Stránka 6 z 6
Re: Krajská volební kampaň - Samolepky
Napsal: 14 říj 2012, 08:42
od Jana.Syrovatkova
Petr Vileta píše:No rekni sam, jestli ti prijde hezci to nahore, nebo dole.
Mě osobně přijde hezčí to nahoře. Kdyby to bylo ve čtverci nebo čemkoli, ok, ale ty černobílé soustředné kruhy tomu docela napomůžou. To spodní bez nic je takové mdlé.
Re: Krajská volební kampaň - Samolepky
Napsal: 15 říj 2012, 08:50
od Adam.Soukal
Skončili volby a Vileťák se zase rozjel. Ty samolepky s bílým podkladem má zhruba k dispozici několik stovek lidí. Desítky je mají na autě vzadu nebo na nádrži a nikdo opakuji nikdo si kurva nestěžoval, že má černé auto a že to na něm vypadá blbě.
Re: Krajská volební kampaň - Samolepky
Napsal: 15 říj 2012, 09:14
od Petr.Kopac
Petře, řešíš jako obvykle zcela nepodstatné kraviny a jsi offtopic.
Naopak bych se zeptal Adama, jestli je v nějaké fázi příprava samolepky-logotypu? Děkuji
Re: Krajská volební kampaň - Samolepky
Napsal: 17 říj 2012, 17:36
od Marcel.Kolaja
skica