770
Uživatelský avatar
Martin Broz
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 9428
Registrován: 08 črc 2009, 12:40
Profese: SMRT MODERACI
Bydliště: Internet
Dal poděkování: 1529 poděkování
Dostal poděkování: 5426 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nahrazeni meho loga Piznam, nove schvalenym logotypem

Příspěvek od Martin Broz »

Neni zac.
Ma to stejne rozmery i format i nazev, staci jen zkopirovat na webserver.
Kdyby to nesedelo opticky, dejte vedet, doladim to.
logo.png
logo.png (3.29 KiB) Zobrazeno 1843 x
Tady jsou zdrojaky ve krivkach pro tvorive duse
http://blog.brooch.cz/pirati.cz/
A ted se s tim daj konecne delat dalsi brikule.
Moje logo byla jen uboha upatlana bitmapa, naprosto nepouzitelna na nic jineho nez na web.

A ted zaver:

Nezda se vam, ze zvolit tlak a ultimativni naroky na prosazeni veci je ta nejhorsi metoda, ktera se da zvolit?
Opravdu nezda. Je to tak.
A to jsem jen vyslovil proste prani. A hned vzapeti jsem byl vyderac. A co si neodpustili ostatni za komentare, si po sobe muzete dodatecne precist.
Nezaznela ani jedna jedina pozitivni emoce.
Demonstroval jsem vam na konkretnim pripade jak to muze byt neprijemne, jakou to vyvolava hysterii a opovrzeni. Na vlastnim priklade.
Postupoval jsem stejne jako MO pri vyberu loga a dalsich operacich.
Nezda se vam to byt demotivujici, jak o tom mluvil Jakub Michalek ve svem projevu? Opravdu nezda. Je to demotivujici.
Protoze z pozice sily si vybojujete jen vysledek po kterem zustava horka pachut, odtrzeni a taky opovrzeni.
A takhle ja si funkcni Medialni odbor nepredstavuju.
Takze ten pristi se musi vratit ke spolupraci a spolecnemu hledani rozumnych cest, aby byla prace zaroven zabavou.
Howgh.
OFFTOPICNekterym, ktere to tak znechutilo, jak jste mi ve zpravach psali, nespali, klepali se, proklinali me, vyrobili si doma WooDoo a pichali do me jehlou, se dodatecne omlouvam, ale zvolil jsem tento postup proto, ze se mi zdal nejvyzivnejsi a nejucinejsi proto to, co jsem chtel sdelit.
Muzete to tu zamnkout a premyslet o tom.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin Broz za příspěvky (celkem 6):
Dominika.Michailidu, Ivo.Vasicek, Marek.Necada, Lenka.Wagnerova, Tomas Babicky, Vojtech.Pikal
Ivan.Bartos
Předseda strany
Příspěvky: 10141
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4177 poděkování
Dostal poděkování: 17096 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nahrazeni meho loga Piznam, nove schvalenym logotypem

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Tetička odjela?
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Zamčeno

Zpět na „Mediální odbor“