Stránka 4 z 6

Re: Krajská volební kampaň - Samolepky

Napsal: 03 říj 2012, 13:30
od Jindrich.Bartek
A co tam dolu dat barevne Pirati.cz jak mame na strankach?

Re: Krajská volební kampaň - Samolepky

Napsal: 05 říj 2012, 15:16
od PetraT
Kalkulace výroby samolepek navržených Michalem Sadílkem

materiál: bílá samolepicí pvc fólie, s permanentním lepidlem
formát: arch B2 (700x500 mm)
tisk: 1/0 přímá barva bez rastru dle pantone vzorníku s pokrytím do 50% plochy
zpracování: digitální násek do tvaru , ponecháno v arších B2
množství:
500 B2, 1 druh, balení: po 100 B2 do papíru, cena: 17 300,-Kč

Cena jedné samolepky by v průměru byla necelé 3,-Kč


Celý arch cca 13 samolepek vyjde na 35,- Kč bez daně

Ještě jeden nápad, distribuce přes čerpací stanice způsobem Bartrového principu, kdy při umístění archů na pul (cca 5-10 ARCHŮ) by obsluha nabídla při koupi jednoho archu samolepek jeden litr benzínu zdarma, což znamená že za arch v ceně cca 50,- Kč dostanou litr benzínu zdarma.

Re: Krajská volební kampaň - Samolepky

Napsal: 12 říj 2012, 08:46
od MyX
Díky Petře Timurové jste obdrželi kalkulaci a model pro distribuci samolepek. Návrh je od začátku října upravený tak, aby uvnitř kruhu byl jen symbol P ve tvaru napnuté plachty - tedy vyjma největší samolepky - kde to lze samozřejmě zkorigovat - ale pokud Lukas Findeis má s nimi tolik problémů - kolik uvádí a téměř nikomu se samolepky nelíbí, tak asi nemá smysl, abych pokračoval v těchto aktivitách. Skoro měsíc jezdím s takto pirátsky polepeným vozem, a jen výsledek voleb v Karlovarském kraji ukáže, zda to mělo význam a smysl, neboť včera jsem měl takovou spanilou jízdu K.Vary - Sokolov - Cheb (a zpět) - a z reakcí lidí, kteří kvitovali jejich provedení si nemyslím, že by návrhy byly špatné, nebo dokonce kontraproduktivní, to znamená, že by ubírali body v kampani.
Teď mě docela mrzí, že jsem tolik energie věnoval Pirátské kampani a sám si tak nadrobil tolik problémů, že výtky mých nejbližších "nepomáhej Pirátům je to jen banda věčně diskutujících povalečů, kteří se nedokážou dohodnout" mi teď přijdou docela trefné. Jenom náklady na včerejší jízdu činili 400 Kč palivo a 1000 Kč pokuta v Chebu za překročení 50 km/h na magistrále, kde mě řada jiných předjela, ale holt asi ta pirátská samolepa přitáhla pozornost městské policie. Čili teď chápu vaše obavy s podpory těchto samolep, a jistě si navrhnete, zrealizujete a zajistíte jejich distribuci lépe a jinak.

Re: Krajská volební kampaň - Samolepky

Napsal: 12 říj 2012, 11:19
od Roman.Kucera
MyXi, ale my už jsme se dokázali dohodnout a vznikl grafický manuál. Když to uděláš tak, že ho porušuješ hned v několika bodech, nediv se, že nikdo nejásá. On je poměrně benevolentní, ale ty ses nevešel ani do té benevolence. Takle to prostě je a já to považuji za OK.

Re: Krajská volební kampaň - Samolepky

Napsal: 12 říj 2012, 22:13
od Michaela.Vodova
MyX píše: a téměř nikomu se samolepky nelíbí, tak asi nemá smysl, abych pokračoval
Některým se to líbí / a tady/, takže smysl v pokračování vidím. ;)

Re: Krajská volební kampaň - Samolepky

Napsal: 12 říj 2012, 23:47
od Lukas.Findeis
Michaela Vodova píše:
MyX píše: a téměř nikomu se samolepky nelíbí, tak asi nemá smysl, abych pokračoval
Některým se to líbí / a tady/, takže smysl v pokračování vidím. ;)
Míšo, ale tohle vůbec není o líbí/nelíbí.

http://www.pirati.cz/rp/pid/gman/start
Snad všechny samolepky zásadně porušujou aspoň jednu věc z gmanu. To je závaznej dokument a není možný si s ním vytírat prdel. Zásadní problémy s návyrhy samolepek mám já, Roj, Marcel Kolaja, Jakub Michálek, Krtek a bůhví kdo ještě. Já bych byl velmi rád, kdyby MyX udělal něco použitelnýho. On ale napsal, že přizpůsobí samolepky gmanu, neudělal to a teď to vypadá, že se současnou a naprosto nepřijatelnou podobu snaží protlačit za každou cenu.

Re: Krajská volební kampaň - Samolepky

Napsal: 13 říj 2012, 02:11
od Petr.Vileta
Lukas Findeis píše:Zásadní problémy s návyrhy samolepek mám já, Roj, Marcel Kolaja, Jakub Michálek, Krtek a bůhví kdo ještě.
Jenze vsichni jmenovani jste "rules nazis" :mrgreen:

I ja bych byl rad, kdyby to autor trochu opravil. Napriklad uvnitr kruhu nesmi byt krome vlajky nic. Dobra. Ale proc by napis Pirati.cz nemohl byt nekde dole pod tim a klidne tim Piznamackym pismem? A text kolem vnejsiho kruhu? Mozna o par milimetru dal od nej, ale at tam klidne je.

Na jedne strane prosazujeme svobodu, tvrdime, ze je to nase nevyssi hodnota a na druhou stranu sami sebe svazujeme gmanem?

Re: Krajská volební kampaň - Samolepky

Napsal: 13 říj 2012, 02:15
od Roman.Kucera
Nikdo nikoho nesvazuje. At si MyX dela, co chce, jen ja to od nej koupim tak, jak se libi mně. A mne se libi neprzneni loga, napriklad.
Gman je benevolentni dostatecne, aby se mohla pRojevit kreativita kazdyho, kdo jen trochu chce. MyX asi nechce, nebo nevim, o co mu jde, proc rika, ze nejsme schopni se "dohodnout".

Re: Krajská volební kampaň - Samolepky

Napsal: 13 říj 2012, 02:31
od Petr.Vileta
No tak ja bych si treba na cerne auto klidne nalepil tohle. Libi se mi to vic, nez cokoliv z gmanu.
Schránka01.jpg
Schránka01.jpg (5.57 KiB) Zobrazeno 1701 x
Kdyz si totez predstavis na cernem aute v souladu s gmanem, je to proste jako pest na oko. Samozrejme zase na bile auto se hodi tohle
Schránka02.jpg
Schránka02.jpg (5.49 KiB) Zobrazeno 1701 x

Re: Krajská volební kampaň - Samolepky

Napsal: 13 říj 2012, 02:43
od Ondrej.Kotas
Inverzní variantu loga gman výslovně zakazuje. Nechápu, proč tedy ten dokument máme, když ho pak obcházíme a ignorujeme??? To budeme dělat i se zákony, které vytvoříme?